KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Réell'e

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2017. december 10.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 4 hajmosásig tart. Ragyogó színek. Rövid hatóidő. A Réell'e hajszínező sampon ragyogó színről és selymes csillogásról gondoskodik. Egyszerű és gyors: használata olyan egyszerű, mint egy normál samponé. Minél hosszabb a hatóidő, annál intenzívebb színt kapunk. Hosszú hajhoz 2 tasak ajánlott.

5 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Orchydea

2018. április 19.

A 8.03 Bourbont ( szőke hajra való, de a csomagolásán a szint inkább világos barnának mondanám) vettem meg a nagyon világos szőke hajamra. Gondoltam kicsit sötétitek rajta pár árnyalatot. A samponnak arany-sárgás színe van. Hátközépig érő hajamra két kis tasakot használtam el (de egy is elég lett volna), rajta hagytam kb 40percig az előirt 20 helyett és láss csodát semmi nem történt. Talán egy leheletnyi fényt adott neki. Ennél kicsivel röbbet vártam volna el még ha csak egy sampon is.A hajam álaga ugyanolyan maradt se nem puhitotta se nem száritotta. Ujra venni biztos nem fogom.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Milka

2018. április 7.

Ritkán adok egy csillagot, de ez a termék "megérdemli". A barna árnyalatot vettem meg, eleve sötét hajszínem van, csak nemrég még szőke voltam, így a két festés közötti kopást szerettem volna általa mérsékelni. Nem jött be, konkrétan az égvilágon semmit sem csinált, szóval vettem 200 Ft-ért egy egyszer használatos sampont, bár annak sem túl extrát...

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 7.

forczekv

2018. március 26.

A barna színező sampont vettem meg, hogy frissítsem a hajszínem amíg nem festem be. Kinyitottam a tasakot és konkrétan vörös volt a sampon. Nyilván a hajam is szép vöröses árnyalatot kapott tőle, aminek egyáltalán nem örültem :-/ Szerencsére kimosható, így nem tartott sokáig.

forczekv
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Ennie86

2018. március 9.

Egy vörösesbarna árnyalatot próbáltam ki. 200 ft-ért vesztegették, szóval úgy voltam vele, hogy nem nagy veszteség ha esetleg nem jó. Egész szépen megfogta a hajam. Szép vöröses beütést adott neki. Utána puha és könnyen kezelhető lett a hajam. A baja csak annyi, hogy egyáltalán nem tartós. Kb 2 mosást bír...

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

random

2018. február 25.

én ezt nem értem... összvissz annyit szerettem volna hogy a barna (vagyis hát a "rondakolor" mintatincsei szerint ez sötétszőke, de az átlagember barnának mondaná) hajamnak kicsit erősebb legyen a vöröses csillogása, hogy ne csak napfényben látszódjon hanem lámpafényben is. megvettem a gránátvöröset meg a réz-aranyat, összekevertem és felvittem a samponnal megmosott és alaposan kiöblített hajra. Egyébként eléggé habzik, szóval az első adagot úgy kézzel kifacsartam, és a másodikat már nem úgy vittem fel, mint egy sampont, hanem jóval óvatosabban. (szerk.: nappal látszik azért a változás, de a gránátvörös jobban.) szerintem megveszem mégegyszer, amíg még akciós, és megpróbálkozom vele mégegyszer, de most egy egész réz-arany és egy fél gránátvörös keverékével, és valami más technikával, mert az első két tincsen szép, és nagyon akarom hogy működjön.
arra még kíváncsi lennék, hogy a gránátvörös vajon működne-e vörös hajon hogy egy-két hétig el lehessen tolni a hajfestést?

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

orsi0210

2018. február 22.

Hiába hagytam a hajamon a csokibarna változatát min. 20 percig, semmiféle változást nem produkált rajta. Maga a sampon színe pedig elég ijesztő volt nekem, mivel rikitó piros (a leírás alapján barnára számítottam), és attól féltem, hogy barna hajszín helyett majd napokig vörösen fog viritani a frizurám. De semmi. Egy sima hajmosáshoz pedig drága ez a termék, szóval 1 csillag=teljes pénzkidobás.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Messy2214

2018. január 7.

Nekem bevált. Nem festem a hajam,de szerettem volna egy kicsit szebb barnább színt,de festék nélkül így erre esett a választásom. Kb 15 percet hagytam a hajamon,igaz hogy barnát festettem barnára,de így volt hatása. A hajam barnább lett és szép fényes,adott neki egy kis mélységet. Biztos fogom még használni.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

ladywonderful

2017. november 22.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket az összetevői alapján, mivel hamvasítónak sem felel meg. Az égvilágon semmilyen hatást nem gyakorolt a hajam kinézetére, de legalább nem volt annyira drága, hogy megbántam volna a kísérletezést.

ladywonderful
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.