Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Hkanna

2019. január 11.

Kisfiam sebes, rongyos, száraz ajkait 24 óra alatt begyógyította. A natúr vàltozat is nagyon jó, de extrém esetben ez talán hatásosabb.

Hkanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 24.

Az összes ajakbalzsamot kipróbáltam és ez benne van a TOP 3-ban a listámon. Nem kell újra kenni 10 perc után és nem érzem azt, hogy lenne valami az ajkaimon. Ha este bekenem az ajkaimat, akkor reggelre puhává és egységessé válnak. Remélem hamarosan lesznek új ízek is :)

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 24.

natasa

2018. december 19.

Jól ápol, hidratál, nincs kellemetlen érzet. Kicsit zsíros,kell egy kis idő neki, hogy beszívódjon. Enyhén érezni a kamillaolajat benne, de engem nem zavar. Gyógyszertárban vettem, nem is volt drága, szerintem nagyon megéri.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

poppea

2018. december 6.

Nagyon sokféle ajakápolót használtam, de ez a legjobb. Semelyik nem gyógyítja meg ilyen szépen a száraz, sebes bőrt. Nem kell fél óránként kenegetni. És magyar termék ráadásul. Nagyon jó!

poppea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Fairy0124

2018. szeptember 24.

Akárcsak a natúr változata,ez is a legjobb ajakápoló ősszel és télen, mikor nagyon tud fájni a széltől az ember szája. Szinte azonnal segít,nyugtat. Nagyon szeretem.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Csanadivivi

2018. augusztus 22.

Nagyon hosszú ideig próbálgattam mindenféle ajakápolót, de egyik sem vált be hosszútávon. Aztán megtaláltam ezt a kis csodát, ami nagyjából fele annyiba kerül,mint a drogériás társai és nekem sokkal hatékonyabb. Tény,hogy a mennyiséggel vigyázni kell, mert nagyon zsíros és utána nehezebben szívódik be, de ennek ellenére is nálam egyértelműen 5* :)

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

poca0412

2018. június 15.

Főleg télen nagyon jóbarátok szoktunk lenni. A hidegtől,éjszaka pedig a meleg száraz levegőtől gyakran vérzik a szám, de ha ezzel kenem nagyon szépen hidratálja.Ára minimális és nagyon sokáig elég.Többször újravettem már.

poca0412
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

fodoranett7

2018. május 31.

Nagyon hatékony és nem repedezik az ajkam mióta ezt használom. Szépen hidratál.

fodoranett7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Nagyon hatékony és nem repedezik az ajkam mióta ezt használom. Szépen hidratál.

Gabibu

2018. május 6.

Sok mindent megprobáltam, de semmi nem működik annyira jól mint ez :), még a natur változat is gyengébbnek tetszik.

Gabibu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

MademoiselleSumire

2018. május 6.

UPDATE: nagyon zavart, hogy nem szívódott be rendesen, és csak ült a számon a vastag krém, és nagyon zavaróvá vált a kellemetlen íze.

Eddig elég jó, csak akarva akaratlanul egy kevés a számba kerül, és veszettül rossz íze van.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!