KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Neria, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   Rossmann

Highlighter paletta 3 színnel, amik közül az egyik pirosítónak is használható. Az árnyalatok kombinálhatóak, építhetőek, többfunkciósak.

PoppyCat13

2017. november 19.

Szép, szép de nekem a pirosító nagyon erős, nem az én színem. Már típusú bőrön jól nézhet ki, de az én porcelánbőrömön erőltetett. A két highliter jó, azo közül is inkább a világos tetszik.

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

Daisyyy

2017. november 17.

Gyenge, szárít, beül a ráncokba, 20 évvel öregít, ha felkenem, csalódás.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Gyenge, szárít, beül a ráncokba, 20 évvel öregít, ha felkenem, csalódás.

Neria

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Szerintem nagyon könnyű velük bánni, építhetőek és valóban többféleképpen lehet felhasználni. A színek tetszenek, de nap közben kopnak és a végére csak a nagyszemű csillámok maradnak, ami szerintem nem szép.Megéri az árát, de nem világmegváltó.

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.