KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   €3.75   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Parlandorka, Módosítva: 2017. július 21.

Ár:   €3.75

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vaszily60

2018. május 23.

A füstös palettából kb 6 színem van mostanra meg a többi vagy kitört vagy elfogyott. Eléggé porzik, nehezen tudok vele dolgozni és nem is a legtartósabb de hétköznapokra elhasználom ha már megvettem. Illetve meg van a bronze paletta is amiből szint úgy ki tört két szín, a többit pedig szinte még nem is használtam. Szépnek tűnnek,de mivel nem próbáltam még őket így erről később tudok csak írni.
Nem hiszem,hogy újravenném.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Nem hiszem,hogy újravenném.

DodoCore16

2018. május 6.

Ár érték arányban jó, de nagyon porzik és a színei sem elég jól pigmentáltak. Hasonló árkategóriában találkoztam már sokkal jobb termékkel. Nem fogom újra megvenni.

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

misshkitty701

2018. április 28.

Leértékelve vettem 700ft-ért, nem sok reményt fűztem hozzá, úgyhogy eléggé meglepett ,amikor egy hosszú nap után hazaérve láttam, hogy alig kopott. Szuper termék, kedvező áron. (legalábbis hétköznapokra mindenképp)

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

zsofia960217

2018. január 13.

Ajándékba kaptam, és megmondom őszíntén, gagyinak tartottam. De csak nem hagyott alább a kíváncsiság, és kipróbáltam. Szuper termék, számos drágább márka palettáit lekörözi. Nem porzik, és szuperül pigmentáltak. Alapdarabnak kellene lennie minden női fürdőszobában szerintem

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Csobanka

2018. január 12.

Ez aztán a pozitív meglepetés. Simán lepipálja a lovely ugyanilyen dobozos szemfestékét. Szépek, sokrétűen használhatóak a színek, a pigmentáltsága is megfelel. Az artdecos válogatós szemhéj púdereimmel vetekszik - az artdecosnál erőteljesebbek a színek de jobban porolnak. Ez egy alapdarab!

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Anita1978

2018. január 7.

Akciosan vettem meg vagy 800 Ft-ert. Jol pigmentalt, eros szep szinek, mindet hasznàlom. Nagyon imadom!

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

hmanita1989

2017. december 29.

Szeretem ezt a palettámat. A csillogó színek szuperül mutatnak a szemen, a matt színek kevésbé. A gyári ecset kuka.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

bandifr15

2017. december 25.

nekem a bronzos ,a párom nővérének a pinkes van meg. szeretjük bár ő kevesli a szineket.

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Ralynna

2017. december 22.

Nagyon szeretem. Én kizárólag ilyen rezes-bronzos színeket hordok, plusz pont, hogy nincs benne a sor végén fekete, mint egy sereg ilyen palettában. Az enyém nagyon pigmentált, óvatosan kell bánni vele, kevés is elég. Szemhéj alapozó kell alá, mert kicsit porol, de nekem azzal egész nap fent marad.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

hadri

2017. december 10.

A legelső palettám, 650 ft-ért vettem. Szinte minden nap használom, nagyon szép natúr, hétköznapi sminket lehet vele készíteni. Tökéletesen passzolnak a palettában lévő színek a barna szemhez. Sminkalap kell hozzá, mert eléggé porzik.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen