KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Redken

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Értékes argánolajat tartalmazó kondicionáló, amely hidratálja és bársonyosan puhává varázsolja a száraz, töredezett hajat, valamint megakadályozza annak gubancolódását.

• könnyen fésülhetővé varázsolja a hajat
  • táplálja, erősíti, hidratálja és rugalmasabbá teszi a hajszálakat
  • sima, puha állagot biztosít a hajnak

Madi

2018. december 27.

Egy hónapja használom, nagyon szeretem. Selymes és puha tőle a hajam. A samponját nem használom, mivel nem szulfátmentes.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Aphrozin

2018. december 19.

Ma használtam először (Redken samponnal) és nekem eddig tökéletesen teljesített. sok balzsamot próbáltam mostanában a sprőd hajvégeimre, de végül mindig valamilyen olajat is kellett kenjek rájuk, hogy valamennyire ki lehessen fésülni. Most csak a balzsam megtette a hatását. Meglátjuk hosszú távon hogy működik, de eddig 5 csillag.(nincsen semmi extra illata)

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

vwrita91

2018. június 26.

Sokat gondolkodtam, hogy hány csillagot nyomjak rá. Tény, hogy mosás után puha lesz tőle a hajam. DE! Ez csak mosás után van így. Másnap mint egy puli kutya úgy néz ki a vége. A Samponnal együtt használom, de nem győzött sajnos meg. Sima drogériással is elértem ezt a hatást, hogy reggel megmosom, aznap pihe-puha, másnapra meg sprőd a vége. :( Tény, hogy hígítva sokáig elég. hosszú a hajam és 3 hónapja használom, de még 1 hónapra tuti elég.
Csalódtam!

vwrita91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Csalódtam!