KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es őszi limitált kiadás

• Rendkívül csillogó és gél "plumping" hatást kölcsönző körömlakk, UV lámpa használata nélkül: sokkal praktikusabb a felvitele és...az eltávolítása! Rendkívül pigmentált szín már az első alkalmazástól, egyenletesen felvihető és rekord idő alatt megszárad.
  • 3D térhatású, térfogatnövelő textúra a sima és telt felületű körmökért.
  • Szuper fényes eredmény. Az eredmény? Hibátlan, plumping hatású körmök. Soha többé nélküle!
  • A 440 sörtéjű, lekerekített, lapos maxi applikátor optimális felvételt és kibocsátást tesz lehetővé.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szeliger

2017. szeptember 24.

Mindkét színben. Nem is tudom, melyiket szeretem jobban, mindkettőt szívesen hordom, igazi őszi színek. Nagyon praktikus az 5 ml kiszerelés, nem olyan kevés, de ahhoz pont elég, hogy egy szezonban elkenegethető legyen. Az ecset lapos, széles, könnyű vele dolgozni, még akkor is, ha én a vékonyabb ecseteket jobban szeretem. Ugyanakkor a finish teljesen különböző a kollekción belül.
180 Opulent Red. Ez a világosabb, a fenti képen is ez látható, a szín is nagyjából olyan, mint amilyet a monitoron látok. Egy rétegben is szépen fed, jól terül, de egy rétegben elég matt a hatása. Két réteg esetén a szín erőteljesebb, ezzel egyidejűleg kicsit fényesebbé is válik, de még mindig nem az igazi gélfény. Örültem volna, ha ez is kicsit fényesebb, de a színe így is tetszik. Jól tart, kis körömvégi kopást mutat a második nap végére, de ez nálam nem hátrány, úgyis lemosnám. A lemosása nagyon könnyű, nyom nélkül lejön.
181 Exclusive Burgundi. Az üvegben sokkal, de sokkal sötétebb, mint a valóságban, a lányom nem is akarta elhinni, hogy ez van a kezemen. Egy rétegben áttetsző, kissé foltos, de egyáltalán nem csíkosan. Két rétegben üvegfestékszerű, a körmön továbbra sem homogén a színe, a fénytől függően hol világosabb, hol sötétebb, igen magas fényű, valódi vörösboros jellegű. Ugyanúgy változtatja a színét, mint a pohárba kitöltött bor. Ízlés kérdése, de nekem ez az effekt nagyon tetszik. A lemosása kevésbé egyszerű, a körmöket kissé elszínezi és a körömágyba is hajlamos beülni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.