KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bubucim, az összetevőket feltöltötte: selmeczireka, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Dús és vajszerű, kellemes tapintású, édes és a bőrön könnyű krém. Igazi jó közérzet koncentrátum a bőr számára. Gyorsan felszívódik.

Bubucim

2018. január 28.

Valamilyen akció alkalmával lett az enyém, így teljesen megérte. :) Nagyon beleszerettem a Pupa Almond Milk and Flowers nevű termékeibe. A gyönyörű csomagolása pedig még plusz. Valóban testvajszerű, de ne TBS állagú testvajat képzeljetek el, hanem inkább enyhén testápoló állagút. Nagyon jól hidratál, az illata nagyon sokáig megmarad a bőrön. Másnap esti tusolásnál is bőven érzem még. Mivel nekem ez az illat nagyon a tavaszt hozza elő, elteszem a kikelet hónapjaira. :) Ha ismét akciós lesz, biztosan lecsapok rá. :P

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

selmeczireka

2017. november 28.

Nagyon finom illata van, hamar felszívódik, sűrűbb, vaj-szerű testápolókrém. Parabén és szilikonmentes termék, doboza szerint alkohol mentes is, az INCI között azonban más típusú alkohol származékot találtam, nem vagyok szakértő, de ez azért így érdekes... Semmilyen mesterséges színezéket nem tartalmaz állítólag, ami szuper. Minden bőrtípusa ajánlott, azonban inkább a közepesen vagy nagyon száraz bőrűeknek válhat be, mert igen sűrű és tartalmas krém, én is este használom. A mandula illata sokáig érezhető (több illatban létezik), finom, nem tolakodó. A csomagolás nagyon ízléses, de nagyon nem utazóbarát, bár ha ezzel az óriási (főleg a 150 ml-es kiszereléshez képest óriási) tégellyel fejbe vernék egy kellemetlenkedő alakot, biztos megemlegetné :-D, de a viccet félretéve, inkább a fésülködőasztal (már akinek van ilyen, nekem nincsen :-) ) szépe lehet a tégelye miatt (arany-fehér gömb szerű tégely), szekrényben vagy polcon tárolva nem igazán praktikus, de hátha előrukkolnak a pumpás-adagolós verziójával is a Pupa-nál. Engem megvennének vele. Ajándéknak szerintem ideális, nagyon dekoratív a csomagolása, finom az illata. Ára nem éppen pénztárcabarát, magasabb árkategóriába tartozik mint egy tipikus drogériás termék, és véleményem szerint ez főként a csomagolás miatt van, de nem szeretném lehúzni, a krémet is nagyon kedvelem eddig.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak