KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Rossmann

Ár: 200 Ft , Eladó: thalion3
Állapot: Egyszer-kétszer próbált, a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Lefertőtlenítve adom át

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kigyogirl

2017. szeptember 13.

Nekem a bronz árnyalat van meg és nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni és szép a színe, csak sajnos könnyen lejön a kupakja és olyankor eltörhet a kis kúp.

kigyogirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

nius

2017. március 2.

Vicces kis formája van:) Zsíros szemhéjra én nem ajánlom, nekem ez is (mint kb. bármelyik ceruza) elcsúszkál.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Black Fairy

2015. július 8.

Ez egy nagyon jó kis termék...Intenzív fekete a színe, tartós is (szemhéjalappal), csodásan lehet vele dolgozni, szépen satírozható...(vízvonalra nem próbáltam, tusnak vettem)
A kupakja elég gagyi mondjuk, de olyan olcsó, hogy szerintem a csomagoláson spórolták meg a minőségi árát....őszintén szólva nekem ez árához mérten csodaszer...:D

UPDATE
Vízvonalon is kipróbáltam, és nagyon jó volt...ugyanaddig bírta, mint a fekete essence long lasting (számomra az a legtartosabb vízvonalon használt termék)...osszessegeben tényleg megerdemli az öt csillagot!

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

UPDATE

thalion3

2015. április 22.

Gyönyörű mély, fekete színe van. Könnyen siklik a bőrön és púderrel fixálva tartós is. Hátránya hogy nem lehet vele pontos vonalat húzni (persze ezt előre gondoltam) és felső vízvonalon nem marad meg. Tetszik, ha elfogy újra meg fogom venni. Nem tökéletes, de izmos négyes.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

stenonis

2014. december 12.

Meglepően jó. Nekem zsíros a szemhéjam, magában elcsúszik rajta, szemhéjalapozóval viszont bírja a strapát. Gyönyörű, intenzív fekete színe van, jól satírozható, és kényelmes használni. Vízvonalra persze alkalmatlan, és hát a csomagolása borzalmas, jobb lenne, ha vissza lehetne tekerni. Amúgy viszont simán tud annyit, mint pl. az Yves Rocher hasonló terméke, töredékáron.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

wijen

2014. december 5.

Ez a kis szemceruza is meglepetést okozott. Szintén 300 forint körül van az ára. Nagyon szép fekete színe van, tartós is, és nagyon könnyű vele szép tusvonalat húzni! Egyetlen apró hibája, hogy amikor "belül" akarom kihúzni a szemem kicsit veszít a "feketeségéből", de azt megoldom egy másik ceruzával, úgyhogy nekem ez nem túlságosan zavaró.

wijen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 5.