KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletesen korrigálja az arc minden típusú esztétikai hibáját, foltokat és elszíneződéseket "maszk hatás" nélkül. A rendkívül pigmentált textúra szokatlanul könnyed. Elolvad a bőrön a pórusok elzárása nélkül, tartós, egyenletes hatást és abszolút komfortérzetet biztosít.  Egy kis mennyiség is elegendő a tökéletes fedéshez. Az esztétikai hibákon ütögetéssel eldolgozva teljes fedést biztosít. A citrusos illatjegyekkel dúsított virágillat kellemes frissesség érzést kelt minden alkalmazáskor.

6 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Lillu14

2018. augusztus 15.

Nagyon tökéletesen fed ez az alapozó! Szeretem, bár a mattító hatást nem nagyon vettem észre de összességében elégedett vagyok vele, és még illatos is :) Talán a 2. tubusnál volt egy olyan problémám, hogy hiába ráztam össze, az alapozó vizesen jött ki belőle, ami nehezítette a felvitelt.

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

laszloenci

2018. július 20.

Az egyik kedvenc alapozóm, tökéletes fedést biztosít, könnyű eldolgozni, jó az illata és születésnapi akcióval féláron szereztem be! Biztosan újra fogom venni! Talán az egyetlen pici negatívum, hogy oxidálódik, de ez sem túl feltűnően. Azért legközelebb a legvilágosabb árnyalatot fogom választani.

laszloenci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

zivette

2018. június 15.

Sajnos az extra száraz bőrtípusomhoz nem passzol, pedig sajnálom,mert brutáljól fed. Eseteleg ha valaki ezt a terméket használja és az ő bőrtípusához bevált kedvezményes áron a 02 és 03-as árnyalat eladnám. Keressetek üzenetben :)

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

roniela

2018. június 14.

Nekem bevált, hozzáteszem nincsen problémám a bőrömmel. Ami miatt viszont mégis jobban tetszik, mint sok másik alapozó, hogy könnyű vele dolgozni, blenderrel szoktam mindig felvinni és nem kapok maszkos hatást, ráadásul a legvilágosabb szín tökéletesen passzol az én világos bőrömhöz. Porcelánbőr hatást tudok vele elérni, de valószínűleg ez a bőrömnek is köszönhető. Pupa korrektorral szintén szépen használható.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

VivienV

2018. május 14.

Engem először lebeszélt az egyik eladó mert hogy nagyon maszk hatású. De gondoltam azért is adok neki egy esélyt, amúgy sem árt ha nagyon jól fed. Némely helyen foltos a bőröm, ezeket csak nagyobb mennyiséggel tünteti el, de akkora mennyiséget maximum fotózásra tennék magamra a hétköznapokra nem.Nehéz vele bánni, úgy hogy észrevehetetlen legyen, úgyhogy két ecsettel dolgozom el, és a szemem alatt a beauty blender is be kell, hogy segítsen, de nagyon szép, tartós, jó színekben elérhető. Amennyi munka van vele, annyira megéri vele vesződni. Reggel 8-kor felteszem, este 8-kor még futok/edzek vele, de csak a problémásabb/zsírosabb helyeken (orr, homlok) kopik nagyon, többi helyen nagyon tartós.

VivienV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Kricci

2018. április 17.

Az orromon tökéletes, mert ott nem tágak a pórusaim, néhány erecske van rajta azt elfedi. Rozáceám van, ezért az arcomon tágak a pórusaim. Ez az alapozó szépen beleül a pórusokba, szép pöttyös, a finom ráncokba, szerintem maszkos is. Ezen kívül lejön, ha véletlen az arcomhoz érek. Lehet az alákent fényvédő miatt. Kell hozzá púder, rettenetesen fényesedik. Amúgy jól fed, ez igaz. De csak a jó minőségű bőrt szerintem, arra meg minek. Nem hiszem hogy újraveszem ha elfogy.

Kricci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

mekhrba

2018. április 11.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, kb. egy hónapja használom. Nagyon keveset kell belőle használni, szépen egységesíti a bőrömet maszk hatás nélkül, viszont a bőrhibákat szépen elfedi. Negyon szeretem a Pupa termékeket, ezek hatására döntöttem el, hogy többet nem vásárolok drogériás sminket. A szülinapi kedvezménnyel pedig nagyon megéri náluk vásárolni.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Bei

2018. március 30.

Ez a harmadik alapozó amit tőlük próbáltam.Minimális elég belőle,órákig fent marad,és hibàtlan bőrt varázsol,pedig az alapozóikkal nem voltam maximálisan elégedett,viszont ő tökéletesen bevált.Egyedül az illata ami furcsa számomra,olyan férfi parfüm illata van kissé.Viszont az ekcémás bőröm jól bírja,az összes terméküket,ennél jobb ajánlólevél nekem nem is kell.

Bei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Ziiita

2018. február 15.

Mikor bementem a boltba eredetileg egy másik alapozó néztem ki, de az eladó csaj ajánlotta ezt a terméket. Egy hete érkezett akkor még csak hozzájuk és azt ígérték totálisan fed, semmi maszk hatás. Ééés tényleg!! Nagyon keveset kell felvinni, és nagyon jól fed. Már lassan 3 hónapja használom, ugyan nem minden nap, de tökéletesen elégedett vagyok vele. :)

Ziiita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.