KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kysaa, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiemelő hatású, sokkoló körmök a tiszta és fluoreszkáló pigmenteket rendkívül nagy koncentrációban tartalmazó, innovatív textúrának köszönhetően. A szín intenzív, vibráló, fluoreszkáló hatású és a végeredmény csillogó-villogó. A lapos legyező formátumú, 300 lekerekített sörtéből álló "fan brush" applikátor könnyű és gördülékeny felvitelt és a szín egyenletes, ellenőrzött kibocsátását biztosítja.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz toluolt, formaldehidet, DBP-t (dibutil-ftalát) és kámfort. Parabénmentes.

12 színben elérhető

1000 Ft / Pupa Lasting Color Shock Fluoreszkáló Hatású Körömlakkok
Ár: 1000 Ft / db (+ ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Kysaa

2018. augusztus 22.

Tartós, nagyon szépen fed 2 réteg után, egyetlen negatívum, hogy ennyiért, lehetne egy kicsit több ml benne. :)

Kysaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

vfejes

2018. augusztus 12.

Imádom ezt a lakkot. Gyönyörű színe van, a rózsaszín és az egy árnyalattal világosabb korallos van meg. Valóban 2 rétegben szép, de nekem nem volt olyan elénk színű lakkom, ami egy rétegben fedett volna és a manikűrösnél sem láttam még olyat 😃... Gyorsan szárad, nem csíkoz, szép fényes, 5 csillag. Az ára lehetne fele ennyi, de ne legyünk telhetetlenek. Pupa gyakran akcióz és ott a szülinapi 50% is ❤️👌🏼

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

AndreaCs

2018. július 26.

Gazdagon pigmentált, élénk színű és egyben tartós körömlakk. Nagyon elégedett vagyok vele, vidáman kibírta az 5 napot.
Kiváló az aplikátora, könnyen felvihető. 4 csillagot a fedése miatt kap, amúgy ez a második réteg felkenésével orvosolható.

AndreaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.