KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szasszka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Körömlakk eltávolítása: Az alaplakkot vigye fel a körmére. Hagyja megszáradni, majd vigye fel a körömlakkot.
  • Szín stop: védi a körömbőrt a lakkozási hibáktól.

random

2018. december 14.

nemrég előkerült egy régen használt neszeszerből, el is felejtettem hogy van ilyenem... Pedig szerettem használni, csak aztán leszoktam a körömlakkozásról. Mostanában megint kezdek rászokni egyébként :D összehasonlítva a másik lehúzható lakkommal (maybelline, mintkettő egy vékonyabb rétegben került felfestésre, egy metálos piros lakkal), ez szinte mattra szárad a körmökön, és kisebb az esélye, hogy akaratlanul is lehúzom valamivel a körömlakkot. viszont amikor tényleg el akarom távolítani, akkor hajlamos a körömvégeken egy kicsit "odaragadni", nehezen tudom egyben leszedni. Ja, és egy piros lakkal teszteltem őket: ez alatt egy picit befogta a lakk pirosra a körmömet, de szerencsére ez hamar eltűnt (egy hajmosással). szóval lehúzható alaplakként a dr rescue jobban bevált nálam, de ez is abszolút használható, sőt az árát tekintve aki alacsony költségkerettel vásárol kozmetikumokat, annak lehet jobban meg is éri. főleg, mert ez ilyen 2in1, colour stop-ként is használható (bár én úgy még nem próbáltam)

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Ad-Namah

2018. november 19.

Pár éve vettem a Miss sporty márkától ugyanilyet, használtam is egy ideig, de valószínűleg ki lett dobva, és azóta egy márkánál se láttam ilyet eddig. Most köröm nyomdánál életmentő, lakk alá nem használnám, mert könnyen lejön a lakk miatta, de ahhoz, hogy bőrre legyen kenve és megóvja a lakktol a bőrt, ahhoz tökéletes, egyből vettem kettőt, nehogy limitált legyen.

Körömlakk alá ne tegyétek, inkább bőrre több rétegben nyomdához, vagy ilyen ebayes transzfer fóliákhoz való, amiket a körömre kell nyomni és holografikusak, vagy körömre való strasszok, gyöngyök, etc. ragasztásához való.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

javi

2018. november 16.

Főként csillámos lakkok és körömmatricák miatt kerestem régóta ilyen peel-off alaplakkot, mert ezt használva egyszerűbben lehet eltávolítani a makacsabb dolgokat.
Bőrre színstopnak: hát lehúzhatónak nem igazán mondanám, mert az biztos hogy egy darabban nem jön le, inkább levakargatásnak nevezném ezt. Nem tudom, mennyivel gyorsabb így, mint körömlakklemosóval leszedni a felesleget...
Alaplakként: ki kellett tapasztalnom. Először amikor kipróbáltam, hagytam egy kis időt a megszáradása és a színes lakk felvitele között, elmentem kezet mosni, és ahogy megtöröltem a kezem ledörzsölődött a fele. Szóval száradás után egyből kell rá a "rendes" lakk. Kész a mani, fedőlakkot úgy tettem rá, hogy a széleit rendesen lekentem, nehogy feljöjjön idő előtt. Így kibírta 5 napig, és bírta volna tovább, de már untam. Sajnos a leszedésnél az egyik körmömet kicsit felsértette a közepén, de a széleken egyszerűen lejött.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

AnnaLAKK

2018. augusztus 24.

Az itt olvasottak után vettem meg, jól hangzott, hogy nem kell körömlakk lemosó ahhoz, hogy leszedjem a lakkot a kezemről. A körmeimet tönkre vágja a lakklemosó. Könnyen terül a lakk, gyorsan szárad. Két nap után sajnos már el kezd leválni a lakkozás a köröm szélén, de könnyedén le lehet húzni a lakkozást szinte egyben. Nekem megváltás ez a termék nagyon szeretem. Pár nap után úgyis megunom a lakkomat és néha szeretem hetekig csak szabadon hagyni a körmeimet, úgyhogy nekem ideális a termék :) régen volt egy hasonló terméke a miss sporty-nak, de az tragédia volt ez viszont tökéletes.

AnnaLAKK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

draculina

2018. április 20.

Update: pár hónap elteltével is úgy érzem, hogy nagyszerű termék, azonban egy csillagot le kell vonjak amiatt hogy roncsolja a körmeimet lehúzáskor. Ettől függetlenül bőrvédőként jól működik.

