KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörű és ápolt ajkak.

13 árnyalatban kapható

AnnaR

2018. május 26.

01.17: A go matt kollekció 02-es árnyalatát vettem meg. Csodás a színe, a márka ajakceruzája, amit a rúzs alá használok, még mindig tökéletes. A termék nem szárítja az ajkakat,de mattnak nem is mondanám nagyon, viszont olcsó és annyit tud, mint mondjuk az Alverde rúzsom. Transzparens púderrel és ecsettel óvatosan átszoktam simogatni az ajkaim így tuti, hogy sokáig fent marad a rúzs.
A színe szép, a színválaszték tényleg nagy, jó látni, hogy azért vannak az olcsóbb árfekvésben is jó termékeket.

05.26: Nem tudom hogy de idővel megváltozott a textúrája a terméknek és tényleg matt lett. Mivel változatlanul szépen kopik és nem látványosan, így végül táskába bedobós lett és majdnem minden nap használom. Öt csillag :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Vivi0507

2018. március 13.

Nagyon szép szinekben kapható nekem a 03 mas van meg , szép színe van és elég tartós is, az árát nagyon megéri

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

silcarebolt

2018. január 10.

Reg ota kerestem egy termeszetes nide arnyalatu matt ruzst, ma megtalaltam a 02 go matt arnyalatot amit raadasul akciosan sikerult beszerezni a rossmannban. Szerelem elso latasra! Gyonyoru termeszetes a szine, az arahoz kepest sokaig tart, nem szarit. 5*

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

kisritus

2017. szeptember 27.

Nekem a 02 nude beige árnyalat van, és azért szeretem leginkább, mert nagyon természetes a színe. Ad egy kis színt, de mégsem hivalkodó, csak látszik, hogy van rajta valami, mindenhez passzol, és nekem az irodába pont ez a jó. Pont azért, mert ilyen jó színe van, nem is kell tükör ahhoz, hogy újrakenjem, pontosan tudom, hogy milyen lesz.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

poplacsek

2017. augusztus 1.

02 go matt színt használom. IMÁDOM. Természetes hatást kelt. Élettel telíti meg az ajkaim. Igaz, ha nagyon hosszan tartó hatást szeretnénk, akkor építésre szorul, viszont akkor egész este fent marad. Ajánlom először az ajak hidratálását, majd kevés alapozó használatát, ez után egy közel hasonló színű szájkontúr ceruzát - szépen egyenletesen felvinni. Utána jöhet a rúzs. Erre egy kis púdert tesztek fixálásként és már jó is. Illetve kihozza az eredeti színt. Nem lesz ettől sem elpusztíthatatlan, főleg nem vízálló, ezért ne egy d.u-i fagylaltozáshoz vigyétek fel.

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

csilluf

2017. június 4.

13-as plum diva árnyalatban van meg. Ennyi pénzért, én nem sok mindent vártam, nem is kaptam sok mindent. Első rétegben nem jön a szín, építeni kell. Egy rétegben olyan a színe (bocsánat, de tényleg) mint egy szívbeteg ember szájának. 12x futottam át az ajkaimon vele mire elég sötét lett, de még így sem olyan sötét, mint maga a rúzs. Nem vált be, nem szeretem. Krémes ugyan, de érzem a csillámokat benne, kényelmetlen, ragad. Az illata jó, de van némi mellékíze.

csilluf
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

natasha

2017. május 7.

Nekem a képen látható szín van meg és egy narancsos pirosas nem tudom a nevét(bocsi) A világos egy barbis fényes gyöngyházrózsaszín de valahogy mindig ez után nyúlok ha be akarom kenni a számat. Minden ruhámhoz illik és nem is olyan feltűnő és valahogy sosincs kedvem a tipikus rohangálós hétköznapokon drágább kencét magamra kenni. A pirosast nem szeretem annyira mert foltosan tudom felvinni még ha alá is alapozok meg annyira szerintem nem is áll jól. Hamar kopnak. Ezért az árért ezt a színvonalat kapjuk.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

eprecsske

2017. március 19.

A goMATT árnyalatot vettem meg 400 forintért a Rossmannban. Kicsit féltem a színétől de kellemeset csalódtam. Olyan mint az ajkam színe egy kicsit sötétebb árnyalatban. Pont annyi pluszt ad, amennyi kell és amennyit még nem érzek hivalkodónak. Ennyi pénzért nem is várnék el többet. Fed, krémes, nem szárít és szeretem az epres beütésű illatát is. A Tropicana nem jött be a színe miatt. A noMATTer szintén szuper de lecsúszott a második helyre a goMATT miatt.

eprecsske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

healthycinderella

2017. január 29.

Princess árnyalat volt a kedvencem, hétköznapokra csak ezt használtam, de egy ideje már nem találom sehol, szerintem kivonták. :(

healthycinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

szanika

2017. január 2.

Szilveszteri sminkemhez kerestem rúzst. A szemsminkem eléggé erős, black smokey eye volt, ezért mindenképp vmi nude, nem csillogós finishű, olcsóbb árkategóriájú rúzsra vadásztam. A 01-es noMATTer színű jött velem, 599 Ftért. Az illata nekem picit epres beütésű, meg lehet viccesen hangzik, de ilyen garfitceruza "illatot" is vélek felfedezni a viselése közben. Ennyi pénzért nem sokat vár az ember, de ehhez képest nem rossz kis rúzs ez. Jól pigmentált, matt és hát igaz csúszkál, meg újra kell kenegetni, de én a 4x drágább rúzsoknál is kb. ugyanezt tapasztalom/tam.
Ár-érték arányban amúgy sztem egy próbát mindenképp megér!!!

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Ár-érték arányban amúgy sztem egy próbát mindenképp megér!!!