KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Purito

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"All in one" multifunkciós szérum

Ránctalanít, halványítja a foltokat, regenerál, kezeli a pattanásokat, csökkenti a sötét karikákat a szem körül, feszesít, egyenletessé teszi a bőrt, hidratál. 10-free system: nem tartalmaz többek között parabéneket, alkoholt, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marietta1977

2017. október 2.

Termékmintát kaptam külföldi rendelésem mellé. Gondolkoztam már egy csiganyálas szérumon, így volt alkalmam kipróbálni.
Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de nekem kellemes volt a használata, hamar felszívódott.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Nittuska

2017. július 25.

Csak mintát próbáltam belőle, úgyhogy nyilván nem tudok beszámolni a hosszabb távú használatáról. Az állaga eléggé vizes így nem igazán tetszett a használata..
Nem irritálta a bőrömet.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Nem irritálta a bőrömet.

Kremcica

2017. július 17.

Rendelés mellé kaptam mintát belőle. Pont mikor a Benton csiganyálas eszenciáját használtam került hozzám így ahhoz tudom viszonyítani. Ahhoz képest ez mintha vízzel kenegettem volna az arcomat. Igaz csak 2 alkalommal használtam, de semmi hatását nem láttam. Hidratált valamelyest de kb ennyi. Kellett még rá két másik réteg hogy hidratált legyen a bőröm. A Benton másnapra eltünteti de legalábbis minimálisra csökkenti a pattanásokat és még hidratál is. Szaga nincs de sok haszna sem. Nem árt de nem is használ hiába szép inci. Többet vártam ettől a terméktől.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

aranypáva

2017. július 17.

Meglepődtem, hogy nem szerette a bőröm. A C vitaminos és Hialuronsavasból rendeltem még, miután kipróbáltam a mintát. A másik kettőt nagyon szerette a bőröm, de ez inkább ártott mint használt, talán nem a bőrtípusomnak való.
Az állaga is furcsa volt, olyan semmilyennek találtam.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Az állaga is furcsa volt, olyan semmilyennek találtam.

Nutellabella

2017. március 11.

Ez az első csigás kencém, és nagyon szeretem! A bőröm sitty-sutty beissza, utána puha és kellemes tapintású marad. Színtelen, kevés "szaga" van, de nem vészes, az illóolajokat én nem érzem benne. Szerintem halványított a foltjaimon és kezdődő ráncocskáimon. Boldogan használom továbbra is! :)

Update: Fogyóban van, ritkábban használom, és nagyon érzem a hiányát! :( Szárazabb a bőröm, vízhiányos, nem annyira puha és feltöltött. Azonban nem veszem újra, már útban van hozzám a CosRX csigás esszenciája. Ajánlom a Puritót, jó kis kence, de ár-mennyiség szempontjából a CosRX nyert. A hatását pedig majd meglátom.

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

ZiAn

2017. február 16.

Két Puritos termék után kiváncsian vártam vajon mit tud ez a termék. Pillanatok alatt felszívódik, bőröm puha tapintású, nem feszül. Van ennél jobb, most csak 4 csillagot ér nekem.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

kati545

2017. január 29.

Egy éve használok egy koreai, csigás szemránckrémet, s mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve, gondoltam rendelek egy ilyen szérumot is a C vitaminos mellé. Nem bántam meg, sőt kifejezetten örülök neki, mert nagyon szereti a bőröm. Arról nem tudok beszámolni milyen hatékony a ráncok ellen, de a bőrömnek nagyon jót tesz. Este kenem fel arctisztítás, tonik után, a krémem alá. Reggel is frissnek, puhának érzem a bőrömet. Nagyon jó választás. Reggelente használom a C vitaminos párját.

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dzsanki

2016. december 21.

Minták használata után most rendelem meg az egész kiszerelést, mely hatása mellett a szép incinek és a jó ár-érték aránynak köszönhető.
A termékleírás kimeríti a hatásait, tényleg egy all in one szérum. Jó érzés felkenni, szinte azonnal beszívódik, így reggel-este is kellemes használni, nem zsírosít, az összetevői szépek, sokáig elég, csak ajánlani tudom.
Talán annyit jegyzek meg, hogy vannak benne illóolajok, amiket nem mindenkinek bír a bőre, irritáló lehet az arra érzékenyeknek, ezért érdemes előbb mintát próbálni belőle. Nekem érzékeny a bőröm, mégis szereti.
Update: sajnos jött egy olyan időszak, amikor begyulladt az arcom, és ultra érzékeny is lett, és ekkor már nem tudtam használni, mert - szerintem az illóolajok miatt - fellángolt tőle az arcom annyira, hogy le kellett mosnom. Egyébként imádta, de így már nem mertem tovább használni, elajándékoztam.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!