Úgy érzem ennek a terméknek sikerült betömnie egy piaci rést :D

Lehúzható alaplakként kiválóan működik, azonban idővel egyre nehezebb leszedni, nekem 3-4 nap után a körömlemezemből is lehozott [update:túl vekonyan kentem fel. nem érdemes vastagon se, mert akkor hamar lejön. Nekem akkor lesz rajta megfelelő mennyiség ha belemártom az ecsetet és az egyik oldalát lehúzom az üveg száján.] Amúgy 1 hétig is simán bírta kopás nélkül. Persze ehhez óvatosan kell felvinni hogy még véletlenül se kerüljön a bőrre mert onnan felhámozódik :D [update: és mindenféle fizikai behatásra is lejön. Csak úgy bírja sokáig ha nem használod a körmöd eszközként pl. matrica felszedésére, narancshámozásra vagy egyéb másra. Amúgy tényleg csak akkor érdemes használni ha 1-2 nap múlva leszeded mert végülis az a dolga hogy könnyen lejönnön :D] Gyorsan szárad és nagyon vékony lesz. Gyakorláshoz, glitteres, texturált, nehezen leszedhető körömlakkok alá, illetve azoknak akik gyakran akarják változtatni a manikűrt nagyon ajánlom.
Körömbőrvédőként is megállja a helyét, viszont bőrre érdemes vastagabb rétegben kenni mint körömre mert különben nem jön le szépen egyben és kínszenvedés lesz levakarni.
Az egyetlen negatívuma (szerintem) hogy elég büdös (ha megszáradt akkor már nem), alapvetően nem vagyok oda az illatanyagokért a kozmetikumokban, de erre ráfért volna :D

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Úgy érzem ennek a terméknek sikerült betömnie egy piaci rést :D

ladri

2017. december 15.

Nagyon sokáig kerestem lehúzható alaplakkot, mert mindig bénázok lakkozásnál, és utána gáz a lakkot kapargatni a bőrömről. Miután ezt megtaláltam, nagyon megörültem, és nem bántam meg. Lakkozás előtt csak körbekenem vele a körmeim mellett a bőröm, 2-3 perc alatt megszárad, és lakkozhatok. Kb. 2-3 perc utána lehúzni, de simán lejön, és nem kell többet a bőrömet kaparászni. Mondjuk iszonyú büdös az üveg kinyitásakor, de elnézem neki, mert zseniális! Volt ilyenje a Miss Sportynak régebben, de az már eltűnt a polcokról. Ez viszont 500 Ft sincs, és nekem egy csodaszer. Be kell belőle tárazni, hátha ő is eltűnik.
Aki "előszeretettel" lakkozza a körmeit, annak baleset megelőzésre kötelező darab!

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

nellory816

2017. december 14.

simán tökjó. teljesen megéri ennyiért. nincs erős, büdös ragasztószaga, nálam működik, hamar szárad (1-2 perc), tart, lehúzható. Kicsit vastagabb körömlakkréteget kenek fel rá, hogy könnyebb legyen lehúzni egyben ha már szükséges. csillámos lakk alá életmentő. veszek még ha elfogyna.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

pjnk

2017. december 13.

alaplakkhoz képest lassan szárad (bár tény, hogy én a pár másodperces száradási idejű rimmel nail nurse-höz és evelyne 8w1-hez vagyok szokva, amik inkább erősítők, mint alaplakkok), de ezzel még meg is békélnék, ha másnap nem jönne le a lakk minimális külső behatásra is egészben a körmömről... este lakkoztam, egy réteg színes lakk, csillámpor és két réteg gyorsszárító fedő volt rajta, nem volt vastag, erre ma délelőtt két körmömről is lepotyogott. nail arthoz el fogom használni a köröm körülötti bőrre (ahogy előttem is írták, oda érdemes vastagabban kenni), de az eredeti feladatára tőlem elégtelent kap.

pjnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

sterlingsilver

2017. november 13.

Új cucc, ma vettem meg egyet belőle. Essencenél vagy a MissSportynál láttam 1x ilyet, nálunk még valamiért nincs elterjedve a peel off base coat - de egyiknél vagy másiknál nem is az árával volt bajom, hanem látszatra kb olyan volt mintha sima ragasztót kennék a körmömre, így nem vettem meg, pedig akartam. A RdeLYoung ára teljesen korrekt, a mennyiség is jó. Per pill szárad a körmöm, nagyon kíváncsi vagyok a hatásra. Kívülről nézve ragasztó alapúnak tűnik az egész, de felkenve egyáltalán nem adja azt az érzést. Száradási ideje is minimális, legalábbis az én ízlésem szerint. Teljes hatást most még nem tudom tesztelni, de amint az 1 réteg lakk és 1 réteg fedőlakk megszárad, megnézem, hogy milyen lekaparni. Remélem bejön. Az ára és felkenése + száradási ideje miatt eddig 5 csillagot adok, remélem a leszedésnél is ilyen jól fog teljesíteni. Külön + hogy bőrre is fel lehet ezt vinni, bár így fogyna mint a fene, de tényleg külön plusz pont érte, hogy nem csak a körömre lehet használni, hanem a bőrre is, hogy ne maszatoljunk lakkozásnál.

Update: Nem bírtam ki, hogy ne próbáljam leszedni a körmömről. Teljesen jó, csinálja a dolgát, a körömvégeken picit ügyeskedni kell vele (nekem legalábbis), de amúgy... korrekt. Picit visszamarad némi lakk a körömágynál, de nálam nem jelent gondot. Asszem az Ünt mellett ez lesz a másik kedvencem. Nem tudom kinek milyen az ízlése, az enyémnek teljesen megfelel. Lehet ha 1x elhasználom az Ünt peel offot nem is fogok újat rendelni, hanem ez lesz az új kedvenc (remélem nem fogják abbahagyni a gyártását, mert akkor majd be kell táraznom belőle) :D

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol