KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 tavaszán a Candy család 5. tagjaként megjelenő illat. Fókuszban ezúttal a meggy.

Fej: meggy

Szív: narancsvirág

Alap: mandula, vanília, pézsma

Gyári illatmintákból összeállított csomag - Akár egyedi csomag is!
Ár: 2990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

skin

2017. július 20.

Brutálisan tartós. A kezdeti illatkavalkád amiben ott van a forrásban lévő meggybor illata ami éppen egy jófajta punccsal keveredett és a vásári gagyi parfümutánzatok katyvasz szagorgiájával. Ez a kezdet amitől szinte émelyeg az ember. Azonban ,ha van türelmünk kivárni a hatóidőt akkor egy kellemes puha ,édeskés ,kesernyés illathoz lesz szerencsénk. Amikor már jól kivehető a meggy ,és a meggymag ciánossága . Mindez egy nagyon finom puha alapon amit a vanília és a pézsma ágyaz meg. Türelemmel egy nagyon kellemes végkifejletben lehet részünk,egy fikarcnyi egyhangúság nélkül. Az illat él és csodaszép lesz. Nagyon lágy púderes illatá szelídül. Nagyon tartós ,7órája van rajtam és még mindig vibrál. Akinek van türelme kivárni az nem fog csalódni. Szigorúan bőrpróbát javasolnék ! A kezdeti le kell mosnom érzés miatt egy csillagot levonok,de csupán csak ezért.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

Lilcii

2017. július 17.

Én ezt -ellenben az eredeti illattal- egészen kedvelném, ha nem lenne ennyire elillanó az illata.. Háromszor is odaosontam a teszterhez, amivel őrült módjára telefújkodtam magam, majd mikor kiértem a boltból, már semmit nem éreztem :( Kezdem azt hinni, hogy mindegyik Candynek van valami stikkje, de még várok az igazira!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

angelina69

2017. július 15.

Jaj, Istenem, mire nem képes az ember. Ez mi akar lenni? Valaki vicces kedvében volt, vagy inkább olyan "most kicseszek veletek" hangulatban. Egy fújás a blatterre. Számomra valami borzasztó katyvasz. Én ebben nem érzek meggyet, pedig nagyon szeretem a meggyet. Illatát és enni is, mindenféle formában. De ez... ez valami tolakodó, harsány szag. Blatter a kukába. Úgy gondolom, ma nem leszek kedvenc a véleményeimmel, de nem érdekel. A vélemény a fontos. Azért, próbáljátok ki ti is Candy új testvérjékét, hátha az orrom csapott be. Mert van a Prada Candy kollekcióban olyan illat, ami jó, és tetszik.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

pampika

2017. július 12.

Tegnap megszagoltam és imádom!!!!! Kell nekem!!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Tegnap megszagoltam és imádom!!!!! Kell nekem!!

aidanne

2017. július 4.

Komolyabb velemenyt nem tudok irni errol a kis aranyoskarol, de annyi boztos, hogyaki szereti a Guerlain LPRN vonalat, az ezt is szeretni fogja. Kedves-megvyes, edes "Candy-s", tul sokat nem varok tole, de fiatal lanyok igen jo kis cucca lehet ez az illat. Nekem is tetszik :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

zsebibaba

2017. június 26.

Rothadó gyümölcsök keveréke...., így lehetne legjobban jellemezni. Kifújáskor valóban jelen van a meggy, de megbuggyant formában, és ettől nagyon alkoholos. Nem tetszik.

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

force

2017. június 25.

Amikor először próbáltam nem igazán tetszett, ráadásul gyorsan elillant rólam.
Azonban valami nem hagyott nyugodni ezzel a parfümmel kapcsolatban sem: nem létezik, hogy egy ilyen nagyszerű üvegű parfüm ennyire gagyi legyen....
Tegnap tettem vele ismét egy próbát és meggyőzött, abszolút nem rossz illat, viszonylag jó tartóssággal, ugyan a hatósugara eléggé kicsi.
Ha rangsorolni kéne őket, akkor azt mondanám, hogy ő a második a Kiss után.

force
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Amikor először próbáltam nem igazán tetszett, ráadásul gyorsan elillant rólam.
Ha rangsorolni kéne őket, akkor azt mondanám, hogy ő a második a Kiss után.

laracroft

2017. június 18.

Pont, mint az előttem szóló, én is egyszerre próbáltam a Valentina Blusht és a Candy Glosst, és nálam is Candy lett a győztes. Fényéveket rávert a Valentinára. Az ugyanis csak egy szuperédes, émelyítő katyvasz, ez viszont nagyon finom, nagyon ragyogó gyümölcsös édesség.
Teljesen elüt a többi Candytől, frissebb, könnyedebb, igazi nyári gyümölcsbomba, de nem úgy mint az Escadák, hanem sokkal kidolgozottabb, finomabb módon. Végre sem a mandula, sem a vanília nem dominál, hanem a háttérbe simulva puhítják az illatot. Ez az igazi meggyes narancsvirág!
Én semmiféle szúrós mellékzöngét nem éreztem benne, hosszú ideje ez az első drogériás parfüm, ami előtt emelem kalapom, jól összerakták.
Egy nagy hátránya van: a tartóssága. Az rajtam igencsak gyenge 3-4 órácska, akkor is csupán bőrközeli illatként lengedezett.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

LaNara

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2017. június 16.

Versenyeztettem a két új meggyes illatot a Valetina Blusht és ezt. Sok a közös illatjegyük ezért nagyon érdekes volt nekem hogy vajon melyik a jobb rajtam.
Jelentem a győztes ez a kis szépség lett. A másikról ott kifejtettem a véleményem, annyit nem ér hogy még egyszer összefoglaljam.
Ebben az illatban rajtam kifújáskor nagyon érezni a meggyet. Friss, finom ropogós meggy aztán később átmegy egy kedves narancsvirág illatba, kicsit Kisses ahogy Flami is írta.
Rajtam tartós is egyébként, egy délutánt + estét simán kibír.
Én nem hasonlítom a többi Candyhez, mert a Kiss kivételével az összestől rosszul vagyok így mondhatni örülök hogy nem hasonlít a család többi tagjára.
Szerintem egy 30 ml-t beszerzek majd belőle, annyit megér főleg hogy tetszetős üvegcsét kapott.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Rajtam tartós is egyébként, egy délutánt + estét simán kibír.

necra

2017. május 20.

En nem.ismerem a tobbi Candyt. Szagoltam őket, de egyik sem fogott meg. Ez azonban elképesztő. Csodás az üvege, az illata. Meg kell vennem

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.