KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   €3.75   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Parlandorka, Módosítva: 2017. július 21.

Ár:   €3.75
Lelőhely:   Rossmann

Ár: 499 , Eladó: MayumiShinken
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 650,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: --

Stenico

2018. szeptember 3.

Ugye ar-ertek aranyt tekintve nem lehet nem megvenni. A bal szelso szin jo alapnak, a 3-4. csillamos tokeletesen visszafogott meg nappali sminkhez is, a jobb oldali 4. meg jol kombinalhato veluk. Nagyjabol ennyit sikerult eddig hasznalnom belole, a tobbi nem igazan adja magat. Minoseggel elegedett vagyok, nekem nem porzik kulonosebben. Intenzitas kozepes, tartossag rendben van.

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

exhocmomento

2018. augusztus 22.

Gyönyörű színei vannak, a csillámosak kiváltképp szépek. Szemhéjalapot mindenképp igényel a tartósságért és intenzivitásért - de ezt én az ehhez képest jóval drágább Makeup Revolution palettáimnál is tapasztalom. Picit jobban porol, mint illene. But jól építhető és satírozható. Ha jól tudom, cruelty-free is. :)
- 1 csillag, mert az egyik színből ( pont a legszebből :c ) letört egy darab.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

- 1 csillag, mert az egyik színből ( pont a legszebből :c ) letört egy darab.

vaszily60

2018. május 23.

A füstös palettából kb 6 színem van mostanra meg a többi vagy kitört vagy elfogyott. Eléggé porzik, nehezen tudok vele dolgozni és nem is a legtartósabb de hétköznapokra elhasználom ha már megvettem. Illetve meg van a bronze paletta is amiből szint úgy ki tört két szín, a többit pedig szinte még nem is használtam. Szépnek tűnnek,de mivel nem próbáltam még őket így erről később tudok csak írni.
Nem hiszem,hogy újravenném.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Nem hiszem,hogy újravenném.

DodoCore16

2018. május 6.

Ár érték arányban jó, de nagyon porzik és a színei sem elég jól pigmentáltak. Hasonló árkategóriában találkoztam már sokkal jobb termékkel. Nem fogom újra megvenni.

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

misshkitty701

2018. április 28.

Leértékelve vettem 700ft-ért, nem sok reményt fűztem hozzá, úgyhogy eléggé meglepett ,amikor egy hosszú nap után hazaérve láttam, hogy alig kopott. Szuper termék, kedvező áron. (legalábbis hétköznapokra mindenképp)

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

zsofia960217

2018. január 13.

Ajándékba kaptam, és megmondom őszíntén, gagyinak tartottam. De csak nem hagyott alább a kíváncsiság, és kipróbáltam. Szuper termék, számos drágább márka palettáit lekörözi. Nem porzik, és szuperül pigmentáltak. Alapdarabnak kellene lennie minden női fürdőszobában szerintem

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Csobanka

2018. január 12.

Ez aztán a pozitív meglepetés. Simán lepipálja a lovely ugyanilyen dobozos szemfestékét. Szépek, sokrétűen használhatóak a színek, a pigmentáltsága is megfelel. Az artdecos válogatós szemhéj púdereimmel vetekszik - az artdecosnál erőteljesebbek a színek de jobban porolnak. Ez egy alapdarab!

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Anita1978

2018. január 7.

Akciosan vettem meg vagy 800 Ft-ert. Jol pigmentalt, eros szep szinek, mindet hasznàlom. Nagyon imadom!

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

hmanita1989

2017. december 29.

Szeretem ezt a palettámat. A csillogó színek szuperül mutatnak a szemen, a matt színek kevésbé. A gyári ecset kuka.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

bandifr15

2017. december 25.

nekem a bronzos ,a párom nővérének a pinkes van meg. szeretjük bár ő kevesli a szineket.

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen