KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Réell'e

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2017. december 10.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 4 hajmosásig tart. Ragyogó színek. Rövid hatóidő. A Réell'e hajszínező sampon ragyogó színről és selymes csillogásról gondoskodik. Egyszerű és gyors: használata olyan egyszerű, mint egy normál samponé. Minél hosszabb a hatóidő, annál intenzívebb színt kapunk. Hosszú hajhoz 2 tasak ajánlott.

5 változatban kapható

missmomsen

2018. július 21.

Csokibarna arnyalatot vettem, a hajamat nemreg leszivtam, igy itt-ott foltos maradt. Kb 15-20percet hagytam fent. A hajam szine egysegesebb lett, nagyon szep csillogo barna. De azert nem szeretnem allandoan ezt hasznalni :D

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Csipetke

2018. július 21.

A Schoko Braun 6.7-es árnyalatát vettem meg a brutálul lenőtt szőke hosszú hajamra. Szeretném ha egy kicsit barna lenne most egy kicsit megviselte a nyári időszakban a szőke hajfesték a hajamat. Gondoltam egy próbát ennyiért megér ha nem is fog működni legalább nem több száz vagy ezer Ft.-ot dobok ki az ablakon. Felhasználtam mind a két tasakot főleg a szőke részre vittem fel belőle sokat már a húsz perc előtt is látványosan kezdett barnulni tőle én mondjuk 25 percet vártam vele mire elértem egy nagyon szép tényleg csokis barnás árnyalatot fura és meglepő módon még ott is ahol szőke volt a hajam. Egy minimálisabb árnylattal maradt ott világosabb. De szerintem kis idő múlva újra felviszem ugyanezt az árnyalatot, akkor még szuperebb lesz. Szerintem hanyagolni fogom a hajfestéket és csak ilyet fogok venni a hajamra, ezt is csak azért fogom használni alkalmanként mert sajnos vannak ősz hajszálaim amiket még ennyi idősen szeretnék eltakarni. De szerintem ennél kímélőbb megoldást nem fogok rá találni. Egyszerű a használata nem kell egyik barátnőmre sem várnom mikor ér rá befesteni a hajamat, én magamnak is bármikor megtudom csinálni. Az áráról nem is beszélve. Illetve ami még tetszik benne az a kiszerelése. Pont azért, hogy ilyen zacskós így magammal tudom vinni bárhova. Elég sokat jövök megyek főleg így a nyári időszakban is. Nekem nagyon tetszik ez a termék örülök, hogy megtaláltam.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Nancika

2018. július 18.

A használata rendkívül egyszerű, bár egy kicsit macerás, hiszen elég folyós, és megfogja az ember kezét is egy kicsit. Tökéletesen sem fed, ha megnézitek, de nem is hajfestékről beszélünk, mégis elég jól befogta a kívánt árnyalatnál jóval sötétebb eredeti hajszínem ahhoz, hogy valóban pár hajmosásnyi idővel kitolhassam a következő hajfestést. Emellett a végeredmény rendkívül puha, kellemes tapintású és lassan zsírosodó hajkorona lett:

A képen is látszik, hogy nem tüntette el a lenövést, szerintem ennek nem is az lenne a dolga. Viszont nagyon szépen egységesített, és befogta annyira a hajam, hogy egy kicsit tovább kihúzzam a következő festésig. :)

Hogy összességében mit gondolok? Nagyon jó alternatíva, amikor valamiért egy kicsit szeretnénk halogatni a hajunk festését, és ezen az áron, rendkívül jó választás. Már csak azt sajnálom, hogy nem lehet belőle nagyobb kiszerelésben kapni, mert ez így sajnos nem egy túl hulladékmentes megoldás.

A termék állatkísérlet-mentes és vegán. Ami hatalmas plusz pont.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

A termék állatkísérlet-mentes és vegán. Ami hatalmas plusz pont.

moncsii

2018. június 24.

Az itt olvasott vélemények alapján nem sok reményt fűztem hozzá, de kipróbáltam.
A szőkés barna hajamra csoki barnát vettem 2 tasakkal, megmostam vele kivártam a 20 percet.
Elől a baba hajaim vörösek lettek a hajam többi részén pedig kicsit sötétített.Selymes és puha lett a hajam de remélem minél hamarabb kikopik belőle ez a vörös szín nagyon csúnya benne..

moncsii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

KaradyAnn

2018. június 11.

Titkon a rézvörös hajra áhítozom, de nincs még merszem befesteni. Egy színezőre gondoltam, mert így ha nem is tetszik az eredmény, hamar kikopik a hajamból.
Két tasakkal vettem és mindkettőt rá is tettem a hajamra. Kivártam a húsz percet,lemostam és megszárítottam a hajam. Készítettem before-after képeket, amiken azért látszik némi hatás. Egyébként is van a hajamban vöröses csillogás és ez a sampon azt szépen felerősítette. Jó illata van és puhává teszi a hajamat

De afelől nem lettem okosabb, hogy jól áll-e majd a teljesen vörös haj. Következőnek egy tartós színezővel próbálkozom. Nem egy rossz termék szerintem, ha az ember lánya nem vár "hűha" hatást.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

lagota

2018. június 6.

A rézvörös és a gránátvörös színeket próbáltam.A rézvörös kevésbé a gránátvörös inkább befogta a hajam viszont csak egy mosás erejéig, az első mosással már fakul, a másodikkal szinte el is tűnik.

lagota
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

d-i_n-a

2018. június 2.

200 Forint..gondoltam mit veszíthetek..Hat 200 Forintot..mert ez semmit sem ér..Világosbarna a hajam barnat vettem gondoltam sötétít picit..egysegesit...Hat nem..semmit sem csinált..mintha ra se kentem volna

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Orchydea

2018. április 19.

A 8.03 Bourbont ( szőke hajra való, de a csomagolásán a szint inkább világos barnának mondanám) vettem meg a nagyon világos szőke hajamra. Gondoltam kicsit sötétitek rajta pár árnyalatot. A samponnak arany-sárgás színe van. Hátközépig érő hajamra két kis tasakot használtam el (de egy is elég lett volna), rajta hagytam kb 40percig az előirt 20 helyett és láss csodát semmi nem történt. Talán egy leheletnyi fényt adott neki. Ennél kicsivel röbbet vártam volna el még ha csak egy sampon is.A hajam álaga ugyanolyan maradt se nem puhitotta se nem száritotta. Ujra venni biztos nem fogom.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Milka

2018. április 7.

Ritkán adok egy csillagot, de ez a termék "megérdemli". A barna árnyalatot vettem meg, eleve sötét hajszínem van, csak nemrég még szőke voltam, így a két festés közötti kopást szerettem volna általa mérsékelni. Nem jött be, konkrétan az égvilágon semmit sem csinált, szóval vettem 200 Ft-ért egy egyszer használatos sampont, bár annak sem túl extrát...

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 7.

forczekv

2018. március 26.

A barna színező sampont vettem meg, hogy frissítsem a hajszínem amíg nem festem be. Kinyitottam a tasakot és konkrétan vörös volt a sampon. Nyilván a hajam is szép vöröses árnyalatot kapott tőle, aminek egyáltalán nem örültem :-/ Szerencsére kimosható, így nem tartott sokáig.

forczekv
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.