KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Redken

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2017. december 19.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

Száradást könnyítő és lágy textúrát adó krém, melynek használata láthatatlan: nem ragad, nem tapad, a haj nem lapul le. Használatával elhagyható a hajszárító, speciális formulájának köszönhetően összetevői gyorsítják a haj száradását és lágy textúrát biztosítanak.

bogczi

2018. január 16.

Ú, hát vegyesek az érzelmeim, de összességében nem rossz termék. lookfantastic 2017 kari calendarban volt kicsiben. Az állaga könnyű krém, az illata finom és szerencsére diszkrét is, hamar becuppan a hajba és nem hagy maga után semmiféle érzetet. Ha nem akarok hajat szárítani, akkor a sörényem kb 10-15 perc múlva bármilyen körülmények között is majdnem totálra megszárad, nem tudom, mi lehet benne, de nagyon gyorsan "kidobja" magából a vizet. A nagy pozitívum, hogy így is megmarad a lágy esése és jó textúrája a hajamnak, mert amúgy ha ezt nem használom és hagyom magától megszáradni, sokszor lapos, kicsi sprőd, olyan semmilyen lesz, ezzel viszont van tartása, fénye, csillogása. Viszont sokszor csak annyit csinálok, ha sietek, hogy hajmosi után teszek ebből a hajam középső harmadára, egy kevés hajhabot a hajvégeimre, átfújom hajszárítóval langyosan és mire felrakom a sminket, szépen megszárad, lágy az esése.
Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen darab, de annak, akinek hajlamos rendezetlen loboncként viselkedni a haja (mint nekem:D), ha nem szárítgatja formára, szerintem megváltás lehet. :)

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.