KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Neria, az összetevőket feltöltötte: akezdetlanya, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Rossmann

Highlighter paletta 3 színnel, amik közül az egyik pirosítónak is használható. Az árnyalatok kombinálhatóak, építhetőek, többfunkciósak.

Ár: 700 , Eladó: Katavi
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: --

diosbejgli

2018. április 29.

Viszkok Fruzsi neszeszerével vettem meg, ezelőtt nem használtam highlightert, de megszerettem. Viszont hétköznapokra nekem túl sok ez a csillám mennyiség.

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Babsszi

2018. április 23.

Félve vettem meg, de sok jó véleményt hallottam/olvastam már róla és nekem se okozott csalódást. A highlightok nagyon szépek benne és meglepő módon a fényes pirosító is nagy kedvenc lett. Tartós, ár-érték arányban szerintem nagyon tuti.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

mjzkvrg

2018. február 15.

Én nagyon szeretem a mindennapokra. A pirositót nem használom, de ez legyen a legkisebb gondom. Szerintem ahhoz képest tartós, meg vagyok vele elégedve:)

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

fanniki

2018. február 5.

A Viszkok Fruzsi második neszeszerében volt, amit karácsonyra kaptam. Gyönyörű színei vannak, lehet építeni és nagyon pigmentáltak. Az egyszerű sminket is csodásan feldobja.

fanniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Jelizz

2018. január 25.

emgem zavar ez a sok csillam pigment... szepek a szinek, de nem tartosak, hasznalni hasznalom de nem lesz a kedvencem.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

gioia

2018. január 20.

Nekem bejött. Szép fénye van, az árnyalatok is szimpatikusak, főleg az arany, mert ritkán találni ilyen highlightert drogériában. A barackos színt pirosító tetejére is el tudnám képzelni.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

SzL

2018. január 3.

Több hasonló palettám van már. A színeit én szeretem, nekem valamennyire jól is állnak. Tényleg nagy csillámok találhatóak benne, amiket valaki szeret és van aki meg nagyon nem. Én kifejezetten szeretem, ha csillog az arcom így engem ez nem zavar. A tartóssága tényleg nem tökéletes, de ennyi pénzért ez is megfelel. Rövid napokon, táskásba bedobni szerintem megfelel.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Ralynna

2017. december 22.

Én szeretem, mindegyik szín szépen mutat rajtam. Jó állagú, könnyű vele dolgozni. Kicsit lehetne tartósabb, olyan 4-5 órát bír rajtam.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

CeCeDrake

2017. december 13.

Ez is a V.F. rémségben volt. Nagyon sz.r. Óriási csillámok vannak benne, amit utálok. Beleül még a nemlétező ráncokba is, +20 évet ad a bőrnek. Soha többet.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

ayse

2017. december 3.

Par napja kaptam.nagyon szeretem
A pirosító rosegold nagyon szép.szememre is teszem. Nap végére sem kopnak le a szinek. Kb 900 ft volt rossmann kuponnal. Nagyon jó az ara

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

Par napja kaptam.nagyon szeretem

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate