KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pyunkang Yul

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $19
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak