KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Réell'e

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Szityike, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzív hajfesték B5-vitaminnal, jojoba olajjal és búzával. Biztosítja a ragyogó és a fényes hajszínt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lunann

2018. február 27.

Lassan egy éve festem ezzel a hajam. En Németországban elek, igy kellett valami mas alternatíva az otthoni festekem helyett. Próba szerencse gondoltam, hat kipróbáltam. Imádom. Gyönyörű fényes a hajam, nem roncsol. Bar ősz hajszalaim nincsenek, igy tökéletes a fedese. En a Wilderbeere es Intensivrot árnyalatokat keverem, igy kapom meg a tökéletes szint es elegendő mennyiséget, amit egy festés alatt felvesz a hajam. Nem irritálja a fejborom, de beszámolni ezt is nagyon rossz. Az ara magyon kedvező, ami nem megy a minőség rovására itt sem (1-2 dm sajat márkás termek kivételével eddig mindennel tökéletesen meg vagyok elégedve). Es nem elhanyagolható szempont szerintem, hogy a márka nem kísérletezik állatokon! :)

Az első hozzászóló ertekelesehez annyit szeretnek hozza tenni, hogy az “extrém” szinvaltozas szerintem egyik otthon használt márka es festékkel sem kivitelezhető. Szőkebol barna... hat. Ilyenkor jobb a fodrász. Nem érzem jogosnak emiatt a festek lepontozasat.

Nekem max csillag :)

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Nekem max csillag :)

Szityike

2018. február 19.

Kísérletező kedvű, bátor emberkéknek ajánlom, mert néha nagyon meglepő a végeredmény és csak közepes a festék fedése.
Az én tapasztalataim a termék 2 ányalatával kapcsolatban (6.0 és 5.6):
Először a 6.0-ás Dunkelblond árnyalatot próbáltam ki sötétből szőkített hajamra. Közepes fedése volt, sajnos nem sikerült szép hamvas színt elérni vele még hamvasító samponnal együtt használva és többszöri újrefestés után sem. :(
Ezután gondoltam barnítok rajta egy kicsit, hátha elfedi a sárgás, vöröses fényt, ami a hajamban maradt. A legvilágosabb barna árnyalatra esett ezért a választásom, ami az 5.6-os Mokkabarun árnyalat volt. Ebben nagyot csalódtam, mivel a hajam a festék lemosása után szinte fekete lett. Tulajdonképpen foltosan, hol fekete, hol nagyon sötét barna, hol még visszaköszön a sötétszőkés előző festésem... :( Azt hittem sírok, amikor megláttam, hogy milyen lett a végeredmény.
Ezek után azt tudom mondani, hogy a többi árnyalattal még lehet, hogy próbálkozom, bár ennyi csalódás lehet, hogy elég volt ebből a hajfestékcsaládból... alapból a DM-es, sajátmárkás termékekeket nagyon szeretem, ezért is vágtam bele olyan bátran a vele való hajfestésbe.
Nem tette tönkre a hajmat és finom puha is lett tőle, azonban nem azt a színt kaptam, amit vártam tőle, így igazából nekem nem vált be...
Nem vagyok kezdő hajfestő (már 15 éve festem magam a hajamat), ezért azt mondanám, hogy tisztában vagyok a hatóidőkkel és tudom, hogy kb. milyen árnyalatot várhatok a dobozon látható kép alapján, de ez sajnos nagyon nem jött be nekem.
Érdekessége: a balzsam, ami hozzá jár, nagyon erős, olyan manapság divatos "édes, fűszeres tucatillat" szagú.

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Az én tapasztalataim a termék 2 ányalatával kapcsolatban (6.0 és 5.6):

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Lanolin Alcohol, Isopropyl Myristate, Panthenol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Laureth-3, Sodium Laureth Sulfate, Glyceryl Stearate SE, Lanolin Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cetrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Limonene, Isopropyl Myristate, Isopropyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

PVP 0 0