KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletesen korrigálja az arc minden típusú esztétikai hibáját, foltokat és elszíneződéseket "maszk hatás" nélkül. A rendkívül pigmentált textúra szokatlanul könnyed. Elolvad a bőrön a pórusok elzárása nélkül, tartós, egyenletes hatást és abszolút komfortérzetet biztosít.  Egy kis mennyiség is elegendő a tökéletes fedéshez. Az esztétikai hibákon ütögetéssel eldolgozva teljes fedést biztosít. A citrusos illatjegyekkel dúsított virágillat kellemes frissesség érzést kelt minden alkalmazáskor.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kricci

2018. április 17.

Az orromon tökéletes, mert ott nem tágak a pórusaim, néhány erecske van rajta azt elfedi. Rozáceám van, ezért az arcomon tágak a pórusaim. Ez az alapozó szépen beleül a pórusokba, szép pöttyös, a finom ráncokba, szerintem maszkos is. Ezen kívül lejön, ha véletlen az arcomhoz érek. Lehet az alákent fényvédő miatt. Kell hozzá púder, rettenetesen fényesedik. Amúgy jól fed, ez igaz. De csak a jó minőségű bőrt szerintem, arra meg minek. Nem hiszem hogy újraveszem ha elfogy.

Kricci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

mekhrba

2018. április 11.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, kb. egy hónapja használom. Nagyon keveset kell belőle használni, szépen egységesíti a bőrömet maszk hatás nélkül, viszont a bőrhibákat szépen elfedi. Negyon szeretem a Pupa termékeket, ezek hatására döntöttem el, hogy többet nem vásárolok drogériás sminket. A szülinapi kedvezménnyel pedig nagyon megéri náluk vásárolni.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Bei

2018. március 30.

Ez a harmadik alapozó amit tőlük próbáltam.Minimális elég belőle,órákig fent marad,és hibàtlan bőrt varázsol,pedig az alapozóikkal nem voltam maximálisan elégedett,viszont ő tökéletesen bevált.Egyedül az illata ami furcsa számomra,olyan férfi parfüm illata van kissé.Viszont az ekcémás bőröm jól bírja,az összes terméküket,ennél jobb ajánlólevél nekem nem is kell.

Bei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Ziiita

2018. február 15.

Mikor bementem a boltba eredetileg egy másik alapozó néztem ki, de az eladó csaj ajánlotta ezt a terméket. Egy hete érkezett akkor még csak hozzájuk és azt ígérték totálisan fed, semmi maszk hatás. Ééés tényleg!! Nagyon keveset kell felvinni, és nagyon jól fed. Már lassan 3 hónapja használom, ugyan nem minden nap, de tökéletesen elégedett vagyok vele. :)

Ziiita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.