KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rasasi

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Fej - málna, citrom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LathatatlanOzike

2017. október 2.

Málna, málna, málna, rózsa :) Nagyon szerethető illat, itthon állandóan kapja a bókokat, már minden közeli családtagom megdicsérte. Így nem is volt kérdés, a fújós után be kellett szereznem a csodaszép üveges változatát. Tavaszra-nyárra vettem, ami igaz, hogy még messze van, de nem bírtam várni vele. Most már nyugodt vagyok, hogy a fiókomban tudhatom. :D
A tartóssága is jó, sokáig illatozik a bőröm.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

A tartóssága is jó, sokáig illatozik a bőröm.

Asianlover

2017. szeptember 13.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Amennyire élesen-fanyaran málnás rajtam a Trésor Midnight Rose, ez annyira édesen málnás. Kicsit hiányoltam is ezt az édességet az előbbiből. Rajtam a nyitány sajnos erősen rózsás is, amitől menthetetlenül jött a nagymamás asszociáció :( nem szeretem ezt a bolgár rózsavíz vonalat, sorry... de jó hír, hogy ez perceken belül lecsendesedik, és marad egy kedves-édes-kerek málna. Hátránya még, hogy rajtam nagyon bőr közeli. Az összecsapást a Midnight Rose nyerte.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Anne74

2017. augusztus 25.

Nagyon kellemes és finom illatkompozíció.
Harmonikusan összetett.

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon kellemes és finom illatkompozíció.
Harmonikusan összetett.

Timi8

2017. augusztus 10.

Aki a málnás illatokat szereti (mint pl.én), annak házi feladat: Beszerezni!!! MOST ! Nagyon-nagyon megéri! /7.000 Ft volt a 95 ml, de volt már, hogy 5.000 alatt láttam.../ A hét elején kaptam egy nagy üveggel ebből a finomságbòl, régi vágyam teljesült. Ne tévesszen meg senkit, hogy arab illat, aki fűszerkavalkádra, oud-ra és mittoménmég...mire számìt, csalòdni fog. Ròzsa mondjuk az van benne bőven, de abszolùt nem zavar, a zamatos málna édes gyümölcsösségével, a pézsmával, cédrussal nagyon szépen harmonizál. Finom, igényes, tartòs illat, viszonylag lineáris, de nagyon szerethető. Hasonlìt a Lancome Midnight Rose-ra és valòban az YSL Parisienne Extreme-re is. Nem egy egyedi illat, de igazán jò vétel!!!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Vizililiom

2017. február 12.

Egy kis mintát kaptam, így volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot. Ahogy felkentem a bőrömre, először nem fogott meg, egyből rózsavíz illatot éreztem, amit szeretek, de egy parfümtől többet várok pusztán rózsa illatnál. Aztán egy kis idő után elkezdett édeskés, gyümölcsös illata lenni, így viszont már nagyon kellemes lett, olyannyira, hogy hamar el is fogyott a minta, most meg gondolkozom rajta, hogy beszerezzem-e a nagy kiszerelést.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Vaslady

2015. június 30.

Nagyon málnás-gyümis rózsás illat.
Tetszik ez a vonal.
A Parisienne Extreme reinkarnacioja,negyed annyi áron.
Mivel ott már leirtam a véleményem ide már nem fogom,mert a két illat szinte teljesen megegyezik.
Nagyon csábitó,és mivel joval olcsóbb,őt fogom megvenni.
MIndenképpen 5 csillag,teljesen megegyezik a személyiségemmel.
Tavaszi,kora nyári illatnak fogom használni :)
Update:Ma hozta a postás,már nagyon vártam.
Szép a csomagolás,mint egy kis ékszerdoboz,és ezüst-lila kombináció.
Az illat meg,BOLDOGSÁG :)

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Nagyon málnás-gyümis rózsás illat.
Tetszik ez a vonal.
A Parisienne Extreme reinkarnacioja,negyed annyi áron.
Nagyon csábitó,és mivel joval olcsóbb,őt fogom megvenni.
MIndenképpen 5 csillag,teljesen megegyezik a személyiségemmel.
Tavaszi,kora nyári illatnak fogom használni :)
Update:Ma hozta a postás,már nagyon vártam.
Szép a csomagolás,mint egy kis ékszerdoboz,és ezüst-lila kombináció.
Az illat meg,BOLDOGSÁG :)

DFI

2015. január 11.

Mintát rendeltem belőle. Nagyon gyümölcsös, édes, leginkább málna és utána erdei gyümölcsök. Végül pedig a Müllerék aveo erdeigyümölcs illatú körömlakklemosóját lehet érezni. A fragranticás véleméyek alapján YSL Parisienne alterego, aki tehát ehhez hasonló illatot keres, annak bátran ajánlom. Nagyon tartós.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

cirmicica

2014. november 23.

Könnyed, finom, tavaszi illat, semmi keleti nincs benne. Nagyon jó áron van, érdemes kipróbálni. Most hidegben hanyagolom, csak itthon próbáltam ki,d e tavasszal előveszem és updatelem, hátha felkúszik 5 csillagra :)

cirmicica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Citral, Eugenol, Geraniol, Ionone, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725

Lásd denaturált alkohol.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)