KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rapid White

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   külföld (Boots), Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   külföld (Boots), Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Rapid White fogfehérítő rendszer egy kíméletes fogvilágosító módszer, ami a fogorvosok által alkalmazott fogvilágosító kezelések példájára lett kifejlesztve. Naponta kétszer, egy héten át kell alkalmazni. Segítségével a fogak fehérebbek lesznek, mosolya fiatalosan csillogóbb – mindezt hidrogén-peroxid nélkül.

KetchMe

2017. május 13.

Fogfehérítőhöz képest elég olcsó.
Szépen leviszi az elszíneződött részeket, eredeti fehérségét visszaállította a fogamnak pedig csak 3x használtam. A sablon számomra használhatatlan. A kezdeti fogszínem is fehérebb volt mint az azon lévő. Ennyi negatívumot tudok, mást nem tapasztaltam. Tartósságát illetően majd később kiderül :D

KetchMe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Fogfehérítőhöz képest elég olcsó.

PSz

2017. február 23.

Egy kúrát csináltam vele, összességében elégedett voltam az eredménnyel. Nem lesznek vakító fehérek a fogak, de gyönyörűen leszedi a foltokat, és a sárgás elszíneződéseket. A végeredmény szép, és inkább természetes fehér. A használata kicsit macerás: sínt kell formázni, a sínbe zselé megy, a fogak felületére aktivátort kell kenni, aztán felrakni a sínt, végül pedig a mellékelt fogkrémmel kell fogat mosni - mindezt naponta kétszer, hét napig. Emiatt vonok le egy csillagot, és emiatt vettem most inkább matricás változatot.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

tthfnn

2017. január 11.

Eddig körülbelül 3x használtam nagyon egyszerű és szerintem látszik a változás. Van hozzá egy kis színskála és annak segítségével szoktam nézni. :D

tthfnn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.