KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó, gyümölcsös illattal és argánolajjal.

PaNel95

2019. január 15.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Az illata tényleg gyümölcsös, nagyon minimálisan lehet érezni utóillatban a szokásos körömlakk lemosó szagot. Használtam már illatosított lemosót, de ennyire hatásosan illatosítottal még nem találkoztam.
Világosabb színű és fekete lakkon is kipróbáltam már, mindegyiket maradéktalanul és egészen gyorsan eltávolította. Nem maradt a körmöm szélén, sem a körmöm és a bőröm között maradék sem.
Az én körmömet nem szárította egyáltalán. Bár én lemosó használata után mindig használok olajat és/vagy kézkrémet, de kézmosás után (amikor a lemosót lemostam) közvetlenül sem tapasztaltam, hogy a felső rétegét felsértette volna a körömlakk lemosó (volt már olyan lemosóm, ami a felső lemezét szinte teljesen felszedte a körmömnek).
Ápoló hatást én sem észleltem, bár nekem bőven elég az, hogy nem szárította a körmömet és a bőrömet. Ápolni úgysem egy lemosó fog, hanem a kézápoló szerek.
Ár/érték arányban is kitűnő. Nem kell belőle sokat használni, jó sokáig elég lesz.
Én csak ajánlani tudom, hogy bátran tegyetek vele egy próbát.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Én csak ajánlani tudom, hogy bátran tegyetek vele egy próbát.

Csutak

2018. május 20.

Nagyon finom illata van és lehoz mindenféle körömlakkot. Még azt is, amiben csillámok vannak, nagy nehezen. Viszont ápoló hatást egyáltalán nem észleltem, kifejezetten szárítja a körmöket és a körülötte levő bőrt. El fogom használni, de nem biztos, hogy újra is veszem.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.