KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: majzsola, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egyben garantálja a tiszta, telített fekete színt és a  "fényes" hatást. Az ultravékony ecsettel tökéletes vonalat húzhatunk, mely hosszantart. Vízálló.

Alacsony allergiakockázatú. Szemészek által bevizsgált . Parabénmentes.

Ár: 1500 , Eladó: Mangoka
Állapot: 2x használt, Helyszín: Monor, fizetés: Postán is küldöm, postai díjszabás szerint vagy személyesen a Népligetnél vagy a XI kerben tudom átadni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lollypoppy

2017. július 16.

Életem egyik legnehezebben használható sminkterméke ever, pedig kb. 20 éve sminkelem magam. Mentségére szóljon, hogy eddig krémes/zselés tusokat használtam ferde lapos ecsettel, ő volt az első folyékony tusom, de azt hiszem, egyben az utolsó is. A közös szenvedéstörténetünk a csomagolásnál kezdődött: az ecset-része túl szorosan illeszkedik az aljába, ezért amikor először próbáltam kinyitni, elég erőteljesen kellett kihúzni, amitől a fél fürdőszobát beborítottam apró fekete pöttyökkel. Ez aztán még párszor megismétlődött, pedig mindig próbáltam óvatos lenni. (A legváratlanabb sarkokban találok a csempén festékpöttyöket még hónapok után is.) A második nehézség a felkenésnél adódott: ha túl sok festéket vesz fel az ecset, a cucc belefolyik a szemembe, ha keveset, akkor csak több ecsetvonással tudom felvinni, de mivel a folyékonysága miatt kicsit maszatolódik, sosem lesz szép egyenes az íve, mindig utána kell igazítani. (Tusvonalnál könyörtelenül maximalista vagyok.) És arra is rájöttem, hogy túl íveltek hozzá a szempilláim, ui. útban vannak és mindig összekenem őket. A harmadik bajom a lemosásával van: néhány nagyobb összetapadt darab mindig maradt a lemosó használata után és ráragad a szempilla-tövekre, aztán pedig úgy kell levakarni, mint spaklival a tapéta-foszlányokat a falról. Tartósnak egyébként viszonylag tartós, bár ha egész napra viselem, a tusvonal vége eléggé megkopik.
Nem akartam róla egyből lemondani, próbálkoztam vele kitartóan jópárszor, de feladtam, ui. soha életemben nem anyáztam még ennyit sminkelés közben, szóval megy a kukába. Az is biztos, hogy a folyékony tus nem az én műfajom, és szegény rosszul járt azzal, hogy vele próbálkoztam először.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Zindi

2017. június 10.

Ez nem víz-, ez atomkatasztrófa-alló. Szép sötét, pigmentált, ha belejössz könnyű használni,a nap végén a sminklemosó is alig bír el vele.

Zindi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Dorie

2017. március 16.

Nagyon tartos, talan mar tulsagosan is. A negativum : nagyon nehezen tudom lemosni es nekem parszor "ragadossa" valt . Felvitelnel nekem csipni szokott, de ahogy megszarad elmulik. Ezeket leszamitva egy megbizhato termek.

Dorie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Yeliz

2016. július 20.

Még nem használom olyan régóta, de eddig teljesen elégedett vagyok vele. Gyorsan megszárad, egész könnyű használni az ecsetét, de az előzőleg használt filceshez képest kicsit nehezebb. Lemosásig a helyén marad, nem kenődik, nem halványodik el.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

DLilla

2016. április 28.

Nagyon jó ez a tus! Már sokat kipróbáltam, de ez a nyerő, így már sokszor újravettem és újra is fogom. Szép a színe, nem pereg, a helyén marad egész nap és vékony az ecsete. Semmi rosszat nem tudok róla mondani.

DLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Sharklady87

2016. február 26.

