KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékonyan távolítja el a sminket és a mindennapi szennyeződéseket anélkül, hogy a bőr érzékeny nedvesség-egyensúlyát felborítaná.

Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej
Ár: 1150 , Eladó: Ritus184
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budakeszi, fizetés: személyes átvétel lehetséges Budapesten

Bocika

2017. szeptember 6.

Lassan fogy nálam, mert noha szépen tisztít, mindig olyan érzésem van, hogy zsíros lett a bőröm tőle, és kényszert érzek, hogy még egyszer megtisztítsam az arcomat micellás vízzel. Száraz bőrűeknek biztosan ideális, de az én vegyes bőrömre nem biztos, hogy ezt kellett volna választani.

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Audreylicious

2017. április 18.

Reggel és este használom, este habzó lemosó és micellás víz után, reggel pedig csak micellás víz után. A smink maradványokkal is szépen elbánik. Első alkalommal csípett egy kicsit az pofimon, de azóta ez nem fordult elő. Ránctalanítást nem tapasztaltam (még), de szépen hidratál. Az illata nagyon finom, olyan púderes "tisztaság" illata van :)!

Audreylicious
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Edina1015

2017. február 20.

Az arckrémét és szemkörnyékápolóját használom, szeretem, ezért egészítettem ki ezzel az arctejjel. Én a sminklemosást habzó lemosóval és micellás vízzel végzem, arctejjel ezután törlöm át az arcom. Nappalra nem használok arckrémet, bár lehet, hogy így 30 évesen ideje lenne elkezdenem :'( :) Arctejjel törlök át reggel, este pedig hidratáltság miatt krémezés előtt. Ebből a szempontból vásároltam, erre a célra kiváló. Önmagában nem gondolom, hogy ránctalanít, azonban így együtt a krémjeivel jól kiegészítik egymást.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Wiki

2016. november 29.

Kellemes az illata, jól tisztít, sminket is szépen leviszi, nekem bejött.

Wiki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Kellemes az illata, jól tisztít, sminket is szépen leviszi, nekem bejött.

krdori

2016. október 26.

Szeretem, mert nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet és kíméletesen tisztít. A sminket is szépen leszedi, bár utána még átszoktam törölni az arcom egy vattakoronggal. A ránctalanító hatását erősen megkérdőjelezem, de nem ez volt a fő szempont a vásárláskor.

krdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Lujza1104

2016. április 22.

Nagyon csípi a szemem. Soha semmilyen más termékkel nem fordult még elő, se Nivea tejjel, se más márkával.

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

biamia

2016. január 4.

Évekig használtam és imádtam, de áttértem a natúr termékekre, és most még keresem a párját, amely árban is jobban megéri.

biamia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Nyuszika_91

2015. szeptember 26.

Szeretem! Kellemes illata van és nem hagy ragacsos érzést az arcon.

Nyuszika_91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Szeretem! Kellemes illata van és nem hagy ragacsos érzést az arcon.

Runway

2015. július 17.

Inkább száraz bőrűeknek való, mert eléggé zsírosít. Jól tisztít, szépen lehozza a sminket, szennyeződéseket. Az illata finom, kellemes, ránctalanító hatása valószínűleg csak humbug. Ajándékcsomagban vettem a nappali krémjével együtt, mert akciós volt, de önmagában szerintem elég drága.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Imo

2015. július 14.

Az illata nagyon finom, szerintem jól tisztít, de se nem hidratál, se nem ránctalanít. Az ára nem rossz, bár én kuponnal vettem. Talán kicsit szárítja a bőrt, de én ennek kifejezetten örülök, mert így kevesebb a patim.

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract
Vitaminok: Panthenol

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.