KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PuroBIO Cosmetics

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Vedd meg online: Naurel.hu, 4150 Ft

Kőolajszármazék- és zsírkőmentes matt hatású kompakt púder kukoricakeményítővel, rizsporral és szilikával. Csodás fedést biztosít, ugyanakkor nem nehezíti el a bőrt.

Gazdag E-vitaminban és antioxidánsokban. Az organikus shea vaj, a makadámdió, avokádó és sárgabarackmag olaj gyengéden ápolja a bőrt.

Nikkelmentes, vegán. CCPB minősítéssel.

Ár: 4150 Ft, Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

izabella73

2018. május 17.

Nagyon jó púder,szép összetevők,természetes hatás.A 03as színben vettem meg,ami nem a legjobb szín a bőrömhöz,de még így se mutat rosszul,bőven hozza amit a drogériás púderek.Ha lehetőségem lesz,az alapozóját is szeretném kipróbálni.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

GalambSz

2017. december 6.

Szuper! Alapozó fixálására és önmagában is, ha csak mattítani szeretném az arcom. Nekem világos bőröm van, de nem hófehér, 02-es-t télen vettem, nyáron a 03-ast használtam, már újra tél van, de a 03-ast rendeltem újból, teljesen természetes színű, nem vagyok porcelánbaba mint a világosabb árnyalattól. Az összetevői magukért beszélnek! Érzékeny bőrömön semmiféle irritációt nem tapasztaltam.

GalambSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

bingus86

2017. november 1.

Az első doboz törötten érkezett, de azonnal kicserélték a Naurel-nél, amiért ezúton is köszönet nekik!! A termék maga tökéletes: nagyon szép finish-t ad a sminknek. Nekem nagyon száraz a bőröm, semmi szükség igazítani rajta, reggel elég feltennem és estig csodálatos bőrt varázsol. Inika BB fölé használom, de olyan a bőröm,mint amit photoshop-oltak:D Külön szeretem, hogy van hozzá tükör is. Kiváló minőség, természetes összetevők, CF márka: nálam csak ilyen termék jöhet szóba!

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

regerbeatrix

2017. szeptember 14.

Fixál, mattít, nagyon tartós. Alig fordul elő, hogy igazítani kéne a sminkemen, a zsírosabb felületeken is nagyon jól működik. Szuper, hogy nincs tele mindenféle káros anyaggal. Szereti a bőröm.

regerbeatrix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.

kovikata

2017. május 17.

Gyönyörű a fedése, elképesztően tartós púder! Mindig nálam van. A Purobio alapozójával együtt használom, csúcs páros, mondhatom. Könnyű felvinni és eldolgozni. Nem csomósodik. Abszolút megfelel az elképzeléseimnek.

kovikata
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Nancika

2017. január 17.

Igazából a primertől kezdve az alapozón át a kontúrig és a spirálig már szinte minden puroBIO terméket beszereztem. Ez volt az egyik utolsó darab, ami hiányzott, de szerencsére egy pár hete már ennek és a korrektornak is megvan a helye a szekrényemben/neszeszeremben.

Alapvetően készülődéskor a Nude by Nature áttetsző púderrel fixálok, bakingelni mostanában az Alverde erre való korrektor fixáljával szoktam, viszont ennél tökéletesebb púdert még nem találtam a nap közbeni igazításra és a "buffing technikára", ha éppen ahhoz van kedvem. Legalábbis nekem az összes púderem közül ezzel sikerült a legjobban azt az eredmény megvalósítani. :)

A színe nagyon szép, viszonylag idomul is az archoz, ahogy néztem. Mindemellett könnyű vele dolgozni, szépen működik együtt a puroBIO alapozómmal és korrektorommal is. A márka kontúrja továbbra is lázad, és nem haverkodik a többiekkel, így ezzel sem.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Lilla777

2016. december 2.

Az új kedvencem, mindig nálam van! Sokféle púdert kipróbáltam már, de ennek az állaga jött be idáig legjobban. Nagyon szépen belesimul a bőrömbe, nem olyan, mintha több tonna port hordanék fel rá. Szépen mattít, nincsenek csillogó felületek. Kedvelem a Purobio termékeit!

Lilla777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

aivil

2016. december 1.

Csak nemrégiben találkoztam a PuroBio készítményeivel, de szerelem volt első látásra. A folyékony alapozó, a korrektor és ez a mattító kompakt púder a három legnagyobb kedvencem lett. Először is, ami megfogott, hogy természetes alapanyagokkal készültek. Az árnyalatuk is nagyon természetes hatású, nekem pont passzol a bőrszínemhez. Nem sárgás, nem rózsaszínes. Nagyon szépen fednek. Mivel picit zsírosabb a bőröm, ezért a mattító púder elengedhetetlen kelléke a sminkkészletemnek. Csodásan dolgozik, hosszú időre szépen fixálja a sminkemet csillogó felületek nélkül.

aivil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Lami

2016. november 28.

A puro bio fenséges alapozóhoz rendeltem. Féltem, hogy rossz színt választok, mert ugye netről rendelni, így elég nehéz, ezért az 1-es semleges színt rendeltem. Nagyon meg vagyok elégedve vele. A puro bio fenséges alapozó, a mattító kompakt púder és én hosszú barátságnak nézünk elébe :)

Lami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!