KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekkami, Módosítva: 2016. május 9.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

4 változatban kapható:

01 - Trasparent: ideális minden bőrtípusra
02 - Green: korrigálja kipirodásra hajlamos bőr tónusát
03 - Violet: korrigálja az olívás tónusú bőr színét
04 - Rose: mattosító és pórusösszehúzó hatással kevert és zsíros bőrre

Pupa Smoothing Foundation Primer+Alapozó ecset+Cover Cream Concealer korrektor 001
Ár: 3000 , Eladó: Ria13
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy igény szerint ajánlott posta
Professzionális elsimító PRIMER 04- mattító
Ár: 2500 , Eladó: KissQkta
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-en, vagy előre utalás után postázom

revontulet

2017. július 7.

Az elso primer, amit valaha probaltam, es teljesen bevalt. A lila szinut hasznalom, nagyon kellemes sima reteget kepez az arcon, a smink valoban tartosabb, ha erre kenem. Az arcomra is hasznalom, illetve kevesest kenek a szemhelyamra is, kulon nem vennek arra primert, teljesen jol teszi a dolgat. Pattanasokat nem okozott.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

relaj

2017. január 17.

Nagyon jó állagú termék, én a transparent verzióját próbáltam. Az arcomon azonnal képez egy egységes felületet - ezt valahogy érzem -, kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat és puhává teszi a bőrt. Nem fénylik, nem túl sűrű, pont jó primer. Ár-érték arányban is szuper :-)!

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Hester

2016. december 17.

Mintha nem ugyanarról a termékről beszélnénk, most itt én, lent a többiek. Eddig teljes pénzkidobásnak tartom. Most a bőröm elég vacak és próbára is teszi a primert, de épp ezért vettem. Szükséges volna a póruskitöltő és egyenletesítő szerepe is. Egyébként már 4000,-Ft körül van az ára, ennyit pedig végképp nem ér. Nem ásom el teljesen, és megírom, ha másként gondolom, de egyelőre egy felesleges vacak, ami a reggeli rutinom része lett.

Hester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

ingrid0411

2016. május 8.

Az első és egyben a kedvenc primerem volt. Nagyon sűrű, de abszolút jól kenhető. Nagyon szilikonos ezért a szilikon bázisú hidratálókkal nem működik jól együtt, hajlamos kukacosodni, de egyébként nem jellemző rá. Azonnal mattít, tartós is. Sajnálom, hogy megújultak és ebben a formában már nem lehet kapni őket. A pumpás kiszerelés is higiénikus.

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Funnyface

2016. május 2.

Másodikat vettem már a 04-es mattító változatból, most új csomagolásban. Úgy tűnik, a formulát nem újították fel, csak a csomagolást cserélték ki, aminek örültem, mert ugyan hosszú ujjaim vannak :) de nem volt mókás reggelente az üvegcse aljáról kotorászni a terméket, ugyanis a pumpa nem ért le.

Nagyon megtetszett, hogy szépen kiegyenlíti a bőrfelszínemet, a viszonylag tág pórusaimat is elfedi. Mattító hatása egészen erős. Nehezített pályán teszem próbára, hiszen eleve olajos bőrre viszem fel, amivel megbírkózik. Kombinált bőröm van, de mindig használok fényvédőt, ami gazdag, olajos érzetet hagy. Ezt még tetézem egy koreai hidratáló párna alapozóval. Lehet, hogy keleten már pár éve, nyugaton pedig most jön divatba a ragyogó, természetes fényű bőr, de jobban szeretem, ha nem tükröző felület az arcom, hanem inkább matt hatású. Ez a primer sokat enyhít az olajos fényből, pedig rendesen próbára teszem.
Szilikon alapú, emiatt könnyen eloszlatható a bőrömön, nem kell belőle túlzottan sokat használni, önmagában is használható, beleolvad a bőrbe a színe is. Illata műanyagra emlékeztet, de nem zavaró, ha már felvittem. Nem szárítja és nem irritálja a bőrömet. Viszont, amikor pár napig nem használom, mintha szétvállna a formula, és átlátszó olajos folyadék is jön. Ilyenkor össze szoktam rázni, és újra a régi. A régi verzió szárazabbnak tűnt, ott nem tapasztaltam ezt az olajos szétválást. Sajnos, a bőrömön az alapozót nem tartja fenn olyan hosszan, délre már a T-zónámon se alapozó, se matt hatás, míg az arcomon tartja.
Többször eljátszom a gondolattal, hogy kipróbáljak más primert, de végül mindig lebeszélem magam, maradok még ennél.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Imladris

