KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pyunkang Yul

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $19
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ssyakaky

2018. március 9.

elsőre csak egy 100 ml-s kiszerelést mertem rendelni, mert eléggé megjártam egy-két tonerrel, de mostmár kezdem bánni. bár lehet ez a mennyiség is kiadós lesz, kb 3-4 cseppet oszlatok el a bőrömön reggel és este arcmosás után. állaga nem túl folyós, már-már géles, de gyorsan beszívódik, szinte azonnal, az arcmosás utáni húzódást megszünteti. van egy enyhe illata, ami engem szappanra emlékeztet, de egyáltalán nem zavaró. rendszeres használattal kezd látszódni a hatása, a bőröm sokkal "feltöltöttebb", az őt követő szérumok felszívódását meggyorsítja. a szám és az állam környékén rendszeresen küzdök száraz, hámló foltokkal, de amióta ezt a tonert használom nem jöttek elő. egyelőre gyümölcsöző kapcsolat a mienk, remélem így is marad.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

im

2018. január 28.

- A pattintós, biztonságosan záródó kupak és a csöpögtetős megoldás nekem tetszik, jól működik. Sok képen láttam, hogy a rizspapírra emlékeztető címke gyorsan elpiszkolódott, felpöndörödött, nálam ez egyelőre nem történt meg. (Viszont az összes drogériás púderem csomagolása eltörik itthon. Valamit valamiért.) Mivel a Pyunkang Yul teljes basic vonala tradicionális ázsiai gyógynövényekre épül, szerintem szép és (ismét csak) átgondolt gesztus, hogy a csomagolásban is visszaköszön egy ősi alapanyag.
- Az esszencia állaga az én bőrömön hajszálnyit olajosnak érződik. (Kevésbé olajosnak, mint a Purito Galacto Niacin.) Ugyanakkor nem ragacsos, nem annyira vizes, hogy elfolyjon a tenyeremből, nagyon szeretem.
- Az első használat után hihetetlenül üde, sima, minden kipirosodástól mentes, nyugodt és feltöltött lett az arcom - négy nagy csepp esszenciától. Teljesen el voltam képedve. Három hónap alatt persze már tisztult a lila köd, de szerintem sokat elárul, hogy hiányzott nekem ez az esszencia abban az egy hónapban, amíg a Puritót használtam.
- Nem érzem szükségét, hogy külön tonikot használjak alá, mert így is kellően hidratált a bőröm. Mármint nem önmagában csodaszer, hanem gyorsan fölszívódik, és ebben segíti a többi, rákent réteget is.
- Időről időre megpróbáltam vele 7 skinezni, de két-három rétegtől többet nem kér ebből a bőröm. Igazából eggyel is teljesen elégedett vagyok.
- Engem a kezdetektől halványan a kókuszra emlékeztet az esszencia illata.

Mondhatom, hogy gondos mérlegelés előzte meg, vegyek-e egyáltalán ettől a márkától valamit, de azt hiszem, végül jól választottam. Tökéletesen sikerült beépíteni a rutinomba, alig várom, hogy arctisztítás után fölpaskoljam a bőrömre. A kínai csüdfű/baktövis anti-aging hatásairól nem tudok nyilatkozni, és egyelőre azt sem látom, hogy komoly, hosszú távon kibontakozó hatása lenne - bár elvileg halványíthatná a foltokat, illetve lehetne jó hatása a pórusokra a niacinamid-tartalma miatt. Az instant hidratáló és nyugtató hatása és a könnyű használata miatt a magam részéről nélkülözhetetlennek tartom ezt a terméket, illetve az ehhez hasonló esszenciákat, de tudom, hogy az enyémtől szárazabb és/vagy érzékenyebb bőr esetén sokkal meggondolandóbb a vásárlás.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

- Engem a kezdetektől halványan a kókuszra emlékeztet az esszencia illata.

cinnamon

2017. szeptember 3.

Nagyon jó, szeretem. Az én bőrömnek kell belőle három réteg ahhoz, hogy tényleg látszódjon a hatása - de akkor tényleg intenzíven hidratál, feltölt és erősíti a bőrt. Szuper gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Van egy nagyon enyhe illata, kicsit gyógynövényes jellegű, de egyáltalán nem zavaró. Még nem tudom eldönteni, hogy újravegyem-e, mert nagyon sok hidratáló tonik van a wishlistemen, de egy próbát mindenképp megért.

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak