KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. január 16.

Ár:   $6
Kategória:   Ecsetek

Összecsukható ajakecset, tömött, kúpos véggel.

Ideális rúzsok, szájfény és ajakfilc felvitelére

danyadi77

2017. április 21.

Szeretem az RT ecseteket, de ez nem jött be. A gagyi ajakecset is jobb ennél. Valahogy nem veszi fel a festéket (rúzst) és csak oda-vissza kenegeti a számon. Ráadásul a kupakja is megrepedt néhány használat után, pedig nem erőltettem, nem dobtam le. Direkt összecsukható ecsetet kerestem a 100 éves oriflame-s helyett, de azt sokkal jobbnak tartom ennél.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

mujerconfused

2017. március 18.

Akciósan vettem egyet kipróbálni, őszintén szólva nekem nem igazán esik kézre ez az ecsetes rúzsozás. Szép precízen lehet vele dolgozni egyébként és elég masszívnak tűnik a szerkezete is.

mujerconfused
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Multifunkciós: korrektorecsetként is kiválóan teljesít
Szőr anyaga: szintetikus (cruelty free)

Amiért szeretem +++:
+ A szőr selymes és puha, nem hullik + jól felveszi a krémes anyagot + utazóbarát méret + van kupakja + összecsukható

Amiben lehetne jobb:
- a kupak nem zár jól
- a porokat nem adja le szépen, pedig sok szintetikus szőrű képes rá.

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Multifunkciós: korrektorecsetként is kiválóan teljesít
Szőr anyaga: szintetikus (cruelty free)

Amiért szeretem +++:

Amiben lehetne jobb:
- a kupak nem zár jól
- a porokat nem adja le szépen, pedig sok szintetikus szőrű képes rá.

Fodri

2016. július 14.

Fantasztikusan praktikus, igényes, szép kivitelezésű darab. Jól védi a kupakja, tényleg táskába bedobós. Az ecset jó minőségű, nem csíkoz, nem szúr, nem kemény, nem hagy el szálakat használat közben és utána sem. A mérete is pont ideális. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :) 5*

Fodri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Csermely

2016. május 25.

Nekem is az első rúzsecsetem és nagyon imádom, habár a kupakját elvesztettem

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Nekem is az első rúzsecsetem és nagyon imádom, habár a kupakját elvesztettem

lysza1985

2016. február 5.

Első rúzsecsetem, szeretem, hogy van kupakja, nekem megfelel.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Első rúzsecsetem, szeretem, hogy van kupakja, nekem megfelel.

maow

2015. november 24.

Azért vettem meg, hogy magammal tudjam vinni a táskámban, ha aznap élénk színű rúzst viselek, és eddig sehol sem láttam visszacsukható ajakecsetet. Teszi is a dolgát, nagyon praktikus, mert feleakkora, mint általában az ecsetek lenni szoktak, és végre nem kenem össze a táskáimat. :D

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

linszu

2015. április 28.

Nekem sajnos nem annyira vált be. Erősnek találom a szálait, nem biztosít egyenletes felvitelt. De ez csupán az én véleményem. Jobban megy a felvitel enélkül az ecset nélkül.

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 28.

vtina85

2015. január 24.

Annyira cuki rózsaszín, jó minőségű és nagyon kis kompakt. Nem lehetett neki ellenállni.

vtina85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Pöti

2014. február 20.

Táskába tökéletes...

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Táskába tökéletes...