KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Purito

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérítő, ránctalanító, bőrvédő és -erősítő krém 50% ázsiai gázló kivonattal, 2% niacinamide tartalommal.

kata.olajos

2018. november 9.

Csodálatos ez a krém. Minden megvan benne, ami nálam a top bőrápolási termékek közzé emelné..., ha nem lenne a levendula benne.
De nézzük először a pozitívumokat. A család két másik termékével együtt próbálgatom, tonik, szérum és azután Ő. Csodás együtt a hatásuk, önmagában is imádnivaló a krém, de a tonik és a szérum után felvíve hidratál ugyanakkor világosabb, ragyogóbb, egységesebb lesz az arcbőr.. Nincs benne szilikon, ami uniqummá teszi az ázsiai gázlós krémek között.
Ami negatívum, az a levendula.Nem az illlat zavar, hanem az irritáció. Retinolos vagy ALA-s napokon kizárt, hogy illóolaj tartalmú terméket tegyek fel, C-vitaminos napon vagy hámlasztás után se szívesen, vagyis nagyon ritkán tudnám használni. Most tízes mintám van mind a három termékből, és reggelente használom őket, a C-vitaminról lemondva, viszont attól nem válnék meg tartósan ennek a krémnek a javára. Ennek ellenére 5 csillag a krém, mert a kevésbé érzékeny, nem zsíros bőrűeknek remek lehet.

kata.olajos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

rocketdog

2018. szeptember 27.

Csak 4 napig használtam, eddig tartottak az ajándék minták.
Kellemes állagú krém, finom puhává tette a bőrömet.
Ami az erőssége, az a gyengéje is, vagyis az összetevői. Rengeteg hasznos anyagot pakoltak bele, de a levendula miatt fintorogtam. Először az erős szaga volt nagyon zavaró (ez persze szubjektív vélemény). Sajnos azonban a bőrömet is irritálta, minden nap egyre vörösebben reagált rá a bőröm. Örülök, hogy el is fogytak a minták.
Érzékeny bőröm van, a hozzám hasonlóknak nem ajánlom.

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Csak 4 napig használtam, eddig tartottak az ajándék minták.
Kellemes állagú krém, finom puhává tette a bőrömet.
Érzékeny bőröm van, a hozzám hasonlóknak nem ajánlom.

i.napcsi

2018. szeptember 25.

Szerintem ez az egyetlen szilikonmentes nem totál mű centellás krém,ami tényleg megéri a pénzét mert nagy adag van a hatóanyagból,többféle növényolaj és egyéb fincsiségek.Könnyű de még is tartalmas krém,érdekes én inkább estére használom,mivel egyértelműen számomra ez olyan nyugtatós,alvós krém ami alvás közben regenerálja a bőröm,szó szerint úgy fogalmaznék ez egy regeneráló barier védő krém!Levendula utálóknak viszont nem ajánlom!Viszont minden olyan extra kezelés után mint retinolok vagy hámlasztások,vagy bármilyen gyulladás ,sérülésre szuper!Ezt úgy is lehet alkalmazni mint egy elsősegély krémet csak a sérült regenerálni kívánt területet kened be vele,bárhol a testeden!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

gabiba

2018. szeptember 18.

Egyik kedvenc krémem! A design annyira nem pofás, de praktikus. Én inkább nappalra használtam, mert nagyon jól és gyorsan beszívódik a fehér könnyű krém. Az illatát is imádom, harmonikus, nem túl tolakodó. Az pazar összetevőkről ne is beszéljünk. Abszolút újravevős!!!

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

csill87

2018. május 7.

Ennek tényleg látom a hatását, ez mintha tényleg simítana. Még csak mintát próbáltam, de ha elfogy egy krémem, ezt fogom megvenni. Most használom a márka narancssárga csomagolású krémét is, ami homoktövis kivonatot tartalmaz, az is jó, de nekem ez jobban bejött. Főleg emiatt a simító hatás miatt, plusz ez mintha jobban is hidratálna. Egyébként tényleg érdekes illata van, nem rossz, csak érdekes. :D

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

zsani1332

2018. április 19.

Csípett, nehezen szívódott be és csak még zsírosabb lett tőle az arcom. Hidratált, de több a hátránya mint az előnye.

zsani1332
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

zsuzzzsi

2018. április 9.

Nagyjából a végén járok az első tubus krémnek, és azt hiszem meg is rendelem az utódját. Kellemes, friss illatú termék, ami nagyon gyorsan felszívódik és szép egységes, matt bőrképet ad. Nekem elegendő hidratálást nyújtott - igaz nem túl száraz az arcom, és szérumok után használom. Jól működik együtt a szérumokkal, megvédi a bőrt a kiszáradástól, és szépen lehet rá sminkelni. A bőröm is nagyon jóban van ezzel a krémmel, és miután alaposan meg van buggyantva értékes összetevőkkel én is szívesen kenem magamra. Éjszakára szeretem ha kicsit "dúsabb" egy krém, de nappalra nekem éppen ideális, nagyon bevált.

zsuzzzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

PAncsi79

2018. április 7.

Mintákat próbáltam, mivel a legutóbbi koreai rendelésem során alaposan megszórtak Purito mintákkal :)
Nos, kezdem a pozitívumokkal: az összetevőlista mesés, nagyon tetszik, mennyi szuper dolgot belepakoltak ebbe a termékbe! Nekem estére kevés volt, de nappalra megfelelő lenne a hidratáló ereje.
Azonban: a levendula illóolaj rettentően szúrós, erős ebben a termékben, tényleg nem értem miért volt szükség erre. Még ha az összetevők miatt felül is bírálnám azt a koncepciómat, hogy csupán illatmentes kozmetikumokat használok az arcomra, az általam olyannyira utált levendula "illat" miatt nem fogom megtenni (tudom, hogy mostanában nagyon divatos a levendula, de én nem bírom elviselni a szagát).
Így az összetevők miatt megadom neki a három csillagot, és mert egyáltalán nem bántotta az illatanyag a bőröm (rövidtávon!), ám sajnos ez sem az én arckrémem lesz

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Miaaa29

2018. március 25.

Mintát próbáltam belőle és a bőröm nagyon szerette.
Enyhén csípett, de nem kellemetlenül.
Szerintem beruházok egy nagy tubusra!

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Mintát próbáltam belőle és a bőröm nagyon szerette.
Enyhén csípett, de nem kellemetlenül.
Szerintem beruházok egy nagy tubusra!

dzsanki

2018. március 15.

Egy teljes kiszerelés kétharmadát használtam el eddig, nappalra használom, meg vagyok vele elégedve. Erősen hidratál, nyugtatja is a bőrt, könnyen beszívódik, és szép puha bőrt eredményez. Tubusban van, és nagyon könnyű kinyomni belőle nagyobb mennyiséget, vigyázni kell vele. Fehér színű, de könnyű állagú, enyhén gyógynövényes illatú krém. Az incije bővelkedik a hidratáló és nyugtató összetevőkben, nem spóroltak a növényi kivonatokkal sem, remek kiegészítője lehet a Green Level szérumnak is, újravevős kategória.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Perilla Ocymoides Seed Extract, Beta-Glucan, Asiaticoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.