KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2017-es őszi limitált kiadás

A tekintet 3D térhatású, új, sokoldalú fénnyel ragyog. Váratlanul krémes állagú, kompakt textúra, mely elolvad a szemhéjon és tiszta gyöngy hatású, abszolút színnel ajándékoz meg.

3 árnyalatban kapható

1400 Ft - Pupa Collection Privée Eyeshadow, 002
Ár: 1400 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapesti főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként (600 Ft), vagy személyes átvételkor készpénzben

szeliger

2017. október 4.

001 Luxury Copper. Erősen metálfényű már a dobozban is. A szemhéjon is intenzív a fénye, ezért úgy tapasztaltam, érdemesebb óvatosan bánni vele, mert a ráncokat felerősítheti. Mindenesetre az árnyalat nagyon szép, a kék szemet kiemeli és így a színkontraszt inkább a feltűnő, nem pedig a ráncosító hatás. Kicsit puhább az állaga, az ecset könnyen felveszi és eldolgozza.
003 Exclusive Burgundy. Inkább barna, mint burgundi. Az előzőhöz képest keményebb, kevésbé metálos a fénye. Lehetne kicsit pigmentáltabb is, többet kell építgetni, hogy látszódjon.
Potyogást egyik színnél sem észleltem, de estére azért megkopik kicsit.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 4.

Potyogást egyik színnél sem észleltem, de estére azért megkopik kicsit.