KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: busa01206, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   Rossmann

Kontúrozó és alapozó paletta. Segít kiemelni az arc előnyösebb vonalait, és eltüntetni a bőrhibákat.

Viki986

2018. február 19.

Tervben volt, hogy venni fogok kontúrozó palettát, gondoltam attól, hogy olcsó még nem lehet rossz, az állaga krémes amivel nagyon könnyű dolgozni. DE a világos színek max. bőrhibák alacsony elfedésére tud szolgálni, mert rettentően zsíros és fénylő arcra kenve, ami az én esetemben nem éppen a legmegfelelőbb. Viszont, hogy valami jót is tudjak írni a termékről a sötét barna kontúrja egész jó és tartós.

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

RarityRose

2018. február 14.

Nem szoktam olcsó termékeket használni, mert hiába jobb egy olcsóbb termék akkor is a drágabbat veszem mindig! De ez teljesen lenyügözött engem! Nagyon krémes könnyű vele dolgozni. Szuper kardashian konturt szoktam csinálni vele. De többször nem veszem újra, mert olcsó.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Reance

2018. február 10.

Ajándékba kaptam ezt a palettát, én nagyon szeretem. Jó krémes állaga van, jó fedést biztosít. Korrektorként és kontúrozáshoz szoktam használni, egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy :) Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, csak ajánlani tudom, kontúrozás kipróbálásához és gyakorlásához tökéletes.

Reance
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

stofareni

2017. november 19.

Nekem kicsit tömény, sűrű és kicsit nehéz szépen eldolgozni. De ennek ellenére aránylag jól fed.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Yette

2017. október 12.

Hát nem lettem meggyőzve, bár nem vártam tőle csodát.
Az állaga igen krémes,de túl nehéz txtúrájú és képes a legapróbb ráncokba is beleűlni. Állagának köszönhetően kézel igen könnyű vele dolgozni,de ha egyszer elérted a kívánt hatást az nem sokáig marad meg. Nagyon hamar elmászik, és szinte el is tűnik az arcról, púderezve viszont darabosra száradva potyogni kezd. A színek összaségükben szépek, bár inkább sárgás árnyalatúak.
Kontúrként még lehet is használni (bár nem lesz tartós), korrektorként már nem képes túl sok mindenre, egy enyhébb pirosas foltal még megbírkózik, de egy kissebb seb vagy pattanás már igencsak gondot jelent neki.
Összességében nem tudom ajánlani, mert bár az ára tényleg kiemelkedő,de ezen kívűl már nem tud sokat nyújtani.
Esteleg el lehet vele játszani ha valaki ki szeretné próbálni a kontúrozást,de mindennapi használat során nálam ez a termék megbukott.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Hát nem lettem meggyőzve, bár nem vártam tőle csodát.

Evelin123

2017. augusztus 31.

Nem igazán szeretem, nem lehet szépen eldolgozni és nem tartós. Kiemeli nagyon a száraz részeket. Nagyon sűrű. Számomra csak a sötét szín használható belőle.. 2 csillagot is csak azért kap, mert olcsó volt, bár vehettem volna ezért a pénzért egy Lovelyt is.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

oliviag

2017. augusztus 5.

Nagyon jó árban van, én kontúrozásra használom, tényleg szükséges hozzá egy púderes fixálás. Nekem bevált, jó árban van, jók a színek, könnyen kenhető.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Dike01

2017. június 7.

Alapozó és kontúrozó paletta? Elnem tudom képzelni ki keni fel ezt teljes arcfelületre. Nekem ez egy kissé tömény cucc ,szem alá lehetetlen használni ,a sötét szín krémkontúrnak elmegy katagória a többi színnel elehet tüntetni a bőrhibákat, kivilágosítani a sötétebb részeket.

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Imo

2017. április 21.

Könnyű krémes állagú, szépek a színek, finom az illata. Egyszerűen jó vele dolgozni 😊 Egy kis púderes fixálást azért igényel, de ettől eltekintve az árkategóriájában verhetetlen.

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Akara

2017. április 9.

Nagyon megszerettem ezt a palettát. A középső színt tudom használni korrektorként, a világosat és a sötétet pedig kontúrozásra. Szépen lehet vele dolgozni, jól kenhető. Sajnos eléggé zsíros tőle a bőr, ezért fölé szoktam púderezni bőven. Vigyázni kell, mert a szemráncokból kikopik, és akkor csodaszépen kiemeli azokat. :D Összességében jó termék, jó áron.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.