KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lapo

2017. szeptember 16.

Kamaszkorom végtelen gondtalanságát, a nyári szünetek felhőtlen szabadságát és azt az érzést eleveníti fel bennem mikor anno magamra fújva azt gondoltam naivan, hogy enyém a világ.. Picit elfogult vagyok ezáltal a (sajnos kihaló félben lévő) Polo Sport iránt.. tulajdonképpen bárki bármit mondhat, számomra egy meghatározó alapköve volt fiatal csenevész sráckoromnak.
Mai szemmel is azt gondolom, hogy egy végtelen egyéniség..amint megérzem ezernyi emlék tör fel bennem és azt hiszem ha tud ilyet egy illat, akkor az bizony értékelendő.. szorult belé némi emocionális tulajdonság.. számomra biztosan.
Kicsit önző és személyes irányba vitt el az illat az eddigiekben, de azt hiszem, kiadása után 23 évvel is minden túlzás nélkül, a mai 0 egyéniséget mutató sport illatok között az utolsó mohikán.. egy rég kiadott de mai is könnyen hordható, némi eleganciát is magával hordozó, tiszta, kék és elképesztően egyedi illatvilág az amit nyújt..próbáljátok ki amíg lehet, szerintem nincs már sok idő a megszüntetéséig. Mindezek ellenére azt gondolom picit túlárazott (mint sok YSL illlat).. sajnálom, én elfogult vagyok ez esetben, bár nem véletlenül.

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.