KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   Rossmann

Gél állagának köszönhetően ideális a szemöldökhangsúlyozására és korrigálására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BridgeK88

2018. június 13.

A Maybelline Brow Stain-ről váltottam erre a termékre, gondoltam az árbeli különbség miatt kipróbálom, nagyon jó döntés volt. Olcsó, mégis nagyon jól fed és rendkívül tartós, nekem a strandolást is gond nélkül bírta, egy sima futkozós hétköznap végén is még ugyanolyan, mint reggel, amikor felkentem. Pikk-pakk felvihető, nem fog, nem kenődik el. Biztos, hogy újra fogom venni.

BridgeK88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

pattelin

2018. március 30.

A 01-es, világos barna árnyalat van meg. A színe szép, valóban világos, kicsit karamell barnának mondanám inkább. Nekem jó ez a szín, ha csak keveset használok belőle, ha sokat, akkor már sajnos túl világos. Viszont szépen el lehet dolgozni ezért nem is szoktam túl sokat felvinni, már csak azért sem mert szerencsére nem szorul túl sok korrigálásra a szemöldököm! Az egyetlen negatívuma, hogy gyorsan fogy, egy használat alatt is többször kell tekerni, pedig nem használok sokat!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Polett

2018. január 17.

Nagyon tetszik, hogy ilyen csavarós, és nem kell hegyezni, főleg emiatt próbáltam ki, és teljesen elégedett vagyok a 02 sötét barna árnyalattal. Tartós, és reggelente tényleg 1 perc alatt kész a szemöldököm. Már a másodikat használom, ha elfogy megint újraveszem.

Polett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Takaro

2017. november 24.

Egyszer probaltam. A sotetbarnanak nevezett valtozat konkretan voros. Nem is ertem, ki a franc akar voros szemoldokot barna hajhoz?!

Takaro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Krivikuli

2017. október 13.

Én nagyon szeretem, először másik márkát akartam megvenni, de ebben találtam megfelelő árnyalatot, eddig ez az a szemöldök formázó, amivel a legegyszerűbben reggelente gyorsan tudom hangsúlyozni a szemöldökömet. Nem lesz olyan erős és természetellenes a hatás, mint egy szemöldökceruzánál, nekem abszolút bejött. Újraveszem :)

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

pilleriin

2017. május 16.

Nagyon világos a szemöldököm, ezt megelégeltem, és úgy döntöttem, veszek egy szemöldökceruzát végre. Eddig a kozmetikus festette, de annyira sokáig rajtahagyta a festéket, hogy Csiccsolínának éreztem magam, mikor megláttam a nagy, vastag barna hernyószemöldökeimet, amelyek így keletkeztek :D Semmiképp sem szerettem volna 1000 Ft-nál többet költeni, és nem szerettem volna olyan ceruzát venni, amit hegyezni kell, mert nincs hegyezőm, és ha lenne is, folyamatosan elkeveredne és nem szeretném mindig keresgélni. Mivel kuponom volt, így ez a csavaros ceruza jött velem haza a Rossmannból. Nagyon kezdő vagyok, mégis remekül boldogultam vele, kellően visszafogott eredményt lehet vele elérni, és megfelelően tartós. Biztos, hogy ha elfogy, akkor újra ezt fogom megvenni.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

szirimiri

2017. március 21.

megvettem az itteni vélemények miatt, és mondhatom nem csalódtam! a legsötétebb árnyalatot választottam, de tényleg kicsit világosabb, mint várná az ember, sőt mintha vöröses árnyalata lenne, de a kinti fényben nem. na mindegy....kefével kicsit megfésülgetem, majd egy világos porral azért fixálom is, így nap végéig tutira ott marad, egyébként könnyű lemosni, de mégsem kenődik. nekem eddig nagyon tetszik, csak ajánlani tudom! könnyű vele dolgozni, nem karcol, nem húz túl erős vonalat elsőre, de építgethető. nagyon természetes hatást lehet elérni vele, senki nem mondta meg, hogy nem alapól ilyen a szemöldököm, vagy nem festett :D

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

niksss00

2017. március 7.

A márkát továbbra sem szeretem, mert nagyot csalódtam korábban egy alapozóban és egy púderben, de a szemhéjbázisuk mellett ez a kedvenc termékem. Sokat kísérleteztem ennél drágább szemöldökfestékekkel is, és egyik sem nyűgözött le. Ezzel jól tudok bánni, tartóssága 5-ből 4-es. Alapvetően ár-érték arányban eddig utánozhatatlan számomra, tetszik! :)

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

piperepozitív

2017. február 26.

Hú, sokkal jobb, mint a sima szemceruzák. Szerintem nincs is olyan olcsóbb szemceruza, amit ne használtam volna, de ez a géles-tekerős cucc jött be legjobban. Puha, nem kell vele felszántani a szemöldököd. A legvilágosabbat vettem, bevált. Ha erősebben sikerül valahol, akkor sem lesz nagyon sötét. Nem kell faragni, így mindig ugyanolyan a hegye.
Sajnos nekem elromlott a tekerőben valami, mikor túlzottan visszatekertem, már csak kattog, de nem emeli ki, így nem tudtam túl sokáig használni. Biztosan nem fogyott még ki, eléggé sajnálom. -1
Most a szemöldökspirálokkal próbálkozom/ismerkedem, és van még pár másik maradék szemceruzám, amit tudok használni, de később nagy eséllyel ezt fogom újravenni.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

hdia

2017. február 18.

Nagyon gyorsan és egyszerűen szép eredményt lehet elérni! :) Olcsó, jó, újravevős!

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.