KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Purito

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"All in one" multifunkciós szérum

Ránctalanít, halványítja a foltokat, regenerál, kezeli a pattanásokat, csökkenti a sötét karikákat a szem körül, feszesít, egyenletessé teszi a bőrt, hidratál. 10-free system: nem tartalmaz többek között parabéneket, alkoholt, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Dorci24

2018. május 11.

Egyik rendelésemhez kaptam belőle mintát, ezért hosszútávú hatásáról nem tudok véleményt mondani. Nekem is ez volt az első csiganyálas termékem, és én is sűrűbbre számítottam, de ennek nagyon folyós az állaga. Akkor próbáltam ki, amikor a jól bevált termékeim egyike se tudott mit kezdeni a rengeteg pattanásommal. Másnap reggelre kevésbé volt piros a bőröm, és feszesebb is lett egy kicsit, valamint a pattanások se voltak annyira gyulladtak. A mintában maradt még egy kis termék, amit újra a pattanásokra kentem, de többet nem javított a bőröm állapotán :( . Ez utóbbi miatt kap csak 4 csillagot.

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

zsuzzzsi

2018. április 9.

Egy kissé vizes hatású, de nagyon jól hidratáló termék. Az elején nem éreztem semmilyen illatát, de az üveg vége felé, mintha egy kicsit intenzívebb lett volna a szaga. Nem volt büdös, csak éreztem valami csiganyál szagot - bár lehet, hogy csak beképzeltem. Teltebb, kisimultabb lett tőle a bőröm, ha nem kentem magamra, akkor éreztem a hiányát. Volt egy karmolás a kézfejemen, amire szintén kentem esténként, és látványosan gyorsan gyógyult tőle az a mély seb, tényleg alkalomról-alkalomra látszott a hatása. Pattanás nem nagyon van az arcomon, de ha lenne gondolom azokkal is hasonlóan gyorsan elbánt volna. Jó az ára, és hatalmas a kiszerelés, tehát jó sokáig elég. Elfogyott, és bár határozottan jó hatással volt az arcbőrömre a szaga miatt nem éreztem ellenállhatatlan vágyat rá, hogy újra beszerezzem.

zsuzzzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

babaanya

2018. március 23.

Ez az első koreai csigás termék amit kipróbáltam. Először hígnak találtam, valami nyúlós, sűrűbbet vártam ha már csiga. Rendszeres használat mellett nagyon szépen hidratálja a bőrt és tölti fel az apróbb ráncokat. Már az első használat után látványos a javulás. Van olyan nap amikor, mire leérek az arcom alsó részéhez, felül már teljesen beitta az egészet és kezdhetem újra. Nem biztos, hogy elég önmagában a téli, szárazabb időszakban. Ki fogok próbálni más csigás szérumokat is, azt gondolom, kell, hogy legyen ennél jobb termék.

babaanya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

incitatogranit

2018. március 2.

Szeretem mert nagyon könnyed kis szérum és a bőr pillanatok alatt beissza. Reggel este használom, 3 hónapja gazdagon adagolva, nyakra is és most fog hamarosan elfogyni. Az utobbi hetekben volt egy kis irritációja a bőrömnek mert most iktatok lassan bele a rutinba egy tretiononos krémet, de azt kell mondjam ez a kis kence még hámlásnál is teszi a dolgát. Irritációt, pattanást nem okoz. Megéri az árát.

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Marietta1977

2017. október 2.

Termékmintát kaptam külföldi rendelésem mellé. Gondolkoztam már egy csiganyálas szérumon, így volt alkalmam kipróbálni.
Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de nekem kellemes volt a használata, hamar felszívódott.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Nittuska

2017. július 25.

Csak mintát próbáltam belőle, úgyhogy nyilván nem tudok beszámolni a hosszabb távú használatáról. Az állaga eléggé vizes így nem igazán tetszett a használata..
Nem irritálta a bőrömet.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Nem irritálta a bőrömet.

Kremcica

2017. július 17.

Rendelés mellé kaptam mintát belőle. Pont mikor a Benton csiganyálas eszenciáját használtam került hozzám így ahhoz tudom viszonyítani. Ahhoz képest ez mintha vízzel kenegettem volna az arcomat. Igaz csak 2 alkalommal használtam, de semmi hatását nem láttam. Hidratált valamelyest de kb ennyi. Kellett még rá két másik réteg hogy hidratált legyen a bőröm. A Benton másnapra eltünteti de legalábbis minimálisra csökkenti a pattanásokat és még hidratál is. Szaga nincs de sok haszna sem. Nem árt de nem is használ hiába szép inci. Többet vártam ettől a terméktől.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

aranypáva

2017. július 17.

Meglepődtem, hogy nem szerette a bőröm. A C vitaminos és Hialuronsavasból rendeltem még, miután kipróbáltam a mintát. A másik kettőt nagyon szerette a bőröm, de ez inkább ártott mint használt, talán nem a bőrtípusomnak való.
Az állaga is furcsa volt, olyan semmilyennek találtam.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Az állaga is furcsa volt, olyan semmilyennek találtam.

Nutellabella

2017. március 11.

Ez az első csigás kencém, és nagyon szeretem! A bőröm sitty-sutty beissza, utána puha és kellemes tapintású marad. Színtelen, kevés "szaga" van, de nem vészes, az illóolajokat én nem érzem benne. Szerintem halványított a foltjaimon és kezdődő ráncocskáimon. Boldogan használom továbbra is! :)

Update: Fogyóban van, ritkábban használom, és nagyon érzem a hiányát! :( Szárazabb a bőröm, vízhiányos, nem annyira puha és feltöltött. Azonban nem veszem újra, már útban van hozzám a CosRX csigás esszenciája. Ajánlom a Puritót, jó kis kence, de ár-mennyiség szempontjából a CosRX nyert. A hatását pedig majd meglátom.

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

ZiAn

2017. február 16.

Két Puritos termék után kiváncsian vártam vajon mit tud ez a termék. Pillanatok alatt felszívódik, bőröm puha tapintású, nem feszül. Van ennél jobb, most csak 4 csillagot ér nekem.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!