KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: yuzu, mandarin, ananász

Szívillat: almavirág, körte, málna

Alapillat: vanília, ámbra, pézsma

Ár: 4000 (+postaköltség) , Eladó: Bianka
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel Budapesten, postázás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

egetoerika

2017. július 4.

Ma látatlanban vettem meg, nagyon kedvező áron. Gondoltam ennyiért ajándéknak jó lehet ha nem jön be. Ahogy itthon kifújtam a csuklójára, és később is, majd még később is Nina! Annyira hasonlóak rajtam, hogy el sem hiszem. Jó, persze nem teljesen ugyanaz... Imádom Ninát, úgyhogy a Puma sem lehet lepontozni nálam.

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

szilva82

2017. március 12.

Jövök-megyek, teszek veszek....:)
Nem fitness lady illat, a magam fajta szekszi chubby is magára fújkálhatja....:D
Gyümis, fűszeres....nekem joker illat...pedig semmi extra....demégis...:)
Szeretem este, szeretem reggel, hajnalban...

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Jövök-megyek, teszek veszek....:)
Gyümis, fűszeres....nekem joker illat...pedig semmi extra....demégis...:)
Szeretem este, szeretem reggel, hajnalban...

Nic01

2017. március 1.

Ilyen gyorsan még sosem vásároltam parfümöt. Rossmannban akciósan (ha jól emlékszem 2500 Ft-ért) vettem 60 ml-es kiszerelésben. A szórólapban láttam meg, sosem használtam ezelőtt puma parfümöt, gondoltam ennyiért érdemes megnézni. Tester nem volt belőle, azonban az eladó készséges volt és segített, hogy mégse "vakon" vegyem meg :D Beleszimatoltam a kupakba és jött velem, mivel akkora sor volt mögöttem, hogy nem volt kedvem hezitálni :D Hazafelé azon gondolkodtam, hogy te jó ég lehet nem is fogom használni és elkapkodva vettem meg. Jelentem: imádooom az illatát :) Cseppet sem bánom, hogy megvettem, ennyi pénzért szinte ajándék volt!

Nic01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Renichan

2017. január 11.

Nekem az egyik kedvenc illatom,alap darab a táskámban :)

Renichan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nekem az egyik kedvenc illatom,alap darab a táskámban :)

dorc931118

2016. augusztus 23.

Ma vettem a Rossmannban 60ml-es kiszerelést 3500 Ft-ért. Régebben használtam már. Gondoltam ha ilyen jó áron van, újraveszem. Nagyon kellemes, üde, nőies illat :) Felidézi a gimis éveimet :D

dorc931118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Monaaaaa

2016. február 9.

Most vettem meg a Rossmannba, 5500-ról volt leárazva 2000 forintra. Teszter nem volt, így vakon vettem meg. Hazaérve azonnal kipróbáltam és isteni gyümölcsös illata van! Hétköznapokra tökéletes :)

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

PETRA820718

2016. január 24.

Első Puma parfümöm. Nem gondoltam volna, hogy így megszeretem, mert én a Pumához mindig sportos illatokat asszociálok.
Ez azonban kellemes gyümölcsös, tartós, igazi hétköznapi szaladgálós illat, plussz a Rossmannba akciósan vettem 60ml-t 2300ft-ért.
Sokáig elég lesz, de nem bánom, sőtt :-)

PETRA820718
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Sokáig elég lesz, de nem bánom, sőtt :-)

Danina9592

2013. július 24.

Nővérem használja már vagy 10 éve. Nagyon kellemes, nőies illat, néha lopok is tőle egy picit magamra, ráadásul akárhol felismerem ha ezzel van befújva valaki. Nagyon finom!

Danina9592
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Forest

2013. június 25.

Kellemes illatú. Én csak a testápolóját használtam, de abból már több tubussal is. Meglepő, de a legjobb testápoló, amivel eddig találkoztam. Télen fogy csak, amikor a hideg kiszárítja a bőröm, és húzódik. Csak ez használ. Így viszont nagyon megnyugtató az illata, utcán már el se tudnám képzelni.

Forest
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

vedina007

2013. május 15.

Elhasználtam már belőle pár üveggel. Anno a Puma Jamaica megszűnése után nem találtam a tökéleteset, aztán megjelent ez az illat és belezúgtam. Épp most fogyott el és sajnos a Müllerben nem volt már kint, ( :( ) szóval még veszek belőle egy utolsót, mielőtt mindenhonnan elfogy

vedina007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.