KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: citrom, citrusfélék, ámbra, rózsa, vanília, opoponax, pacsuli

Ár: 8000 , Eladó: doragabriella.gal
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest/Szekszárd, fizetés: Előre utalással
Prada L Eau Ambree 50ml + Parfüm testápoló  50 ml díszdobozban
Ár: 10000 , Eladó: ivor
Állapot: érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétellel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

angelina69

2017. október 29.

Alapvetően nem vagyok márkafüggő, de vannak olyan divatházak, melyek illatai közelebb állnak hozzám. Prada nem ilyen. Ennek ellenére ez az illat levett az "orromról". Fölfújás után szinte azonnal megcsapott a gyanta semmi mással össze nem téveszthető illata. Sokan nem szeretik, mert egy kicsit gyógyszerszagra, füstölő illatra emlékeztet. Szerencsére nem trendi illat. Puha, meleg illatnak jellemezném. Olyan mintha egy borostyánszín bársonnyal bevont kanapén kuckóznánk be. Nekem jó érzés viselni, nem nyom el, csak átölel. Kicsit hangulatfüggő, de hétköznapra is simán el tudom képzelni. Hűvös napokon az irodában jobb kedvre hangolna. Alkalomra szintén bátran viselhető. Színházban a mellettünk ülő nem fog tüntetően krákogni. Ennek a szép illatnak egyetlen nagy hibája van: a tartóssága. Ha három órán át kitart, az már világszám. Tényleg azt hinném, én a laikus, hogy bármelyik nagy nevű cég jobban ad a minőségre, jelen esetben a tartósságra. Öt csillagot adnék, de így csak...

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Timi8

2017. május 13.

Én imádom! Annyira pihe-puha, lágy, bájos. Igazán megnyugtatò illat. Mondjuk valòban senki más nem fogja érezni csakis mi. De annyira finom kis körbeölelő illat! Bőrközeli szolìd elegancia.
Én pici citromot, mandulát és vanìliát érzek benne, semmi egyebet. Szerintem ìgy ahogy van, tökéletes!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

dorkana

2016. augusztus 26.

Életem legrosszabb parfümös befektetése. Hosszú távon viselve olyan émelyítően édes, szúrós illattá változott, hogy fejfájást és hányingert okozott. Egyáltalán nem kompatibilis a bőrömmel, de a különleges illatkombináció megér 2 csillagot. Sajnos képtelen vagyok elhasználni, így van egy eladó példányom, ha érdekel valakit!

dorkana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Blackxentric

2016. augusztus 6.

Nagyon jó illata van, és hiper szuper tartós. Egyszer a Müllerben fújtam rá a csuklómra. Nem nagyon foglalkoztam vele akkor. Párnap múlva felvettem ugyanazt a pulóvert és megcsapott egy varázslatos illat. Ő volt az. Egyből be is szereztem. Imádom.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Heloise

2016. június 24.

Szeretném szeretni... Legalább egy Pradat a régi klasszikusok közül.. Az Infusion d'Iris nagyon nem volt tartós rajtam, ezért gondoltam hogy a "sötét üveges" tuti intenzívebb lesz.. Megint nagyot tévedtem...ő is harmatgyenge. Talán még gyengébb mint az íriszes. A balzsamos citrusos nyitány és púderes mély ámbrás folytatás nagyon tetszene, de sem pénzem sem időm nincs arra, hogy egész nap ész nélkül locsoljam magamra. Aki szereti ha a parfümje csak neki mesél, és azt is csak akkor ha kifejezetten szaglászva keresi a bőrén annak biztos befutó lehet.

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 24.

Kodi

2016. március 27.

Ritkán fordul velem elő, hogy elhamarkodottan írjak véleményt, vele kapcsolatban mégis ez történt, így teljesen át kell írnom az eddigieket, hogy ne vádoljam őt igaztalanul. Valóban érződnek a citrusok az elején, és nekem szépen simulnak ebbe a vaníliás-ámbrás alapba, mely oly jellemző a Pradákra, hogy még az Infusion D'Irisre is emlékeztet ez a parfüm, valószínűleg nem véletlenül. Nagyon emlékeztet egy régi CSP-re, de nem bírtam rájönni, melyikre, talán a Vanille Amandera, talán... Sajnos túladagolva sem igazán hozza azt a szillázst, amit elvárnék, egész nap tart ugyan, de végig bőrközelben marad, meglehetősen lineáris, akárcsak a Candy. Kellemes szép parfüm, mindennapokban tudnám elképzelni, ha minőségibb darabra vágyunk

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Marcsi66

2016. március 13.

Már nem veszek meg egy parfümöt sem azért " hogy egynek jó lesz " főleg ennyiért,még hétköznapokra sem.Sokkal jobbnak hittem,citrusoknak nyoma veszett,nem érzem,csak az ámbra és vanília ez is bőrközeli...ez a parfüm egyszerüen csak úgy van,dehogy minek,meg kinek?

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 13.

Aranyvacak

2015. november 16.

Imádom, ahogy melegen körbeölel. Korábban nyáron próbáltam, akkor túl maszkulin volt. Most nagy a szerelem. A puha énemet hozza elő.

Aranyvacak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

csakmoni

2015. április 5.

Első alkalommal télen próbáltam, hideg és keserű illat lett rajtam. Aztán egy nyár eleji napon előjött az imádott édes mirha és gyorsan beszereztem egy kisfújóst. Boldogan használtam, aztán egyszer csak elkezdett zavarni az ámbra.Nem illik hozzám, de klassz illat.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

HDR

2015. március 8.

Az illatjegyek és vélemények alapján a Prada Amber-től féltem, hogy túl nagyasszonyos vagy netán még "nyanyás" illat is lesz és az első illatolás után eldobom, de abban nagyon kellemesen csalódtam, sőt meglepődtem.

Ezzel pont fordított volt a várakozásom: úgy gondoltam biztosan tetszeni fog.
Nem ez történt.
A Prada Amber jegyeihez - amelyek nyilván ebben is megjelennek - szerintem nem illenek az ebben található citrusos jegyek. Egyszerűen szörnyű, ez lesz öregasszonyos az én bőrömön, sőt még a toalett illatosító jelzőt is megkockáztatom. Ráadásul még csak (szerencsére) nem is tartós, kb. 3 óra.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Ezzel pont fordított volt a várakozásom: úgy gondoltam biztosan tetszeni fog.
Nem ez történt.