KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nusysan

2018. február 22.

Ennyiért és ennyi jó vélemény után ki kellett próbálnom. Nem rossz a színe se és a tartóssága se, de rá kellett jönnöm, hogy ezek a klasszik szemöldök ceruzák nem feltétlen nekem valók. Egy próbát azért megér, nem árt nekem se, hogy van otthon ez tartalékban.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

nyinails

2018. február 22.

Szeretjük egymást. Szuper a szín, néha kicsit meglehelgetem, ha ugy erzem, nem fog eléggé.

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Dorxy98

2018. február 17.

Nyáron vettem meg, ez az első szemöldökceruzám. Fél év elteltével is még mindig ugyanazt a ceruzát koptatom, pedig minden egyes nap használom. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Dorxy98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

AnnaR

2018. január 24.

Már szerettem volna egy szemöldökceruzát, mert az egyik oldalon elkezdett kikopni a szemöldökön. Természetes, viszonylag sötét barna szemöldököm van, elég sűrű is,de nem túlságosan. Az ára győzött meg, 300 forintért láttam, gondoltam megveszem, legalább nem lesz fájdalmas a bukás, ha nem válik be.
Valamiért a drogériában nem volt teszter (nem tudom, hogy egyáltalán szokott-e lenni szemödöktermék esetében - eddig nem volt szükségem ilyesmire) így gondban voltam, hogy melyiket vigyem el, de végülis a 02-es árnyalatra csaptam le.Egyáltalán nem bántam meg, ez az én színem :)
Eddig nagyon tetszik a termék, szépen feltölti a hiányos részeket, egységesebb a szemöldököm. Nem túl puha a ceruza, sőt kicsit talán kemény is, de ettől még szépen csúszik, de nem maszatolódik.
Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a hétköznapokat :)

Update: bizonyított :) egész nap fent marad, elkenni nem lehet :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a hétköznapokat :)

Update: bizonyított :) egész nap fent marad, elkenni nem lehet :)

gioia

2018. január 20.

Nagyon jó! A középső, szürkésbarnás árnyalatot vettem meg. A szürkésbarna remekül illeszkedik az eredeti szemöldökszínemhez. Tartós, könnyű hegyezni és filléres tétel. Nagyon klassz természetes hatást lehet vele elérni.

Update: kipróbáltam a sötétebbik barna színt és az is szuper természetes lehet, ha ügyesen használja az ember. Ennyi pénzért ajándék.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

dunaimano

2018. január 12.

Akciósan 240 Ft-ért szereztem. Színkéserletezésképp vettem meg, úgy voltam vele, ennyiért nem sajnálom ha nem találom el. Hát mégis a jó színbe sikerült belenyúlni. Egész nap fent maradt, elég tartósnak találtam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Első szemöldökceruzám, mert alapjáraton szép szemöldököm van, és elégedett vagyok vele, de ez még dob rajta

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

lovecreams

2017. december 14.

Nekem a 04-es light black árnyalatban van meg, tökéletes a fekete szemöldökömre. A formát szoktam ezzel megrajzolni, de a hiányosabb részek kitöltésére is nagyon jó. Természetes a hatása, az állaga pont jó és könnyű hegyezni. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy nem létezik jó drogériás szemöldökcucc fekete szemöldökre..:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

biszpiridin

2017. október 29.

03-dark brown
Tökéletes!

biszpiridin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

03-dark brown
Tökéletes!

blankasara

2017. szeptember 18.

Több szemöldök ceruzáról gondoltam már azt, hogy tökéletes, most ő lesz a következő néhány hónapig. 1-2 kivétellel valahogy mindig szerencsésen választok szemöldök ceruzát. Ez annyiban pozitívabb, mint a korábbiak, hogy ilyen olcsón, 300 Ft-ért még biztosan nem jutottam hozzá és annyira természetes és tartós eredményt tudok vele elérni, amiben nem is reménykedtem ennyiért.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.