KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvasitimea, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kétféle színben kapható: csillámos lila és narancssárga.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LittleSpark

2017. december 11.

A sok karácsonyi holmi között akadtam eme vidám fesztiválos darabra, a 02-es kimondhatatlan nevű coranechella színben választottam amit én szabadon csillámpóni színnek hívok. Lila alapon rózsaszín és zöld színben játszik attól függően hogy esik rá a fény. Az ecsete jó, a tartóssága átlagos, egész jól bírja. Tavassszal-télen-nyáron ősszel jól mutat mert szép :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.