KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Réell'e

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2017. december 10.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 4 hajmosásig tart. Ragyogó színek. Rövid hatóidő. A Réell'e hajszínező sampon ragyogó színről és selymes csillogásról gondoskodik. Egyszerű és gyors: használata olyan egyszerű, mint egy normál samponé. Minél hosszabb a hatóidő, annál intenzívebb színt kapunk. Hosszú hajhoz 2 tasak ajánlott.

5 változatban kapható

Lettiyy

2018. október 10.

A réz-arany árnyalatot próbáltam a középszőke, hátközépig érő hajamon. Először a hajam végére vittem fel az egyik tasakot negyed órára, majd a hajtőhöz hozzákentem a második tasakot még 10 percre (mert tartottam tőle, hogy a babahajaimat rikítóvörössé változtatja). A hajmosáskor láttam erősebb vöröses beütést, de a száraz hajon már csak egy enyhe vöröses ragyogás van.

Lettiyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Martu0508

2018. szeptember 25.

A rèzvörös árnyalatot pròbáltam. A festett rèsznek adott egy rezes árnyalatot, az eredeti hajszìnemen semmit nem csinált. Összessègèben tetszett, de egy hajmosást bìrt ki. A hajam is szárazabb volt utána. Az állag nekem se tetszik, nehezen használtam, ennyi macerát nem èr.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

nncsrny

2018. augusztus 27.

2 tasaknyit használtam (réz-arany), egy órán keresztül rajta hagytam fólia és törülközõ alatt. Az egész hajamnak lett egy pici vöröses csillogása, ami fõleg napon látszik (igazán észrevehetõen csak elöl, a szõkésbarna tincseknél). Nem drasztikus a hatása, de 2x199Ft-ot megér és még puha is lett a hajam.

Egyébként extrém módon allergiás vagyok mindenre, de erre nem reagáltam! :)

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Egyébként extrém módon allergiás vagyok mindenre, de erre nem reagáltam! :)

kiralykislany

2018. augusztus 25.

A 7.4-es rézvörös árnyalatot használtam a balayage hajamon. Maga a sampon nagyon híg, emiatt elég macerás a felvitele, de ha már a hajon van, akkor nem csöpög. 1 tasak bőségesen elég volt a vállig érő hajamra. Amíg a fejemen volt a sampon (20 perc), addig a színezni kívánt rész rikítóan narancssárga volt. Lemosás után, már szép rézvörös színt kaptam, az nagyon tetszett. Viszont száradás után, alig látszik belőle valami, és néhol eléggé sárgásnak látom a hajamat. Nincsen telt színe, átüt alatta szőke. (Ez lehet amiatt is, hogy frissen mosott hajra vittem fel. Ki fogom próbálni közvetlenül hajmosás előtt is.) Ahol a fejbőrömhöz ért a termék, ott viszketett. Kiöblíteni könnyű volt, nem fogott meg törölközőt, pólót, semmit. Különösebb szárító hatását nem tapasztaltam. Főleg annak, ajánlom, aki kísérletezni akar különböző árnyalatokkal, hosszútávú elköteleződés nélkül. Aki viszont 199 forintért tartós hajfestést vár, az csalódni fog.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

TeodoraHegedus

2018. augusztus 21.

Csoki barna árnyalatot vettem meg a gesztenyebarna hajamra. Úgy voltam vele hogy amíg nem festem be addig legyen egy kis barnás vöröses fénye. Meglepódtem amikor kibontottam mert teljesen vörös színe volt a samponnak. Kb 10-15 percig hagytam fent. És ott ahol már jobban kikopott a festék a hajamból egészen vörösre fogta be. El se tudom képzelni, hogy mi lett volna ha vörös színt választok. Ja és pár helyen kisebzett tőle a fejbőröm és korpás is lettem.

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

missmomsen

2018. július 21.

Csokibarna arnyalatot vettem, a hajamat nemreg leszivtam, igy itt-ott foltos maradt. Kb 15-20percet hagytam fent. A hajam szine egysegesebb lett, nagyon szep csillogo barna. De azert nem szeretnem allandoan ezt hasznalni :D

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Csipetke

2018. július 21.

