KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Purito

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérítő, ránctalanító, bőrvédő és -erősítő krém 50% ázsiai gázló kivonattal, 2% niacinamide tartalommal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsani1332

2018. április 19.

Csípett, nehezen szívódott be és csak még zsírosabb lett tőle az arcom. Hidratált, de több a hátránya mint az előnye.

zsani1332
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

zsuzzzsi

2018. április 9.

Nagyjából a végén járok az első tubus krémnek, és azt hiszem meg is rendelem az utódját. Kellemes, friss illatú termék, ami nagyon gyorsan felszívódik és szép egységes, matt bőrképet ad. Nekem elegendő hidratálást nyújtott - igaz nem túl száraz az arcom, és szérumok után használom. Jól működik együtt a szérumokkal, megvédi a bőrt a kiszáradástól, és szépen lehet rá sminkelni. A bőröm is nagyon jóban van ezzel a krémmel, és miután alaposan meg van buggyantva értékes összetevőkkel én is szívesen kenem magamra. Éjszakára szeretem ha kicsit "dúsabb" egy krém, de nappalra nekem éppen ideális, nagyon bevált.

zsuzzzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

PAncsi79

2018. április 7.

Mintákat próbáltam, mivel a legutóbbi koreai rendelésem során alaposan megszórtak Purito mintákkal :)
Nos, kezdem a pozitívumokkal: az összetevőlista mesés, nagyon tetszik, mennyi szuper dolgot belepakoltak ebbe a termékbe! Nekem estére kevés volt, de nappalra megfelelő lenne a hidratáló ereje.
Azonban: a levendula illóolaj rettentően szúrós, erős ebben a termékben, tényleg nem értem miért volt szükség erre. Még ha az összetevők miatt felül is bírálnám azt a koncepciómat, hogy csupán illatmentes kozmetikumokat használok az arcomra, az általam olyannyira utált levendula "illat" miatt nem fogom megtenni (tudom, hogy mostanában nagyon divatos a levendula, de én nem bírom elviselni a szagát).
Így az összetevők miatt megadom neki a három csillagot, és mert egyáltalán nem bántotta az illatanyag a bőröm (rövidtávon!), ám sajnos ez sem az én arckrémem lesz

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Miaaa29

2018. március 25.

Mintát próbáltam belőle és a bőröm nagyon szerette.
Enyhén csípett, de nem kellemetlenül.
Szerintem beruházok egy nagy tubusra!

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Mintát próbáltam belőle és a bőröm nagyon szerette.
Enyhén csípett, de nem kellemetlenül.
Szerintem beruházok egy nagy tubusra!

dzsanki

2018. március 15.

Egy teljes kiszerelés kétharmadát használtam el eddig, nappalra használom, meg vagyok vele elégedve. Erősen hidratál, nyugtatja is a bőrt, könnyen beszívódik, és szép puha bőrt eredményez. Tubusban van, és nagyon könnyű kinyomni belőle nagyobb mennyiséget, vigyázni kell vele. Fehér színű, de könnyű állagú, enyhén gyógynövényes illatú krém. Az incije bővelkedik a hidratáló és nyugtató összetevőkben, nem spóroltak a növényi kivonatokkal sem, remek kiegészítője lehet a Green Level szérumnak is, újravevős kategória.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Perilla Ocymoides Seed Extract, Beta-Glucan, Asiaticoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.