2016. január 14.

Egyelőre csak ősszel-télen próbáltam, de szépen muzsikál, alapozó alá és önmagában is. Nem tapasztaltam pattanásokat, pedig a bőröm hajlamos rá. Egyenletesebb, simább tőle a bőröm.

Imladris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

dendi

2015. november 8.

04-es árnyalatot használtam, 2 üveg is elfogyott már. Nagyon szépen mattosított, csak 8-9 óra után tapasztaltam egy kicsi átfénylést, de az sem volt zavaró. Alapozóm tartósságát növelte. Jó kis primer!

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

dobolank

2015. október 25.

2015 október
Én továbbra is rajongója vagyok ennek a terméknek. Természetesen minden primer beleül a pórusokba, ez a egyik feladatuk, ez a póruskitöltés/ráncfeltöltés, amit tudnak, és amit észrevétlenül, és jó esetben jobban/olcsóbban csinálnak, mint egy alapozó, ami szintén ezzel (is) operál, csak sajnos ő látszik, ha a szín nem stimmel.
Most viszont kezd fogyni, annak ellenére, hogy évekre elégnek gondoltam - heti 3-4 használattal. A végjáték sajna nem olyan szép, a pumpa nem ér le az aljára, ezért úgy kell ezzel-azzal kikotorni. Mindamellett nekem újravevős.
Amit még tapasztaltam, hogy ezt a primert jobban bírja a bőröm, mint az erősen szilikonos szérumokat, nem tudom, miért.

2015 január
Annak tudnám ajánlani, aki bírja a szilikont, szükségesnek érzi a bőrsimító hatását, akár mert az alapozója beleül a pórusaiba, akár mert nem elég tartós, és nem szán vagyonokat egy primerre, de azért használható terméket szeretne.
Ezek magas szilikontartalmú, olcsó, jól használható, e-vitaminos primerek, teszik a dolgukat különösebb csinnadratta nélkül. Érdemes alákrémezni, vagy legalábbis kipróbálni krémmel és anélkül. Én szemre is használom az enyémet, jól tartja a szemhéjfestéket is. Hidegben nehezen szárad.
A szín inkább dizájnelem, mint komoly faktor, tehát bátran lehet választani. A zöld minimálisan fedi a piros foltokat, de végül is nem szeretnénk zöld arcot, szóval ez rendben van.
3 ezer ft alatt több évre elég anyagot kapunk.

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

2015 október

2015 január
3 ezer ft alatt több évre elég anyagot kapunk.

Mildi81

2015. augusztus 30.

Nekem a Rose,mattító primer van meg.Nagyon nem jött be,egyáltalán nem mattít és mivel a pórusokat eltömíti,így méghamarább elkezd zsírosodni a bőröm....gondolom próbál levegőhöz jutni.Kétszer használtam de többet tuti nem kenem a fejemre.

Mildi81
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Lolatapsi

2015. június 29.

Télen nagyon hasznos termék alapozó alá, nem fényesedik az alapozó és nem mászik el az arcomon a smink. Nagyon fontos a megfelelő tisztítás, mert kicsit eltömíti a pattanásokra amugy is hajlmaos pórusaimat. Nyáron, melegebb időben is ezért nem szívesen használom, mert nap végére apró pattanások lesznek az arcomon, mikor ezt használom. Azért 4 csillag, mert melegebb időben pattanást okoz, de egyébként hidegebb napokra must have darab.

Lolatapsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!