KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Hajápolás

A mesés fésültést könnyítő spray könnyen fésülhetővé teszi a kis hercegnpk haját. Természetes összetevőinek köszönhetően különös gyengédséggel ápolja és óvja a hajat. A sárgabarack gyümölcsös illatával meghozza a kedvet a fésülködéshez.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. pH-bőrsemleges. Nem tartalmaz szilkont.

Kiszerelés: 150 ml

Lillababa

2014. augusztus 21.

Régebben a L'Oreal, Gliss Kur, Dove, stb. termékeket használtam több-kevesebb sikerrel, de egy ideje csak ezt veszem. Imádom a barackillatát, kevés kell belőle, nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajamat és tetszenek az összetevői is.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

lili55

2014. augusztus 11.

Egyszerűen imádom !! Abszolút nem lesz tőle ragacsos még az én vékony szálú hajam sem , kellemes illatú , jópofa csomagolásban :)) Nagyon jók az összetevők és nálam simán kenterbe veri a Gliss Kur kifésülős termékeit ( legalább 5 félét próbáltam belőlük ) !! Kevésbé látszanak a száraz hajvégeim , de mégsem lesz tőre zsíros az összhatás !

lili55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

tittus

2014. július 18.

Nem rossz, de nekem nem nyújt semmi extrát, sőt, ha sokat fújok, akkor még ragacsos is marad a hajam :S. Szerintem az illata finom, de ha csak balzsamot használok, akkor is simán ki tudom fésülni a hajam. Egynek jó, főleg a panthenol tartalma miatt elfújkálom majd a hajtövekre hajmosás előtt.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

veravera

2014. július 9.

Nna, egészen meglepődtem, hogy ennyi felnőtt használja! :) Én a kislányaim gubancos hajára fújom, vizesen és szárazon is jól teljesít. Azt sem vettem észre, hogy zsírosítana vagy ilyesmi. Az illatával viszont nem vagyok kibékülve, nekem nem gyerekillat, még akkor sem, ha kishercegnők használják.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Dana1983

2014. június 8.

Feltúrtam a KM-et egy fújós hajbalzsam után és messze ennek a legjobbak az összetevői, ráadásul a panthenol a második. Csodamogyoró kivonat is van benne, amit már régen ki akartam próbálni a gyorsan zsírosodó hajamra. Használat után nem olyan érzés mint az eddig megszokott hajápolóim (Gliss Kur, Schauma stb.), nem lesz túl síkos/nehéz a hajam. Jó az illata, nem ragad, nem zsírosít, könnyű, puha és fényes lesz tőle a haj.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 8.

Ophelia

2014. április 25.

Nem fűztem ehhez a termékhez nagy reményeket, kíváncsiságból vettem meg, mégis mit dicsérhettek rajta ennyire. Szörnyen száraz, meggyötört hajam van, és bár gyorsan nő, legalább olyan gyorsan vágathatok is a végéből, mert törik ezerfelé. Szóval cseppet sem hasonlítható a hajam a kis ,,hercegnőkéhez", viszont még én is érzem, hogy a hajam egy fokkal lágyabb a használata után, és bár a fésülést nem kimondottan segíti elő, valahogy kevésbé érzem mostohának a hajszárítást követő pudlikutya-effektust (bedurranó matt vattahaj), mintha nem használtam volna. :D Az illata nekem tetszik, pont annyira tartós, hogy ne zavarja az orromat, mégis jóleső, körülbelül fél napon keresztül. Ja és a hajtövemet sem zsírosítja, a napokban kicsit megpirult a fejbőröm, gondoltam a panthenolos spray majd jót tesz neki, és tényleg jó volt. Többfunkciós kis cucc, olcsó, szerintem megéri, még ha nem is csodaszer.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

masnis

2014. április 3.

