RdeL Young

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Hal alakú sminkecset az „Under The Sea" kollekcióból.

RCC

2018. július 8.

Nagyon cuki ecset, simán elcsábított a formája, de nem vagyok oda érte. Próbáltam felvinni vele pirosítót, highlightert és kontúrt is, de valahogy nem áll nekem kézre. Mivel az eredeti ilyen halas ecset ha jól tudom alapozóhoz lett kitalálva próbáltam azt is felkenni, de elég sok alapozót elnyelt. Baking után a púdert szoktam ezzel lesöpörni az arcomról, de amúgy nem nagyon használom. Elég tömöt ecset és nem hullik, szóval akár jó is lehetne, de a formája valahogy nem praktikus számomra.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Timi01

2018. június 28.

Tavaly a Misslynnek volt ilyen ecsete de addig gondolkodtam rajta míg lecsúsztam róla. Most amikor megláttam, nem tudtam a polcon hagyni. Biztosan nem arra való (fogalmam sincs milyen ecset lehet valójában) de én alapozókhoz használom és arra tökéletes. Nagyon megszerettem, persze mire észbe kaptam, hogy jó lenne még egy, már másik trendkiadás volt a polcokon de a héten megkérdeztem az egyik R-ban hogy van-e még belőle és volt, úgyhogy már kettő halacska úszkál a fürdőszobában 😊. Ja, igen és a tartója nagyon praktikus mert így nem dől el, alig foglal helyet, hogy talpra (fejre) lehet benne állítani.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Hatshepsut

2018. június 26.

Nagyon jó kis ecset, és még cuki is :) Kontúrhoz, highlighterhez tökéletes :)

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Nagyon jó kis ecset, és még cuki is :) Kontúrhoz, highlighterhez tökéletes :)