KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

dunaimano

2018. január 12.

Akciósan 240 Ft-ért szereztem. Színkéserletezésképp vettem meg, úgy voltam vele, ennyiért nem sajnálom ha nem találom el. Hát mégis a jó színbe sikerült belenyúlni. Egész nap fent maradt, elég tartósnak találtam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

AnnaR

2018. január 8.

Már szerettem volna egy szemöldökceruzát, mert az egyik oldalon elkezdett kikopni a szemöldökön. Természetes, viszonylag sötét barna szemöldököm van, elég sűrű is,de nem túlságosan. Az ára győzött meg, 300 forintért láttam, gondoltam megveszem, legalább nem lesz fájdalmas a bukás, ha nem válik be.
Valamiért a drogériában nem volt teszter (nem tudom, hogy egyáltalán szokott-e lenni szemödöktermék esetében - eddig nem volt szükségem ilyesmire) így gondban voltam, hogy melyiket vigyem el, de végülis a 02-es árnyalatra csaptam le.Egyáltalán nem bántam meg, ez az én színem :)
Eddig nagyon tetszik a termék, szépen feltölti a hiányos részeket, egységesebb a szemöldököm. Nem túl puha a ceruza, sőt kicsit talán kemény is, de ettől még szépen csúszik, de nem maszatolódik.
Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a hétköznapokat :)

Update: bizinyított :) egész nap fent marad, elkenni nem lehet :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a hétköznapokat :)

Update: bizinyított :) egész nap fent marad, elkenni nem lehet :)

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Első szemöldökceruzám, mert alapjáraton szép szemöldököm van, és elégedett vagyok vele, de ez még dob rajta

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

lovecreams

2017. december 14.

Nekem a 04-es light black árnyalatban van meg, tökéletes a fekete szemöldökömre. A formát szoktam ezzel megrajzolni, de a hiányosabb részek kitöltésére is nagyon jó. Természetes a hatása, az állaga pont jó és könnyű hegyezni. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy nem létezik jó drogériás szemöldökcucc fekete szemöldökre..:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

biszpiridin

2017. október 29.

03-dark brown
Tökéletes!

biszpiridin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

03-dark brown
Tökéletes!

blankasara

2017. szeptember 18.

Több szemöldök ceruzáról gondoltam már azt, hogy tökéletes, most ő lesz a következő néhány hónapig. 1-2 kivétellel valahogy mindig szerencsésen választok szemöldök ceruzát. Ez annyiban pozitívabb, mint a korábbiak, hogy ilyen olcsón, 300 Ft-ért még biztosan nem jutottam hozzá és annyira természetes és tartós eredményt tudok vele elérni, amiben nem is reménykedtem ennyiért.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

nikiii.*

2017. szeptember 14.

Eddig nem használtam szemöldöktermékeket, mert alapjában körülbelül három szálat szedek ki mindig, és nem láttam szükségét -- azonban egy idő után észrevettem, hogy vannak még lyukas területek, hiába fésülöm formára. Bármit próbáltam, mindennel úgy néztem ki, mint egy pornószínésznő (az erőteljes arcvonásaim miatt), így egy időre fel is adtam a keresést. Gondoltam, ezt a ceruzát kipróbálom, mert a világosbarna (02)-es árnyalat pont passzol a szőkésbarna hajamhoz -- nagyon pozitívan csalódtam! Az eredmény természetes, nagyon szép halvány színe van, nem tolakodó, és szinte észre sem lehet venni, hogy használtam valamit a szemöldökömre. Teljesen elégedett vagyok, biztos újraveszem.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Candy21

2017. augusztus 31.

Nekem nagyon bevált könnyű vele dolgozni szépen ki lehet tölteni vele a hiányos részeket az állaga se nem túl puha se nem túl kemény nekem kibír egy egész napot az ára nagyon baráti.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

zsofc

2017. augusztus 22.

Végre találtam egy szemöldökceruzát, aminek nem túl meleg tónusúak a színei, és az ára is nagyon jó. Az állaga alapvetően nekem kicsit puha, így nem annyira tudom imitálni a szőrszálakat, és hegyezés előtt is mindenképp hűtőbe kell raknom, különben egy katasztrófa, amit művel vele a hegyező.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

gioia

2017. június 16.

Nagyon jó! A középső, szürkésbarnás árnyalatot vettem meg. A szürkésbarna remekül illeszkedik az eredeti szemöldökszínemhez. Tartós, könnyű hegyezni és filléres tétel. Nagyon klassz természetes hatást lehet vele elérni.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.