KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

2018-as tavaszi limitált kiadás

Két színben kapható rúzs és szájkontúr duó, a Material Luxury kollekció része.

• Rúzs: Vékony, krémes és kellemes viselet, tökéletesen bevonja az ajkakat és kifinomult, fényes külsőt kölcsönöz nekik.
  • Szájceruza: Krémes és olvadó, azonnal, nagyon pontosan tapad még pontosabban megrajzolva az ajkak körvonalát; rendkívüli színkibocsátás jellemzi.

Pupa Summer LA Matt Shaping lipstick (001 és 002)
Ár: 1500 Ft / db (+ 500 Ft ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: 1x próbáltak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Svetlana

2018. szeptember 22.

Imádás a termék! Szép a színe, extra tartós, szépen kopik. Van, hogy a ceruza részét is rúzsnak használom, úgy még tartósabb. A külső megjelenése is esztétikus.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

2018. április 18.

Nekem nem a képen lévő, hanem a másik, 002-es szín van meg, ami egy mályvás-rószaszínes (rajtam picit pinkbe forduló) szín, nagyon elégedett vagyok vele, a kontúr részével színezem az ajkak teljes felületét és arra teszem fel a rúzst, és így baromira tartós. Szépen pigmentált, fényes a rúzs, a fénye azért tompul ahogy nő a hordási idő. Nem szárít, nem ül meg a barázdákban, kopása sem foltos és nagyon szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.