KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pyunkang Yul

Ár:   $12 és $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $12 és $19
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hűsítő, hidratáló, gyorsan beszívódó tonik, mely 91,9%-os koncentrációban tartalmaz egy erős antioxidánst, a japán aranyfonál gyökerének kivonatát, ami gyulladáscsökkentő, energizáló, tápláló hatásáról ismert.

Illat- és színezékmentes. A bőrápolási rutinban tonikként, illetve napközben bármikor frissítő permetként is használható, akár smink fölött is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.