KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Promod

Ár:   5995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Promod üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.jucy17, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   Promod üzletek

A bőr természetes illatát kiemelő lágy parfüm, melyben a Szeder és a Füge lágyan keveredik az elegáns Jázminnal, megteremtve ezzel a gyümölcsös és virágos illatjegyek tökéletes harmóniáját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mesi13

2016. november 1.

Először csak egy fújásnyi került a csuklómra, úgy mentem ki az üzletből, de nem voltam róla jó véleménnyel....
Aztán időnként felkaptam a fejem, mi ez a különleges illat, és úgy vettem észre magamon, hogy Ő volt az! Szerintem szeretni vagy utálni lehet, nekem szerelem volt második szaglásra, mert tényleg egyedi. Később mentem is megvenni a kis 10 ml-est, de elég gyorsan fogyott. Gondoltam, beruházok a nagyobbra, de akkor már ki se volt téve az üzletben egy parfüm se! Majd a Glamour-napokon volt a Promodnak is külön kedvezménye, így 30%-kal jutottam hozzá a 60 ml-eshez, valamint a szobaillatosítóját is megvettem, amihez szintén van csomagolva 10 ml-s, úgyhogy egy időre betáraztam, mert ez igazán az én illatom lett :)
Nem túl tartós, úgyhogy mindig kéznél van, a szobában se érezni sokáig (de akkor nagyon finom!), lepontozhatnám miatta, de nem érdekel, mert egyszerűen imádom! (És örülök, hogy csak ennyibe kerül, ha drágább lenne, bajban lennék... :D )

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Yubiri

2016. augusztus 14.

Rajtam valamilyen ragasztóhoz hasonló szaga van...

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Rajtam valamilyen ragasztóhoz hasonló szaga van...

nyarigabi

2016. június 16.

Aki szereti a fügés+más gyümölcsös illatokat, annak bejöhet. Én ki nem állhatom a fügét, szagolni is meg enni is, úgyhogy nem fújnám magamra. Kellemes, enyhe illat, szokott ilyen illat lenni a Promodban.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Timi8

2016. június 5.

Nagyon kellemes, visszafogott, enyhén édes, picit műgyümis, picit zöldes illatka. Ròlam nagyon hamar elillant sajnos, ìgy a kedvező àra ellére is marad az üzletben. Van egy lakàs/gardròbillatòsìtò változata ugyanezzel az illattal. Azon erőteljesen gondolkodom, bár nagyobb kiszerelés de azt meg dràgállom.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

b.jucy17

2016. május 20.

Elég válogatós vagyok parfüm téren, de ennek az illata nagyon megtetszett. Elsőre kicsit szilvás, később jön elő egy visszafogott gyümölcsös-virágos illat.

b.jucy17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Cocoate/Citrate/Lactate
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol