KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: psyche, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Sportolás során is extrém tartósságú automata szemceruza. Puha textúrája és magas pigmentációja azonnali és telt szín kibocsátást biztosít. Könnyen felvihető és rendkívül gördülékeny.

Szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

4 színben kapható

psyche

2018. július 2.

Tartós fekete szemceruzát kerestem a mindennapos minimál sminkhez, amivel nem kell napközben vacakolni, estig úgy marad, ahogy reggel feltettem. Nekem bevált, estére azért megkopik, de ez mondjuk 12 órát jelent, és igénybe vagyok véve az egyéves fiam mellett. Külön szuper, hogy nem kell hegyezni, mindig rájövök, hogy mennyire szeretem az automata ceruzákat. Nehezen jön le a kupak (egyszerre hátrány és előny), így első kinyitáskor letörtem a hegyét, de azóta megtanultam, hogy nyissam ki :)

psyche
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.