KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cicamama, az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Innovatív és intelligens multifunkcionális termék – kizárólag a PUPA laboratóriumából -, amely a Ránctalanító arckezelést a BB Cream hidratáló és fénykeltő hatásával egyesíti.
Azok számára ideális, akik ránctalanító kezelést szeretnének, de nem akarnak lemondani a természetességről és a hibátlan make-up eredményről.
Egyenletessé és ragyogóvá teszi a bőrt, és a Ránctalanító Hatóanyagnak köszönhetően megelőzi és legyőzi az öregedés jeleit.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Panki27
Állapot: Három alkalommal használtam., Helyszín: Miskolc, Budapest , fizetés: Megegyezés szerint.
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorinaBalog
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag személyes átvétellel lehetséges

csodibogi

2018. június 13.

Kb. 3 éve használom ugyanezt a típust, 001 Nude árnyalatban, és tökéletesen elégedett vagyok vele (már vagy 5x vettem újra). Ujjal is szépen eldolgozható, de alapozóecsettel még jobban el tudom találni azt a kevés, egyenletes mennyiséget, ami már elég a szép, egységes bőrszínhez. Nyáron hidratálót sem teszek alá, télen igen, rá egy kis púder+pirosító, és nagyon elég. Sosincs maszk érzetem, nem pereg, nem szárad, nem ül bele a ráncokba. Tény, hogy nincs erős fedőhatása, délutáni jelenéskor a reggelit újra kell kenni, de pont ez a lájtos szerkezet a BB előnye is.

csodibogi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Panki27

2018. május 12.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt a krémet első BB krémemnek, de sajnos csalódnom kellett benne. Körülbelül három alkalommal használtam egy-kèt hét különbséggel és mindegyik után durván begyulladt az arcomon néhány miteszer vagy egy hatalmas pattanás keletkezett a bőrömön annak ellenére, hogy nem szoktam érzékeny lenni a krémekre... emelett talán egy kicsit szárított is még...:/ Ha valakit érdekelne az alig használt krém Miskolcon vagy Pest környékén lehet rá pályázni...

Panki27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

langabogi

2018. április 20.

Nekem nagyon bevált.

langabogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Nekem nagyon bevált.

Timi01

2018. március 5.

Ide elsőnek egy nagy vigyorjelet teszek gondolatban. És egy felkiáltójelet is, nehogy úgy járjatok mint én. A zsíros-vegyes bőrre való BB-t már kb egy éve használom, újat kellett venni. Gondoltam, télre legyen inkább ez a változat. Berohantam a boltba, lekaptam a másiknál jól bevált 002-eskémet. Egyik reggel természetesen pont amikor sikerült elaludnom, magamra kentem. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Sokkal sötétebb mint a másik változat, én azt hittem, hogy azonosak a színek. Már nem volt időm lemosni, amennyire tudtam zsepivel ledörzsöltem. Aznap kb 5-en kérdezték meg, hogy hol napoztam 😏. Most világosító cseppekkel használom. A krém különben nagyon jó, enyhe fedése van, nem zsírosodik át a bőröm a nap végére sem, teljesen természetes hatása van, persze csak akkor ha sikerül eltalálni a megfelelő színt (haha). A ránctalanító hatását nem érzem, bárhogy bűvölöm magamat a tükör előtt, nekem kb. ugyanazt nyújtja mint a vegyes bőrre való, ha az alá kenek primert, az sem szárít. Ezért a kis hibáért/csúsztatásért 4 pont.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Tatinta

2017. november 13.

Könnyű az állaga, kellemes az illata. Csodát nem várok tőle. Egységesíti az arcom, hétköznapokon alapozó helyett ezt használom.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

abernadett

2017. október 26.

Nagyon szeretem, 50 ml oriasi mennyiseg az atlag 30 ml-es kiszerelesekhez kepest, borsonyi mennyiseg az arcomra, blenderrel dolgozom el, kis korrektor es kesz is. Termeszetes, egeszseges arcszint biztosit, minden fillerjet megerte

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

reddie

2017. október 3.

Tartós,egész nap az arcomon marad, természetes hatású, üde, egységes színt ad a bőrömnek (bár nem különösebben fed, de nem is volt elvárás a részemről, csak az egységesítés) és remekül hidratál is. Ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, továbbra is vannak szarkalábaim, de tény, hogy a bőrömet sokkal szebbé teszi. :) Kézzel viszem fel, mint egy sima arckrémet, könnyen és jól eldolgozható. Nekem nagyon tetszik az illata, friss és üde és hosszú ideig érződik, imádom. Nekem megéri kifizetni az árát, mert az eddig használt Garnier, Nivea, vagy Evelin BB krémek (számomra) borzasztóak voltak minden tekintetben.

reddie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

elizabetorban

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt a BB Krémet. Előtte a Grnier BB krémjét használtam és ez fényévekkel jobb. De még a Vichy Idealia BB krémjét is lekörözi, legalábbis az én bőrtípusomnak a Pupa nagyon bevált. Amellett, hogy ad egy kisebb közepes fedést nagyon puhává teszi a bőröm.

elizabetorban
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

missy89

2017. április 15.

Az első bb krémem és szerintem már nem is keresek másikat, mert ez nagyon jó. Teljesen meg vagyok elégedve a fedésével, ráadásul sokkal természetesebb hatású, mint bármelyik alapozó, amit eddig használtam, nagyon kényelmes "viselni". A 100-as Light nude árnyalat tök jól passzol a világos bőrömhöz. Hidratáló krémet azért szoktam alá tenni, mert nagyon száraz a bőröm.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Cocika

2017. április 12.

Itteni vélemények hatására vettem meg, mert a Max Factor a CC krémet már nem gyártja :( Szuper BB krém, annyira természetes hatást kelt, amikor felkenem :) Nem ecsettel, csak kézzel szoktam felvinni és semmi maszk hatás, mintha egy varázs ütésre baba bőröm lenne. Jó, nincs túl sok elfedni való bőrhibám, csak szeretem az egységes bőrszínt, mert hát ez a szép smink alapja. A 001-Nude árnyalatot javasolta az eladó a boltban, elég világos bőröm és ad neki egy kis színt, de nem azt a sárgásat, amit úgy utálok. Volt már L'oreal, Essence, Rimmel, Astor, stb., de jelenleg ez viszi a pálmát, biztosan újra veszem majd :)

Cocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0