KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: larka95, Módosítva: 2017. július 1.

Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kompakt szemhéjpúder duo

Textúrája krémes, kiválóan kenhető és pigmentált. A teljes színskála a finom nude árnyalatoktól az élénk zöld és lila árnyalatokig, az erős feketétől és szürkétől pedig a halvány rózsaszínig terjed. A duo szemhéjpúderek 4 színcsaládba oszthatóak: Pink Vanity, Absolute Nude, Smoky Obsession és Color Shock, melyek 4 finisben kaphatóak: matt, fémes, szaténos és extrapearly.
A praktikus ezüst kompakt kétvégű applikátort és tükröt tartalmaz.

18 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lenizsu

2018. július 21.

A képen látható duót vásároltam meg. Nem porzik, szépen pigmentált, tartós, könnyen eldolgozható, jól satírozható. Tökéletes. A csomagolás extra gombja csak hab a tortán. Nem szeretem feszegetni a termékek csomagolását, ez gyönyörű megoldás volt a termék megalkotóitól.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

anitaa17

2018. július 12.

Nagyon szép színekben kapható, ezért a boltba belépve elég nehéz megállni, hogy ne vigyen haza magával az ember minimum 1 db-ot :)
Gyönyörűen pigmentált, én a csillámlósabb finishű verzióból választottam magamnak, de a visszafogottabb színei hétköznapra is megállják a helyüket. Az a fajta, amit el lehet készíteni egy buliba is, de vékony rétegben egy sima munkanapon is jól mutat, anélkül, hogy túl erős lenne. Felvitelnél pereg, ez tény, de könnyen eltávolítható még ilyenkor, anélkül, hogy egyből bele tapadna az alapozódba. Mindenképpen primerrel érdemes ezt is használni, de azzal együtt szépen tartja a színét napközben. A kis tükör pedig nekem külön öröm <3

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

hannar

2017. szeptember 27.

Gyönyörűek a színei, nekem a 002-es és a 003-as van meg. A tartóssága teljesen jó, nekem egyszer kell hozzányúlnom napközben persze használok alá szemhéj alapozót. Nagyon szeretem és szerintem be fogok szerezni még belőle egy pár színt. ( azért örülnék ha több matt verziója lenne )

hannar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

larka95

2017. június 1.

A 009-es duót hasznàlom. Megvagyok vele elégedve. Gyönyörű, tartós sminket lehet vele készíteni.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0