KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9.99   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   $9.99
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset szálai egyedülálló csiga formájú vágással rendelkeznek, ami segíti elkeverni az arcápoló termékeket a kedvenc sminktermékeddel. A szálak két eltérő hosszúsága segít a vékony rétegek felépítésében. A hosszabb szálak vékonyan viszik fel a terméket, a rövidebb szálak ideálisak a hidratálónak, primernek vagy szérumnak az alapozóval, korrektorral vagy BB/CC krémmel való összedolgozására.