KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Málni, Módosítva: 2018. április 13.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: pacsuli, bergamott, angyalgyökér, borostyán, kumarin, pézsma

Prada Luna Rossa Black EDP fújósok
Ár: 1800 Ft, 2800 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Málni

2018. november 13.

Imádom a Prada "férfi" illatait :) Eddig a Luna Rossa Extreme volt a nagy kedvenc. A sima Luna rossat és az Infusion d'homme-ot is használtam már, nemrég a Prada Amber pour homme-ot vettem meg és nagyon szeretem. Amióta megjelent ez a fekete üveges Prada, azóta járok szaglászni a Douglasba, ahányszor csak tehetem fújok belőle a bőrömre, ruhára, papírcsíkra, elég addiktív :) Friss, hűvös, tiszta illat mint a legtöbb Prada, de mégis ott az a fűszeres csavar pont mint a régi LR Extrémben, számomra unisex ez is, már alig várom, hogy picit lejjebb menjen az ára és a polcomon viszont láthassam :) Engem csak nyomokban emlékeztet a Midnight in Parisra (van itthon az edp és edt változat is), és a BLV blackre, a LRB friss fűszeres, a másik két parfüm inkább édeskés púderes illatok, de értem/érzem a hasonlítgatásokat.
Tartósnak és közepesen erősnek tűnt eddig a kézfejemen, meg is előlegezem neki az 5 csillagot.

Málni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Lapo

2018. október 21.

..hogy mihez hasonlít? Szerintem egyik illathoz sem amit a "nemzetközi nagykódex"-ben többen jeleznek.. Óvatosan kell bánni az ilyen összehasonlításokkal. A Bvlgari Black (számomra) égetett gumis akkordja és a VCAA Midnight in Paris végtelenül finom romantikája egyaránt hiányzik belőle, pedig a jelzett illatok fő ismérvei közé tartoznak ezek.
A Luna Rossa sorozat legújabb illata szerintem az egyik legjobb változata az általam is kedvelt alap illatnak és bár a "fekete szín illatát" én máshogy képzelem, egy nagyon könnyen hordható, kellemes illat lett. Tetszik, szívesen hordom szinte bárhol, bármikor.. 1 hét tapasztalata alapján nagyon sok pozitív visszaigazolást kaptam rá.. Tipikus Prada illat.. tisztasággal, édes púderességgel kiváló minőségben és tartósságban!

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

csakmoni

2018. október 16.

Ó, de finom, simulós, odabújós...hogy férfias-e....talán nem, legközelebb kipróbálom bőrön. Igazi Prada-púder, egy melegebb Infusion, miért nincs a női vonalon is valami hasonló?

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.