Kedvenc szemhéjtusom! Most már több, mint fél éve használom és jelenleg a második tubusnál járok. Az első kitartott majd fél évig. Hipertartós, lemosni emiatt csak olajos lemosóval lehet, nekem nem kopik és nem pereg. Az intenzív könnyezést viszont nem szereti, amire nekem hajlamos a jobb szemem és emiatt a külső sarokban szokott halványodni. Mindemellett is nagyon jó termékről szó. Félmattra szárad, de lehet nem vagyok ebben jó, más lehet ezt már fényesnek mondaná, de szerintem azért nem teljesen fényes. Nagyon pigmentált. Az ecset tényleg ecsetes, amit én jobban kedvelek a merevfejű és ruganyos applikátoroknál. A szálak pont olyan hosszúságúak (kb 1cm) amivel még könnyű festeni. Az állaga is pont jó, nem túl sűrű és nem is folyik el. Ami az ecseten van amikor kihúzod a tubusból már biztos, hogy sok lesz, ezért én le szoktam húzkodni a száján, hogy ne essek túlzásba. Nekem 10mp alatt meg is szárad. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

sisu69

2016. január 25.

Fantasztikus ez a tus: ultravékony ecsete van, amivel hihetetlenül precíz, vékony vonalat lehet húzni. Kiválóan pigmentált, mély fekete színe és fényes finishe miatt számomra olyan érzés, mintha tintával rajzolnék... A tartóssága kiváló, nem dörzsölődik vagy kopik le. Törzsvásárlói kártyával 2800 Ft-ért jutottam hozzá, és mivel nagyon elégedett vagyok vele, számomra abszolút megérte az árát.

sisu69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

zitt

2015. május 27.

Egy rúzs mellé kéredzkedett be vásárláskor. Szép fekete színe lenyűgözött, mikor az eladólány a kézfején kipróbálta. El is felejtettem, mennyire nem szeretem az ilyen fajta folyékony tusokat, gondoltam adok neki egy esélyt. Direkt kérdeztem: ugye nem marad fényes miután megszárad? A válasz az volt, hogy természetesen bemattul. Hát nem. Persze direkt olyat kerestem, ami az intenzív fekete szín mellett matt. Sebaj, adok neki esélyt. Mikor az első használatkor belefolyt a szemzugomba, akkor már igazán mérges voltam. :D Az ecsetével már nincs gond, megtanultam a megfelelő mennyiségű festéket felvinni. Kapcsolatunk egyelőre semleges, még haragszom rá kicsit, de talán összebarátkozunk.

zitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

majzsola

2015. január 27.

Véletlenül tévedtem be a Pupába, nem ismerem a termékeiket, gondoltam csak szétnézek. Majd gondoltam egyet, mivel kifogyóban van a szemhéjtusom, nézek egyet itt. Volt kb 4 féle, és erre esett a választásom. Az eladó lány szerint nem szeretik a vásárlók, mert az ecsete miatt nehéz használni. A kezemre kentük őket, és annyira meggyőzött a 'textúrája' hogy gondoltam, én akkor is adok neki egy esélyt. 2600 Ft-ba került ha jól emlékszem, de minden forintját megérte. Direkt nem szedtem le a kezemről, kíváncsi voltam, hogy bírja. Mialatt a többi már régesrég lekopott, ez még mindig a kezemen figyelt, mintha csak pár perce festettem volna fel. A tartóssága valami hihetetlen, mintha tetoválva lenne. Volt, hogy elfelejtettem lemosni, és másnap reggel ott virított, mintha nem telt volna el 24 óra. Az ecset szerintem nagyon is felhasználóbarát, én mint rutinos tus-használó, könnyen felviszem, és megkockáztatom, hogy eddig ez a legjobb ecset amivel találkoztam. A színe nagyon szép telített fekete, felkenve nem mattul el, kicsit fényes marad. Azt hiszem ő lesz az új kedvenc tusom, bár jólesne néha valami 'leárazás'. :)

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.