Unokatestvéri ajánlásra vettem ezt is (innen is köszönet, sofie <3), panaszkodtam egy sort, hogy olyan lassan nő a hajam, mert érzésem szerint ellentmondva a fizika törvényszerűségeinek, minél hosszabb, annál inkább göndörödik vissza. Amúgy sem egy nagy érvágás, ráadásul a tipp mellé egy kupont is kaptam, szóval max. 500 forintot fizethettem az egészért. Azóta is rendszeresen használom, és szépen teszi a dolgát. Az utóbbi időben puszta lustaságból felfüggesztettem a kókusz-ricinus kúrát, csak ezt fújkodom a frissen mosott hajamra (heti 2x jó bőven a hajtövekre). Tényleg sokkolóan műbarack, de a hajamon olyannyira megszelídül, hogy másnap reggelre már csak a balzsamomat lehet érezni. Egyeltalán nem zsírosít, nem nehezít el szóval tényleg semmi negatív, és "még" az én hajam is nő tőle, pont a múltkor csodálkoztam rá, hogy mennyire hosszú már az egy évvel ezelőtti állapothoz képest (körülbelül akkor untam meg a félhosszút és kezdtem bele a növesztésbe). Azoknak, akik nem hiányzik a panthenolos pakolással való macera, ez egy remek alternatíva lehet, ha kifogy, egészen biztosan pótlom. Beleépült a 'hajrutinomba', és ez nagy szó. <3

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

siss

2014. január 31.

Örök hála ennek a kis cukiságnak az ajánlásáért,csak azt bánom,hogy nem próbáltam ki hamarabb.Hajmosás után is fújom és száraz hajra is,sőt a fejbőrre is.Nem igazán zsírosít,persze 3.-4.naposan azért látszik,hogy már majd mosni kell,de semmi cafatosság.Nem nehezíti el,pedig vékonyszálú,kevés hajam van.Fényes,puha a hajam,egyszerűen jó.Biztosan van panthenol tartalma,mert olyan helyen nőtt hajam,ahol eddig ritkás volt.Már a 2.flakont használom és feltankolok belőle,még mielőtt nehogy megszűnjön.Előtte az Avonos almásat használtam,de nekem már csak ez kell,semmi más.Az illata kicsit fura volt az elején,olyan mint akit leöntöttek volna egy pohár rostos baracklével.De megszoktam,nem jelent gondot.Imádom ezt a cuccot!

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 31.

Beleza

2014. január 31.

Ez az szer tényleg használ!kb 599 ftért vettem a DM gyerekrészlegén:) és ráfújtam a hajamra, és siklott a fésű...viszont az illata nekem túl szőlős...vagy nem tudom, ezért a szinte derékig érő hosszú szőke hajú kolléganőnek adtam, neki tetszett az illata és tényleg kisimította ahaját, olyan mintha kivasalta volna, olyan egységes szép lett.neki is bevált és az illata is tetszett, boldogság, a szer nem veszett kárba és másnak is örömet okozott.

Beleza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

bogibooo

2013. október 14.

Hogy a kis hercegnők hajával mit csinál azt én nem tudom,de ami a lényeg,hogy az enyémmel semmit. Nem is indult jól a kapcsolatunk mert a fújókája megadta magát. Nem fújja ki a műgyümölcs szagú cuccot. Átszenvedtem egy nagy nehezen előkotort flakonba, de ez már jelentős hátrány. A hatása: nos az én egyébként gubanc mentes hajam gubancos lett töle, még a férjem is megrémült a hangtól amit a fésű vs hajam adott ki...picit fényesebb, talán, de ezt sem merem száz százalékig az ő számlájára írni. Ennyi. Se előnye se hátránya. Egyenlőre kegyelemkettes a rossz nyitány miatt és mert a kifésülést kifejezetten megnehezíti.

upd: nagy dilemmában vagyok, mert a hajam szereti, de ezt az irdatlan gubancolódást igen nehezen viselem... kap egy csillag pluszt, mert nagyon szép tartást (igen jól látjátok) és puhaságot ad a hajamnak, valamint mintha gyorsabban nőne. Annyia szeretnék neki öt csillagot adni, de elég fájdalmas és küzdelmes a kifésülés miután ezzel befújom, szóval egyenlőre 3 csillag.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol