KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es őszi limitált kiadás

Vinil hatású ajakrúzs: telt szín és maximális csillogás. A rúzst 2 lépésben kell használni: először a tartós intenzív színt, majd a fedőréteget az ajkak hidratálásához és az ultra fényes latex hatás eléréséhez.

2 árnyalatban kapható

Reni28

2018. január 9.

A terméket a boltban a kezemen próbáltam ki, ahonnan nem tudtam letörölni zsepivel, mint a többi rúzst, ezzel győzött meg. Hazaérve próbáltam ki a számon is, a fedése nem egyenletes sajnos még két rétegben sem. Még kísérletezem majd, hogy ceruzával előbb átmegyek a számon, milyen eredménye lesz. A sima matt folyékony rúzs ha tartósságban talán nem is, de fedésben százszor jobban teljesít ennél. (Egyébként a lila változatot vettem meg.)

Reni28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.