KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

natasa

2018. december 6.

Nekem is ez az ajakápoló vált be eddig a legjobban. Az ajkaim széle valamitől kirepedezett, sebes lett (nem herpesz), és nagyon kellemetlen volt már. Kentem rá pár krémet, ajakápolót. Ideig-óráig jó is volt, majd eszembe jutott ennek az ajakírnek a natur változata, amit használtam korábban, és jó volt. Szóval most ezt a kamillás verziót vettem meg, és nagyon örülök neki! Nagyon hamar rendbe hozta, meggyógyította a sebes részt, kiválóan ápol, hidratál, nincs kellemetlen érzet, nem idegesítően zsíros. Persze, kell egy kis idő neki, hogy beszívódjon, de nem akarom reflexből letörölgetni, mint más hasonló termékeknél. Enyhén érezni a kamillaolajat benne, de engem nem zavar. Gyógyszertárban vettem, nem is volt drága, szerintem nagyon megéri.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

poppea

2018. december 6.

Nagyon sokféle ajakápolót használtam, de ez a legjobb. Semelyik nem gyógyítja meg ilyen szépen a száraz, sebes bőrt. Nem kell fél óránként kenegetni. És magyar termék ráadásul. Nagyon jó!

poppea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Fairy0124

2018. szeptember 24.

Akárcsak a natúr változata,ez is a legjobb ajakápoló ősszel és télen, mikor nagyon tud fájni a széltől az ember szája. Szinte azonnal segít,nyugtat. Nagyon szeretem.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Csanadivivi

2018. augusztus 22.

Nagyon hosszú ideig próbálgattam mindenféle ajakápolót, de egyik sem vált be hosszútávon. Aztán megtaláltam ezt a kis csodát, ami nagyjából fele annyiba kerül,mint a drogériás társai és nekem sokkal hatékonyabb. Tény,hogy a mennyiséggel vigyázni kell, mert nagyon zsíros és utána nehezebben szívódik be, de ennek ellenére is nálam egyértelműen 5* :)

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

poca0412

2018. június 15.

Főleg télen nagyon jóbarátok szoktunk lenni. A hidegtől,éjszaka pedig a meleg száraz levegőtől gyakran vérzik a szám, de ha ezzel kenem nagyon szépen hidratálja.Ára minimális és nagyon sokáig elég.Többször újravettem már.

poca0412
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

fodoranett7

2018. május 31.

Nagyon hatékony és nem repedezik az ajkam mióta ezt használom. Szépen hidratál.

fodoranett7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Nagyon hatékony és nem repedezik az ajkam mióta ezt használom. Szépen hidratál.

Gabibu

2018. május 6.

Sok mindent megprobáltam, de semmi nem működik annyira jól mint ez :), még a natur változat is gyengébbnek tetszik.

Gabibu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

MademoiselleSumire

2018. május 6.

UPDATE: nagyon zavart, hogy nem szívódott be rendesen, és csak ült a számon a vastag krém, és nagyon zavaróvá vált a kellemetlen íze.

Eddig elég jó, csak akarva akaratlanul egy kevés a számba kerül, és veszettül rossz íze van.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Eszti8908

2018. április 3.

Imádtam, az egyik legjobb ajakápolóm ami valaha volt. Még egy magyar termék amire büszkék lehetünk :)

Eszti8908
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

klauska1985

2018. március 19.

Szerintem az eddig legjobb! Nem kell egész nap kenni nem okoz függőséget. Szépen hidratàl.

klauska1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!