KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Prada

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Modern illat, amely a klasszikus Prada összetevőket - a borostyánt és az íriszt - ötvözi nerolival, gerániummal és pacsulival; egy légies, tartózkodó, kihívást jelentő karaktert adva a parfümnek.

Prada L'Homme Intense edp 100 ml
Ár: 19990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

Zsuzsi216

2017. május 30.

Az egyik Pixi kiadásban jutott hozzánk – talán Adam&Eve dobozban – az illatpáros. A női felejtős, legalábbis rajtam nem működik.
A férfi változat nagyon magával ragadó illat. Férjem nem egy elegáns-öltönyös típus, de nagyon illik hozzá ez az illat. Gondolkodom, hogy meglepem majd vele, bár az ára valóban borsos.
Az én orromnak ez egy szexi illat és férjemen tartós is.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Az én orromnak ez egy szexi illat és férjemen tartós is.

Lapo

2017. május 18.

Azt hiszem tisztában van vele a Prada, hogy a "luxusszappan illat"-ból már kihozta a maximumot, nem is erőltette ebben az illatban.. az biztos, hogy a csúcson hagyták abba.. így kell ezt csinálni, hiszen szappanillatban már csak kevesebbet tudtak volna adni vagy egy újabb változatot.. az meg senkinek sem hiányzott, illetve szerencsére a Dior - Sauvage és a Bleu de Chanel hullámról is lemaradtak.. de szerintem szándékosan nem szerették volna ők is meglovagolni..
Ez helyett megvárták a saját hullámukat és kiadták ezt a csodát..milyen jól tették..
Tiszta de ez esetben inkább púderes illat, nagyon sok, de semmi kiugró-ordító összetevővel.. annyira érezni, hogy nagyon összetett de olyan komplett egészet alkot az illat, hogy én nem találok benne kivetni valót.. Ennek ellenére mégis azt gondolom, hogy vásárlás előtt érdemes kipróbálni..egyrészt az ára miatt, mert sajnos elég drága még webáruházban is, másrészt biztos sokan lesznek akik inkább mást választanának. Nem mindenki parfümje ez.. már ha a hiteles viselését is figyelembe vesszük. Kell hozzá elegancia, kifinomult öltözködés.. azonban mást sem kíván.. a legalább egy inget viselő fiatalemberen pont ugyanúgy működhet szerintem mint akár a 40-50 év feletti férfiakon.. Irodában is kiváló, mert nem hivalkodó és tolakodó, de nappali és esti programra is maximálisan el tudom képzelni.. A csomagolása és üvege is elképesztő ízléses..Bravo Prada!

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.