KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Réell'e

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2017. december 10.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 4 hajmosásig tart. Ragyogó színek. Rövid hatóidő. A Réell'e hajszínező sampon ragyogó színről és selymes csillogásról gondoskodik. Egyszerű és gyors: használata olyan egyszerű, mint egy normál samponé. Minél hosszabb a hatóidő, annál intenzívebb színt kapunk. Hosszú hajhoz 2 tasak ajánlott.

5 változatban kapható

Messy2214

2018. január 7.

Nekem bevált. Nem festem a hajam,de szerettem volna egy kicsit szebb barnább színt,de festék nélkül így erre esett a választásom. Kb 15 percet hagytam a hajamon,igaz hogy barnát festettem barnára,de így volt hatása. A hajam barnább lett és szép fényes,adott neki egy kis mélységet. Biztos fogom még használni.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

ladywonderful

2017. november 22.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket az összetevői alapján, mivel hamvasítónak sem felel meg. Az égvilágon semmilyen hatást nem gyakorolt a hajam kinézetére, de legalább nem volt annyira drága, hogy megbántam volna a kísérletezést.

ladywonderful
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.