KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Réell'e

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: rekacska24, az összetevőket feltöltötte: Kamilla80, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Hajfestékek

Másodpercek alatt beszínezi a hajtöveket, és megbízhatóan elfedi a lenövéseket. Megfelelő takarást biztosít a következő hajmosásig.

monique001

2018. november 9.

Sajnos nem ér semmit. Az ősz hajszál vígan fehérlik továbbra is, ellenben a fejbőröm csípődik és barna.

monique001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

cyrrusz

2018. július 7.

Én kipróbáltam, és sokkal jobbnak találtam,mint a L'oreal és a Syoss hasonló termékeit! Nem ragad tőle a hajam, nem fogja össze a kezem.A továbbiakban ezt fogom használni.

cyrrusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

hennniii

2018. március 21.

Én ugyan nem használtam, de anyukám próbálta és nagyon utálta, teljes pénzkidobás! Semmit se ér kb.

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

ErdelyiDiana

2018. március 21.

Sajnálom, hogy én nyitom a sort és pont egy ilyen véleménnyel. Ez valami borzalom. Legalábbis nekem! Kis mennyiségben szőke verzióban semmi fedést nem biztosít így bőven kell rá a kis cuccból. De utána.... ragad, a hajam mintha 2 hete nem mostam volna meg és nem gyengén fog porállagban ugyan, de a kezem a környezetem minden festékporos lett. Öltözködés előtt semmiképpen ne próbálja ki senki mert tuti a ruha is olyan lesz. Valóban elfedi az én barna hajamat is nah de így!? Nálam a kukában landolt és nem gyenge munka volt mire kitudtam mosni a hajamból. Ez egy nagyon vacak valami....remélem másoknak nagyobb sikere lesz vele és kap egy két jó szót is mert én sajnos lehúzom! Soha nem adtam még ilyen rossz értékelést semmire. Nem ajánlom!

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499