A Schoko Braun 6.7-es árnyalatát vettem meg a brutálul lenőtt szőke hosszú hajamra. Szeretném ha egy kicsit barna lenne most egy kicsit megviselte a nyári időszakban a szőke hajfesték a hajamat. Gondoltam egy próbát ennyiért megér ha nem is fog működni legalább nem több száz vagy ezer Ft.-ot dobok ki az ablakon. Felhasználtam mind a két tasakot főleg a szőke részre vittem fel belőle sokat már a húsz perc előtt is látványosan kezdett barnulni tőle én mondjuk 25 percet vártam vele mire elértem egy nagyon szép tényleg csokis barnás árnyalatot fura és meglepő módon még ott is ahol szőke volt a hajam. Egy minimálisabb árnylattal maradt ott világosabb. De szerintem kis idő múlva újra felviszem ugyanezt az árnyalatot, akkor még szuperebb lesz. Szerintem hanyagolni fogom a hajfestéket és csak ilyet fogok venni a hajamra, ezt is csak azért fogom használni alkalmanként mert sajnos vannak ősz hajszálaim amiket még ennyi idősen szeretnék eltakarni. De szerintem ennél kímélőbb megoldást nem fogok rá találni. Egyszerű a használata nem kell egyik barátnőmre sem várnom mikor ér rá befesteni a hajamat, én magamnak is bármikor megtudom csinálni. Az áráról nem is beszélve. Illetve ami még tetszik benne az a kiszerelése. Pont azért, hogy ilyen zacskós így magammal tudom vinni bárhova. Elég sokat jövök megyek főleg így a nyári időszakban is. Nekem nagyon tetszik ez a termék örülök, hogy megtaláltam.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Nancika

2018. július 18.

A használata rendkívül egyszerű, bár egy kicsit macerás, hiszen elég folyós, és megfogja az ember kezét is egy kicsit. Tökéletesen sem fed, ha megnézitek, de nem is hajfestékről beszélünk, mégis elég jól befogta a kívánt árnyalatnál jóval sötétebb eredeti hajszínem ahhoz, hogy valóban pár hajmosásnyi idővel kitolhassam a következő hajfestést. Emellett a végeredmény rendkívül puha, kellemes tapintású és lassan zsírosodó hajkorona lett:

A képen is látszik, hogy nem tüntette el a lenövést, szerintem ennek nem is az lenne a dolga. Viszont nagyon szépen egységesített, és befogta annyira a hajam, hogy egy kicsit tovább kihúzzam a következő festésig. :)

Hogy összességében mit gondolok? Nagyon jó alternatíva, amikor valamiért egy kicsit szeretnénk halogatni a hajunk festését, és ezen az áron, rendkívül jó választás. Már csak azt sajnálom, hogy nem lehet belőle nagyobb kiszerelésben kapni, mert ez így sajnos nem egy túl hulladékmentes megoldás.

A termék állatkísérlet-mentes és vegán. Ami hatalmas plusz pont.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

A termék állatkísérlet-mentes és vegán. Ami hatalmas plusz pont.

moncsii

2018. június 24.

Az itt olvasott vélemények alapján nem sok reményt fűztem hozzá, de kipróbáltam.
A szőkés barna hajamra csoki barnát vettem 2 tasakkal, megmostam vele kivártam a 20 percet.
Elől a baba hajaim vörösek lettek a hajam többi részén pedig kicsit sötétített.Selymes és puha lett a hajam de remélem minél hamarabb kikopik belőle ez a vörös szín nagyon csúnya benne..

moncsii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

KaradyAnn

2018. június 11.

Titkon a rézvörös hajra áhítozom, de nincs még merszem befesteni. Egy színezőre gondoltam, mert így ha nem is tetszik az eredmény, hamar kikopik a hajamból.
Két tasakkal vettem és mindkettőt rá is tettem a hajamra. Kivártam a húsz percet,lemostam és megszárítottam a hajam. Készítettem before-after képeket, amiken azért látszik némi hatás. Egyébként is van a hajamban vöröses csillogás és ez a sampon azt szépen felerősítette. Jó illata van és puhává teszi a hajamat

De afelől nem lettem okosabb, hogy jól áll-e majd a teljesen vörös haj. Következőnek egy tartós színezővel próbálkozom. Nem egy rossz termék szerintem, ha az ember lánya nem vár "hűha" hatást.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.