KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

cherry93

2018. október 18.

Szuper termék, ami úgy látom nagyon sokáig ki fog tartani. Nekem a középbarna árnyalat van meg, és kicsit izgultam, hogy hátha túl sötét meg vöröses árnyalatú lesz, de abszolút bevált a sötétszőke hajamhoz! Az alaptónusa szürkés, szóval úgy általában véve szerintem mindenkin természetesen mutat. Tartós, nem mászkál el a nap folyamán, a textúrája is tökéletes, nem túl puha, így nem fogy el gyorsan, de nem is túl kemény, így gyorsan és szépen meg lehet vele csinálni a szemöldököt.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Black Fairy

2018. október 8.

A Light black árnyalat szürke...valamiért azt hittem, hogy "természetes" fekete lesz - nem az a hirtelen fekete...meg ez volt a legolcsóbb, és a szemöldökceruza olyasmi, amire nem szívesen költök...de ez katasztrófa...a saját szemöldök szőröm az fekete....és azért szoktam szemöldökceruzát használni, mert néha foltokban hullik, és kitöltöm a lyukakat vele...hát...mondanom se kell gondolom, hogy ez a halvány (nem pigmentált) élettelen szürke szín kimondottan alkalmatlan rá...Az egész szemöldököm élettelennek néz ki tőle...olyan, mintha foltokban őszülnék...

A tartóssága se jó...ha végre rávettem, hogy valahogy a bőrömön maradjon (a legkülönbözőbb sminkalapokkal és fixálókkal), akkor is nagyon gyorsan elmászik a helyéről...Nem tudom, hogy világosabb szőrön, vagy más bőrtípuson, vagy igazi szőrre (nem szőrtelen foltokba kenve) milyen, de nekem nem jött be...(pedig nincsenek nagy igényeim, mindig a lehető legolcsóbb szemöldökceruzát veszem, és mást nem is költök szemöldöksminkre)...Visszatérek az essencehez (az se túl tartós, de legalább fekete).

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

BiankaaMolnar

2018. október 2.

Valaki tudja hogy a 04-es árnyalatot hol lehet beszerezni Budapesten belül? Imádom ezt a szemöldök ceruzát, a fekete szemöldökömhöz tökéletesen illik a szürkés színe. Próbálok alternatívát keresni mert egyik rossmann-ban sem találom, de a többi termék meg már túl fekete legyen szó drágáról, olcsóról..

BiankaaMolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

dorinav

2018. július 28.

Imádom! Életem első szemöldökceruzája. Nekem a 03-as árnyalat van meg, ami tökéletes illik hozzám. Többen is dicsérték már a szemöldököm azóta és mindenki kíváncsi volt milyen terméket használok. Az állaga is tökéletes se nem puha se nem kemény, könnyű hegyezni is. Akár a nap végéig kitart anélkül, hogy elmosódna. Az ár-érték arány valami csodálatos. Csak ajánlani tudom!

dorinav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Vikcsu98

2018. május 20.

A szemöldököm kiemelésére vettem meg, illetve, hogy a hiányos részeket kitöltsem vele. Nagyon szép, természetes a hatása, szinte észre sem venni, hogy meg van rajzolva a szemöldököm. Meglepően tartós, az ára pedig szintén szuper.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Kuro

2018. május 6.

Nekem a 04-es light black árnyalat van meg. Tartósságra és kezelhetőségre nagyon jó. Mostanában szemöldökspirált használok, az jobban működik az arcomon, de ez nem a termék hibája.
Kipróbáltam szemceruzának is, valószínűleg erre fogom elhasználni, mert természetes hatást nyújt, nem irritálja a szemet, és naagggyon tartós, más szemceruzákhoz képest.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

nusysan

2018. február 22.

Ennyiért és ennyi jó vélemény után ki kellett próbálnom. Nem rossz a színe se és a tartóssága se, de rá kellett jönnöm, hogy ezek a klasszik szemöldök ceruzák nem feltétlen nekem valók. Egy próbát azért megér, nem árt nekem se, hogy van otthon ez tartalékban.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

nyinails

2018. február 22.

Szeretjük egymást. Szuper a szín, néha kicsit meglehelgetem, ha ugy erzem, nem fog eléggé.

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Dorxy98

2018. február 17.

Nyáron vettem meg, ez az első szemöldökceruzám. Fél év elteltével is még mindig ugyanazt a ceruzát koptatom, pedig minden egyes nap használom. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Dorxy98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

AnnaR

2018. január 24.

Már szerettem volna egy szemöldökceruzát, mert az egyik oldalon elkezdett kikopni a szemöldökön. Természetes, viszonylag sötét barna szemöldököm van, elég sűrű is,de nem túlságosan. Az ára győzött meg, 300 forintért láttam, gondoltam megveszem, legalább nem lesz fájdalmas a bukás, ha nem válik be.
Valamiért a drogériában nem volt teszter (nem tudom, hogy egyáltalán szokott-e lenni szemödöktermék esetében - eddig nem volt szükségem ilyesmire) így gondban voltam, hogy melyiket vigyem el, de végülis a 02-es árnyalatra csaptam le.Egyáltalán nem bántam meg, ez az én színem :)
Eddig nagyon tetszik a termék, szépen feltölti a hiányos részeket, egységesebb a szemöldököm. Nem túl puha a ceruza, sőt kicsit talán kemény is, de ettől még szépen csúszik, de nem maszatolódik.
Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a hétköznapokat :)

Update: bizonyított :) egész nap fent marad, elkenni nem lehet :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a hétköznapokat :)

Update: bizonyított :) egész nap fent marad, elkenni nem lehet :)