KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 tavaszán a Candy család 5. tagjaként megjelenő illat. Fókuszban ezúttal a meggy.

Fej: meggy

Szív: narancsvirág

Alap: mandula, vanília, pézsma

Ár: 10000 , Eladó: aitha
Állapot: új, pár fújás hiányzik, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás, postázom postán maradóra, vagy Pesten személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Massacre

2018. május 15.

Nekem nagyon tetszik ez a meggyes illat, még fürdés után is érezni, nagyon tartós. Tényleg kissé meggysör illata van (én legjobban ahhoz tudnám hasonlítani) de nekem bejön és idővel enyhül is és más illatjegyek is előttűnnek. A pozitívum pedig az, hogy nem zavaró az illat, nekem nem túlzottan édes és nem fájdul meg tőle a fejem.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Linababa

2018. március 14.

Tényleg az indítás kicsit erős de utána egy szerethető kis nyári illat :) tavaly sokan kérdezték milyen parfümöt használok annyira fincsi mikor ő volt rajtam.

Linababa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

laanyka

2017. december 21.

Amikor magamra fújtam először olyan érzés fogott el mintha poshadt meggyek lennének valahol a közelben...de valami rengeteg. Utána ahogy enyhült az illat úgy lett egyre jobb és szerethetőbb kb 10 perc múlva már nagyon nagyon tetszett és egy kellemes illatot éreztem magamon. Kár hogy az első kb 1 perc nekem kicsit kellemetlen, ha az nem lenne hibátlan lenne számomra.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

klau810614

2017. november 16.

Téyleg olyan erjedt meggy illatú kifújáskor de aztán rajtam isteni vaníliás meggy illat marad☺ Nem egy nagy durranás de finom és hangulat kell hozzá szerintem😉

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

pomme

2017. november 11.

Nagyon szerettem volna egy ilyet, de áldom már az eszemet, hogy nem vettem, meg hogy nem fújtam magamra, hanem csak papírra. Egyetértek azokkal, akik szerint valami meggyes alkohol/rohadt meggy szaga van, mert tényleg az. Amikor én voltam "tini", 20 éves kor alatt mindenki Cherry Garronét ivott, én sohasem kóstoltam, mert már a szagától hányingerem lett, szóval ennek pont ilyen szaga van az elején. Buggyant cukros meggy. Fúj :( Később (mivel nincs kuka a boltban, kénytelen voltam a táskámba dobni a papírt) átváltott meggyes mandulára, hát az sem győzött meg, de már nem volt olyan szaga, mint egy rakás részeg középiskolás picsának. Így már elhiszem, hogy van, aki hordaná. Mivel utálom a meggyet/cseresznyét parfümben (kivéve a cherry in the air), így nem vagyok mérvadó, de ne vegyétek meg vakon, mert se a rendes meggyhez, se a Candyhez semmi köze.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

astarta

2017. október 15.

A parfüm éppen azt nyújtja, amit az üvege ígér. Nálam szinte mindig az üveggel kezdödik a szerelem, itt sem volt ez másképp, de aztán a parfümöt megszagolva/használva sokszor jött már a csalódás (pl. Narciso Fleur musc-ja is elsö látásra szerelem lett a hasonló rózsaszín üvege miatt, de ott csalódás lett a vége, persze az egy teljesen más illatkategória). Fogalmam sincs miért, rengeteg parfümöm van, de a Candy-k valami miatt eddig kimaradtak... Ez az üveg viszont felkeltette a kíváncsiságomat irántuk. Elöször jött ez, nem csak az üvege, a parfüm is imádnivaló, rajtam tartós is (közben lett Kiss-em és L´Eau-m is, mindkettöt szeretem, az eredeti Candy épp beszerzés alatt).

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

nyarigabi

2017. augusztus 23.

Meggyesen indít, de inkább olyan alkoholos, pálinkás módon, majd tisztítószeres lesz. Aztán meggyes marcipán, ez ám az átalakulás! Annyira jó lenne ez is, mint a L'eau, de rajtam az összes Candy totál bőrközeli, gyenge kis illat, mint egy Avonos testpermet.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 12.

Tiniknek és bohókás fiatal húszéves lányoknak való édes kis semmiség, akik még a pink korszakukat élik. Sokan fogják közülük szeretni.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Asianlover

2017. augusztus 12.

Szereted a Cherry Coke-ot? Amennyiben a válasz igen, és a 16-24 korosztályt erősíted, egy igényes, édes-vidám, kellemesen marcipános lecsengésű illattal lehetsz gazdagabb. Én ebből már kiöregedtem.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Timi8

2017. augusztus 10.

Engem már sajnos ránézésre maga az üveg is megvett kilòra!!!! Alig vártam, hogy tesztelhessem! Sztem isteni finom. Nem szörpszerű, nem szirupos, én még csak cukorkásnak sem érzem. Meggy-mandula lágyan, fátyolosan, selymes, enyhén pùderes leszáradással. Babás kis cukiság, puha, ölelő, finoman belesimul a bőrömbe, hajamba. Teljes mértékig irodabarát. 5-öt fùjtam reggel korán, enyhén érzem még most is. Nincs nagy hatòsugara de nálam a "pròbanapon" jòl vizsgázott. Elégedett vagyok vele! Azt gondolom, a Candy L'eau marad az 1.számù kedvenc Candy-m de a Gloss olyan szorosan a nyomában van, h.szinte a sarkára lép!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.