KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BeautyByCATherine, Módosítva: 2018. november 11.

Kiszerelés:   2,4 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Extrafényes ajakrúzs, kristály hatás. A könnyű zselé álagú rúzs nem szárítja az ajkakat, kihangsúlyozza és teltebbé varázsolja őket.

30 árnyalatban kapható

asszembocicsoki

2018. november 9.

206-os árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. :)
Közepes, kreolos bőrszínem van és sötét színű szám. Hozzám hasonló lányok figyelem!! Ez a tökéletes "my lips but better" árnyalatunk. Enyhén csillog, nem pakolták tele óriás, gagyi flitterekkel. Tényleg nem szárít, az én extra száraz számon azért így is aláhidratálok, de utána legalább nem hámlik le darabokban mint bármilyen más rúzstól. Kényelmes érzés viselni, nekem nem maszatolódik, egyenletesen (szépen) kopik. Igazi "táskában minden nap magaddal hordós" alapkellék.
Ami plusz pont a Pupának: végtelen sok árnyalat van, mindenki talál magának megfelelőt!

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

206-os árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. :)

senskin

2017. december 30.

Olyan kellett ami halványan látszik és van fénye. A 402 és 403 bikini és paradise van meg. Nagyon nehezen döntöttem a rúzsok színe mellett, egészen más a kézen, mint a szájon. Elég belőle egy simítás és ez tökéletesen lágy, csillogó piros színt ad az ajaknak. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

emeseee6

2017. május 22.

Gyönyörű színek,könnyű formula,szép csillogás. A nagy mattmániában akartam már valamit,ami nem az(ragacsos szájfény szóba sem jöhet),erre esett a választásom,és milyen jól tettem. 203-as árnyalat,egy rétegben enyhe színt és szép csillogást ad,többször átkenve nem túl erős,de nagyon szép bogyószín. Jó érzés viselni,nem szárít,nem ragad,viszont nem is túl tartós. (Amit persze nem is ígér.) Megszokott Pupa minőség,nem lehet vele nagyot tévedni. Ennyi pénzért nagyon megéri.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Naschkatze

2017. február 20.

202-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Tökéletes szín a hétköznapokra, a száj színétől nem sokkal erősebb szín. Közepesen világos a bőrszínem és sötétszőke színű a hajam, sajnos nehezen találok színben hozzám illő rúzst. Ezt az árnyalatot bátran ajánlom azoknak, akiknek nem állnak jól az élénk színek és egy jól kihasználható "jolly joker" rúzst keres. A tartósságát átlagosnak mondanám.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Ildika76

2016. december 11.

A 200-as Pink Sorbet és a 603-as Upper East Side árnyalat van meg, és azt kell, hogy mondjam, hogy a kedvenc tavaszi, nyári rúzsaim! Picit tényleg nagyok a bennük lévő csillámok, de a színük, a látványuk kárpótol ezért. :) Felkenés után egy idő múlva mintha beivódna az ajkaimba, és van ugyan színe, de inkább a gyönyörű, vizesen csillogó hatású fénye érvényesül. Nagyon kellemes viselet, egyáltalán nem szárít a különleges-zselés formulának köszönhetően! Nem túl tartós, de ezt nem is ígéri. Ettől függetlenül én nagyon szeretem! Az igényes csomagolásról már nem is beszélve! Több drogériás rúzs vehetne róla példát! :) Naná, hogy csillagos 5-ös! :)

Ildika76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

gumibogyo11

2016. október 14.

Ez az első pupa rúzsom, de szerintem nem az utolsó. Nekem a 202 es árnyalat van, olyat kerestem ami hétköznapra is jó, nem túl erős. Finom íze van, kicsit cukorkás de legalább nem a szokásos nagymamás. A számat egyáltalán nem szárítja és viszonylag tartós is. Most glamour-ral ráadásul féláron volt, de szerintem még teljes áron is hajlandó lennék beszerezni egyet.

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

dorkaww

2016. március 31.

A 600-as nude árnyalat van meg. Eléggé csalódás volt a termék. Csillámokkal telepakolt, kb mintha csillámport szórtam volna a számra nem mellesleg feltétel után nagyjából 15 perccel később már éreztem is hogy úgy szárítja az ajkaim hogy az nem igaz. A nap végén olyan lett a szám mintha egy hétig matt rúzs lett volna rajta... Teljesen kikészítette. Többet nem fogom újravenni, az hót ziher.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Yeliz

2015. szeptember 22.

Nagy kedvencem, cukorka színű, szép fényes, kellemes viselni, nem ragad.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Nagy kedvencem, cukorka színű, szép fényes, kellemes viselni, nem ragad.

Pacsi

2015. július 13.

csatlakozom az előttem szólóhoz. Kaptam ajándékba, nagyon szép a színe. Sajnos nincs még hozzá ceruzám, így elég hamar lejön a rúzs az ajkamról, de szívesen kipróbálnám más árnyalatát :)

Pacsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

F_Etti

2015. június 3.

A 300-as árnyalatot vettem meg ( Pop Pink). Maga a rúzs elégé élénk színűnek látszik, felkenve azonban enyhén rózsaszín, nyárra tökéletes :)
Nem túl tartós a fényes hatás, a szín azonban sokáig megmarad. A Pupa szájfényeit és rúzsait amúgy is előszeretettel használom, mert nem szárítanak és gyönyörű színt adnak. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, biztosan sokáig Pupa termékeket fogok használni. Abszolút nem irritálják a bőröm, ami sajnos nem mondható el bármely drogériában kapható termékekről. Összességében teljesen jó!

F_Etti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!