KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Priody

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: DDudus, Módosítva: 2017. november 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Priody Antioxidáns arcápoló tonik számos igen hatékony aktív hatóanyagot tartalmaz. Használhatja smink eltávolítására, tegye napi bőrápoló rutinja részévé. Lemossa a lerakódott szennyező anyagokat, hatékonyan tisztítja, felfrissíti, puhítja, hidratálja és regenerálja a bőrt. Összehúzza a pórusokat, így a bőr PH értéke kiegyensúlyozott maradhat.

DDudus

2017. november 2.

Sok micellás vizet próbáltam már (pl.: Garnier). Ezeknél jóval drágább ez a termék, de ha azt veszem, hogy ezt elég naponta 1x használni és hogy nem kell liter szám 3-4 vattára önteni, hogy használjon, akkor messze megéri az árát, arról nem is beszélve, hogy ez végre nem szárítja ki a bőrömet.
Bár azt ajánlják, hogy reggel-este használd én csak este használom, az is elég :)
Annál nincs meggyőzőbb, mint ahogy a vatta kinéz miután áttörölted vele az arcod ;)
Próbáljátok ki!

DDudus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Próbáljátok ki!