KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2017. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Körömlakk eltávolítása: Az alaplakkot vigye fel a körmére. Hagyja megszáradni, majd vigye fel a körömlakkot.
  • Szín stop: védi a körömbőrt a lakkozási hibáktól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sterlingsilver

2017. november 13.

Új cucc, ma vettem meg egyet belőle. Essencenél vagy a MissSportynál láttam 1x ilyet, nálunk még valamiért nincs elterjedve a peel off base coat - de egyiknél vagy másiknál nem is az árával volt bajom, hanem látszatra kb olyan volt mintha sima ragasztót kennék a körmömre, így nem vettem meg, pedig akartam. A RdeLYoung ára teljesen korrekt, a mennyiség is jó. Per pill szárad a körmöm, nagyon kíváncsi vagyok a hatásra. Kívülről nézve ragasztó alapúnak tűnik az egész, de felkenve egyáltalán nem adja azt az érzést. Száradási ideje is minimális, legalábbis az én ízlésem szerint. Teljes hatást most még nem tudom tesztelni, de amint az 1 réteg lakk és 1 réteg fedőlakk megszárad, megnézem, hogy milyen lekaparni. Remélem bejön. Az ára és felkenése + száradási ideje miatt eddig 5 csillagot adok, remélem a leszedésnél is ilyen jól fog teljesíteni. Külön + hogy bőrre is fel lehet ezt vinni, bár így fogyna mint a fene, de tényleg külön plusz pont érte, hogy nem csak a körömre lehet használni, hanem a bőrre is, hogy ne maszatoljunk lakkozásnál.

Update: Nem bírtam ki, hogy ne próbáljam leszedni a körmömről. Teljesen jó, csinálja a dolgát, a körömvégeken picit ügyeskedni kell vele (nekem legalábbis), de amúgy... korrekt. Picit visszamarad némi lakk a körömágynál, de nálam nem jelent gondot. Asszem az Ünt mellett ez lesz a másik kedvencem. Nem tudom kinek milyen az ízlése, az enyémnek teljesen megfelel. Lehet ha 1x elhasználom az Ünt peel offot nem is fogok újat rendelni, hanem ez lesz az új kedvenc (remélem nem fogják abbahagyni a gyártását, mert akkor majd be kell táraznom belőle) :D

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.