KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: psyche, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Sportolás során is extrém tartósságú automata szemceruza. Puha textúrája és magas pigmentációja azonnali és telt szín kibocsátást biztosít. Könnyen felvihető és rendkívül gördülékeny.

Szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

4 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orsipanka

2018. augusztus 16.

Nekem a türkiz színű van meg. Vízvonalra használom, de nehezen fogja meg és van amikor 4-5 óra után már igazítani kell. Ha meg elalszom az autóban, teljesen lekopik. Eddigi legdrágább szemceruzám és még elvileg vízállónak is kellene lennie, úgyhogy egyáltalán nem vagyok a tartósságával megelégedve. Vízvonalra nem ajánlom, de amit előtte használtam az nem kapható, úgyhogy jobbat sem találtam még.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

psyche

2018. július 2.

Tartós fekete szemceruzát kerestem a mindennapos minimál sminkhez, amivel nem kell napközben vacakolni, estig úgy marad, ahogy reggel feltettem. Nekem bevált, estére azért megkopik, de ez mondjuk 12 órát jelent, és igénybe vagyok véve az egyéves fiam mellett. Külön szuper, hogy nem kell hegyezni, mindig rájövök, hogy mennyire szeretem az automata ceruzákat. Nehezen jön le a kupak (egyszerre hátrány és előny), így első kinyitáskor letörtem a hegyét, de azóta megtanultam, hogy nyissam ki :)

psyche
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.