KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellcsiii, Módosítva: 2017. január 9.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

A púder enyhén sárgás színe ellensúlyozza a pirosságot és a sötét karikákat, így kiemeli a természetes bőrszínt. Egyenletes hatást ad anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Vegán termék.

Betti22

2017. november 15.

Azt gondoltam jó lesz... hàt nem! Pattanàsos lett tőle a fejem. Való szìnű a benne lèvő parfüm az oka. Nem veszem újra.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Naschkatze

2017. szeptember 5.

Nekem nem csomósodik a szemem alatt, csupán minimálisan ül bele a ráncokba. Vékony vétegben szépen halványítja a szem alatti karikákat. Én szeretem, a korábbi vélemények alapján pláne kellemesen csalódtam. Egyedül a csomagolása borzalmas, nehéz adagolni, könnyen kiszóródik mindenfelé, emiatt kap csak 4 csillagot.

Én először ezzel púderezem alapozó után a szem alatti területet, utána viszont teszek rá egy réteg rendes púdert is.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Takaro

2017. május 30.

Tok jo az illata es amugy lehet, hogy jo lenne, de orram-szajan omlik a por, hasznalhatatlan.

Takaro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

mellcsiii

2017. március 26.

Háááát nem lett nagy kedvenc. Lehet vele gyakorolni a bakinget és elsőre szép is lesz az eredmény, de nagyon hamar elkezd összecsomósodni a szem alatt, ami kicsit kitolható egy jó fixáló sprével, de inkább kerülöm a használatát.

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.